روستایی جنوبی ها’ نقطه ضعف در مبارزه با COVID-19

تیلور هیل/گتی

Tبهار خود را به عنوان coronavirus پاره از طریق شهر نیویورک و به مکان هایی مانند نیواورلئان, Marcus کمپبل می دانستم که خانه خود را از Sumter County, Alabama بود به خصوص آسیب پذیر است. ساکنان روستایی در نرخ بالاتر از بیماری های قلبی و سرطان و سکته مغزی از کسانی که در شهرستانها و در مناطق روستایی می میرند در خصوص نرخ بالا. تقریبا 75 درصد از مناطق آسیب پذیر به کروناویروس در جنوب, با توجه به Surgo بنیاد یک گروه تحقیقاتی ساخته شده است که یک شاخص برای بررسی COVID-19 آسیب پذیری. به همین ترتیب 75 درصد از مردم در Sumter County, در روستایی کمربند سیاه و سفید از غرب آلاباما, سیاه و سفید هستند. شهرستان ساکنان انتظار به زندگی به 74 سال و پنج سال کمتر از میانگین ملی است. چهل و پنج درصد از افرادی که فوت کرده اند این ویروس در آلاباما شده است ، این اعداد به سادگی نیست در کنار خود.

کمپبل درک مخاطرات. و سپس او عموزاده در حال مرگ است.

حتی در طول یک بیماری همه گیر در این کشور تمایل به فراموش مکان هایی مانند Sumter County است. دو ماه به این فاجعه فقط تحت 375 نفر آزمایش شده است برای coronavirus در سامتر, 87 از آنها آزمایش مثبت است.

“این بهداشت عمومی بحران واقعا روشن ذاتی ساختاری نابرابری و اتلاف سرمایه در سلامت زیرساخت” نماینده تری Sewell, یک دموکرات از ایالت آلاباما است که منطقه شامل Sumter County, به من گفت. “من بیشتر می ترسم که من کمربند سیاه جوامع آغاز شده نابرابر جای پا خواهد شد و فقط پشت سر گذاشت.”

کمپبل که در حال حاضر رئیس کمیسیون شهرستان رشد در Coatopa یک شهرستان در سامتر. خانواده خود را متعلق به یک دستگاه کوچک از زمین است. آب و هوا نقل مکان کرد به آرامی از طریق سيلتي رس در نزدیکی Tombigbee رودخانه و آن را غنی برای ذرت بنفش بدنه نخود فرنگی و سیب زمینی و دیگر محصولات کشاورزی است که پدر خود را کشت. اما زمانی که کمپبل بود در کلاس مدرسه سامتر ارشد واردات شد مواد شیمیایی خطرناک. در سال 1978 شیمیایی, مدیریت زباله, a subsidiary of Waste Management Inc., خریداری 300 هکتار دفن زباله در Emelle یک شهر کوچک در شهرستان است. دولت فدرال فرستاده نزدیک به 40 درصد از مواد سمی آن را تمیز کردن در جاهای دیگر به ریخته می شود وجود دارد و از سال 1984 تا 1987. تسهیلات اشتغال صدها نفر از مردم در این شهرستان آورده و 2 میلیون دلار در سال در زباله-مالیات بر درآمد. شهرستان رهبران احساس آنها تا به حال به معامله این شهرستان غنی از منابع طبیعی برای ثبات اقتصادی اما در نهایت یک طرح دعوی در دادگاه مجبور مدیریت پسماند به منظور کاهش عملیات خود را. شهرستان مشاغل از دست رفته. و مقرون به صرفه به حال اثرات ماندگار بر سلامت شهرستان ساکنان در هوا آنها تنفس در آب می نوشند. یک مطالعه توسط محققان در دانشگاه هاروارد نشان داد که حتی حداقل قرار گرفتن در معرض آلودگی در سال های قبل از coronavirus آمار همراه بود با 15 درصد افزایش خطر مرگ ناشی از COVID-19.

زمانی که COVID-19 آمد برای امریکا کمپل و دیگر شهرستان رهبران می دانستند که آنها نیاز به طور منظم تست اگر آنها می خواستند برای کنترل بالقوه شیوع. “همه ما کمربند سیاه شهرستانهای روبرو هستند همان مسائل از گرفتن یک تست” کمپبل به من گفت. بنابراین در اواخر ماه مارس کمپبل به نام Fred آرمستد بود یک کمیسر در نزدیکی مارنگو ایالت برای کمک به. این جفت ارز مورد توافق به همراه تست واحد را بازحمت حرکت کردن غرب همراه ایالات متحده در مسیر 80 از Whitfield بیمارستان هر بعد از ظهر به آزمون سامتر ساکنان. اما این معامله به سرعت خراب شد. سامتر نیاز به ارائه خود را به آزمون در این واحد برای استفاده; واحد ندارد اضافی تست—لوازم آن بودند در مارنگو. در آن زمان هیل بیمارستان Sumter County, محلی بهداشت و درمان-مراقبت از تاسیسات تا به حال تنها حدود 30 کیت های آزمایش. واحد معطوف به آینده یک بار در هفته; تنها کسانی که با شدید ترین علائم خواهد بود قادر به گرفتن یک آزمون.

