راگبی کانادا آماده شدن برای ضربه مالی با توجه به COVID-19 shutdown

جهانی راگبی در نظر گرفتن مالی از ضرب و شتم به دلیل COVID-19 shutdown. ایالات متحده آمریکا راگبی خط پایین خود را کتک, در حال حاضر پرونده برای ورشکستگی.

راگبی کانادا انتظار قابل توجهی رسید. چگونه بستگی دارد در چه مدت این مستند همچنان ادامه دارد. مدیر عامل شرکت Allen Vansen زیر نظر مقامات بهداشت عمومی می گوید: کانادا حاکم بر بدن است برنامه ریزی برای بعد و نه زودتر.

“ما گرفته ام که مشاوره به قلب از نظر اثرات به کسب و کار ما — (آن) است که نمی تواند یک ماده از چند هفته آن را به یک ماده از ماه,” او گفت:.

او پیش بینی کاهش از $4 میلیون به 6 میلیون دلار در این سال در درآمد ناخالص هر چند که خواهد شد به همراه کاهش هزینه ها با توجه به همه گیر است مجبور حوادث می شود.

در سال 2017 های اخیر آمار و ارقام موجود راگبی کانادا تا به حال $16.2 میلیون دلار در درآمد.

Vansen نمی بینم کانادا داشتن به دنبال ایالات متحده آمریکا راگبی را شدید مسیر. اما او می گوید تصمیم گیری های دشوار باقی می ماند.

تعلیق بازی به معنی راگبی کانادا است که مصرف در آن بخش ثبت نام و حق عضویت از حدود 80 درصد از آن برخی از 30,000 شرکت کنندگان در این کشور است. دیگر 20 درصد از میلاد است که در عمل در یک فصل مختلف برنامه.

استانی بدن و برخی از 260-به علاوه باشگاه های سراسر کشور نیز احساس می کنید که ثبت نام درآمد خرج گفت: Vansen.

“این عنصر به تنهایی می خواهد یک تغییر قابل توجهی در کانادا راگبی نه فقط راگبی کانادا در سال 2020 است.”

راگبی کانادا انجام داده است تعدادی از مدل در حالات ممکن است در هنگام ورزش ممکن است از سر گرفت.

“من فکر می کنم این روش معقول و منطقی است که ما گرفته شده است اولین که ما ممکن است چیزی خواهد بود که در اوت-سپتامبر پنجره. اما هیچ کس تا به یک توپ کریستال در این زمینه گفت:” Vansen.

از دست رفته در زنان لانگفورد نفره در ماه مه و احتمالا یک جفت از مردان جولای بین المللی را کاهش می دهد درآمد. کانادا مردان نیز آمریکا راگبی قهرمانی مسابقات میله میله برای اوت و سپتامبر.

Vansen پیش بینی این وقایع به احتمال زیاد خواهد شد به تعویق افتاده و یا لغو.

این وضعیت می توانست خیلی بدتر از حال کانادا واجد شرایط برای سال گذشته جام جهانی که با کاهش حمایت مالی از ورزش را در جهان حاکم بدن (جهانی راگبی). و همه گیر نیست تاثیر مارس 7-8 کانادا Sevens در ونکوور مهم درآمد-بیدار کننده با 77,096 حضور در این دو رویداد روز در B. C. محل ورزشگاه.

“ما می بود قطعا به دنبال در حالات مختلف در حال حاضر در صورتی که رویداد تا به حال برگزار شده است” گفت: Vansen.

اولین روز از رقابت در جلب 39,533 طرفداران راگبی ثبت در کانادا.

سمت درآمد 2017 خط پایین دیدم ورزشی کانادا ارائه $2.3 میلیون و جهانی راگبی $2.2 میلیون. کانادا Sevens کمک 1.2 میلیون دلاری.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

با توجه به گزارش مالی بین المللی حوادث (آزمون و دیگر مسابقات بین المللی) ارائه شده یکی دیگر از $2.1 میلیون و تیم های ملی (انواع جریان درآمد مربوط به تیم های ملی از جمله برخی از کمک های مالی و برخی از عوارض جمع آوری شده از ثبت ملی) یکی دیگر از 2.5 میلیون.

خاموش شدن بازی به معنی کمک های مالی و فروش کالا — که بالغ بیش از 2 میلیون دلار در سال 2017 — می تواند تحت تاثیر قرار.

راگبی کانادا به دنبال کاهش هزینه ها که از قضا کمک خواهد کرد با داشتن آن تیم های سفر.

آن را تا به حال به غیر روحانی کردن هر یک از آن 40-عجیب و غریب کارکنان تمام وقت با Vansen تماس با دولت فدرال اضطراری یارانه دستمزد برنامه “یک نجات دهنده زندگی.” آن را فراهم 75 درصد یارانه دستمزد به کارفرمایان واجد شرایط تا 12 هفته عطف به ماسبق به 15 مارس.

ترین راگبی کانادا کارکنان متصل به آن تیم های ملی با توجه به Vansen. این سازمان برخی از 80 به 90 ورزشکاران متمرکز در مرکز آموزش در Langford, B. C.

وجود دارد می تواند برخی از حمایت های بیشتر از جهان راگبی اگر چه بسیاری از کشورهای دیگر نیز نیاز دارند.

“اگر آن را ندارد, آمده, آن فعال خواهد شد و ما قطعا اجازه می دهد تا برنامه های ما برای رفتن به جلو و نه به برخی از تصمیم گیری های دشوار در روز آینده گفت:” Vansen.

مانند دیگر ملی ورزشی در کانادا کمی وجود دارد اتاق را برای خطا در راگبی کانادا پایین خط.

“ما اغلب عامل درست در خط کسری موقعیت یک سال کمی به مثبت سال آینده. ما در حال زندگی می کنند که درست نیست برای سود وضعیت سال به سال و ماه به ماه کاملا رک و پوست کنده” Vansen گفت.

مانند دیگر سازمان های ورزشی آن نیز با استفاده از این زمان دور از رقابت به برنامه ریزی برای آینده و اداری انجام پروژه هایی که قبلا تحت فشار قرار دادند کنار به دلیل کمبود وقت.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>