Dauphin Street, in Mobile, Alabama, seen mostly empty before Governor Kay Ivey allowed most Alabama businesses to reopen. Mobile County has had more confirmed cases than anywhere else in the state.
Dauphin, خیابان, در, Mobile, آلاباما, دیده می شود عمدتا خالی در مارس 1, فقط پس از فرماندار کی Ivey مجاز بیشتر آلاباما کسب و کار برای بازگشایی شده است. تلفن همراه شهرستان تا به حال بیشتر موارد تایید شده از هر نقطه در دولت است. (Maranie Staab/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

هر چند تپه بیمارستان مقامات حک کردن تو رفتگی در دیوار سودآور به عنوان یک الکل-مرکز سم زدایی شده اند و قادر به دفع مشکلات بودجه که مجبور بیش از 100 بیمارستان های روستایی در دهه گذشته آنها مطمئن نیستید که چگونه آنها ممکن است رسیدگی به کروناویروس خروش در شهرستان است. این بیمارستان دارای 33 تخت و فاقد متخصصان لازم را به عمل هواکش که ممکن است مورد نیاز در موارد شدید از ویروس. هنگامی که مردم در سامتر شدید علائم COVID-19 مانند کمپبل عموزاده آنها باید به رانندگی در شمال و شمال شرق برای مراقبت از. Adolphus خزه بود که مانند یک برادر بزرگ به Campbell, درگذشت 70 مایلی شمال سامتر در تاسکالوسا; Charles پیج شکن ، همه او را به نام—درگذشت 35 مایلی شرق در آلاباما.

و اگر وجود دارد یک سیل از coronavirus موارد مناطق روستایی مانند سامتر خواهد که به نگرانی در مورد چه اتفاقی می افتد اگر پرستاران و پزشکان مریض است. عمده مناطق مترو باید مقدار زیادی از مراقبت های بهداشتی کارگران به طوری که آن را آسان تر به جای افرادی که بیمار قرار می گیرند. اما در مناطق روستایی بسیاری از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی لازم نیست که نوع پشتیبان گیری.

در آوریل 16, Sumter, مقامات مرتب برای دانشگاه آلاباما به ارائه تست در جیسی پارک در شهر. بیش از 100 نفر نشان داد تا به آزمایش, اما نه همه آنها نشان داد شدید-به اندازه کافی علائم. زمانی که من با صحبت کمپبل که آن روز صبح او نگران مردم ممکن است تبدیل به دور از سایت. “آنها در حال غربالگری بر روی سایت اما برای جلوگیری عامل … است که اگر کسی بوده است ایستاده در خط پس از 7 ساعت اما آنها را نشان نمی دهد هیچ نشانه ای از آنها دریافت نخواهد شد تست شده,” او به من گفت. در نهایت آنها تست شده تنها 27 69 افرادی که غربالگری شدند علائم آن روز.

روز شنبه, مارس 18 Campbell عموزاده به خانه آمد به Sumter County گذاشته می شود به بقیه. خزه 67 به خاک سپرده شد ، فوری اعضای خانواده جمع آوری شده در چهارم Creek Baptist Church گورستان در نیویورک که در آن خزه تا به حال به عنوان یک خدمت شماس برای graveside خدمات مراسم تشییع جنازه. بستگان که قادر به حضور در—خدمات محدود بود به کسانی که زندگی در این نزدیکی هست—عینک ماسک ایستاده بود و چند پا از هم جدا. برخی از ماند در ماشین خود را به عنوان کشیش Mitchell کارتر تحویل مداحی. چند ساعت بعد, پیج, 59 به خاک سپرده شد سه دقیقه پایین جاده. هر انسان پس از ابتلا به کوروناویروس.

به عنوان کمپبل و همکار خود را county کمیسیون رعایت بازگشایی آرایشگری ناخن سالن و فروشگاه های خرده فروشی در کشورهای همسایه آنها را به تعجب آنچه در پیش روست. تپه بیمارستان fronting هزینه برای ایجاد ماسک برای سامتر ساکنان و امیدوار است که یک سنبله اتفاق نمی افتد; مردم در این شهرستان در حال محدود کردن تماس نزدیک برای جلوگیری از سریع تر گسترش ویروس. اما آنها جوامع مانند اوایل County, Georgia) با جمعیتی شبیه به آنها که در آن ساکنان که هنوز برای غلبه بر موج اول از این ویروس که از ترس دوم این است که در حال حاضر بر آنها. “من می دانم که هر کس مایل است به خارج و بازگشت به انجام کارهایی که آنها انجام داد اما در حال حاضر زمان,” کمپبل به من گفت که او می داند چه این ویروس می تواند انجام دهد اگر این کشور تلاش می کند به عجله بازگشت به حالت عادی. “[من عموزاده] درگذشت و در عرض یک روز” از هر یک از دیگر, او گفت:. “این یک موضوع جدی است و من فقط دعا می کنم و امیدوارم که همه مردم این را جدی بگیرد—از آنجا که آن را واقعی است.”

از من خواسته کمپبل چگونه او پردازش دوگانه مجالس ترحیم. “هنوز هم باور نکردنی,” او گفت:. “ما در حال رفتن به یک یادبود زمانی که همه چیز بهتر است چرا که آنها نیاز به جشن گرفته می شود که در راه است.” او نمی تواند می گویند که چگونه به زودی آن روز خواهد آمد.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.ly

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>