Ryan Newman منتشر شده از بیمارستان پس از دیتونا 500 تصادف

شارلوت, N. C.—Ryan Newman منتشر شد از یک بیمارستان فلوریدا روز چهارشنبه دو روز پس از ترسناک خود را از سقوط در دامان نهایی از دیتونا 500.

Roush Fenway مسابقه منتشر شد یک عکس از نیومن ترک یک شهر ساحلی دایتونای بیمارستان نگه داشتن دست خود را به دو دختر جوان. وی تنها چند ساعت پس از این تیم گفت: او به طور کامل هوشیار و راه رفتن در اطراف بیمارستان است.

این تیم گفت: 42 سال ایندیانا بومی “در ادامه برای نشان دادن بهبود است.” این تیم اضافه شده است که “درست به او خوشگذران طبیعت او نیز بوده است شوخی با کارکنان دوستان و خانواده در حالی که بازی با دو دختر خود” و شامل یک عکس از نیومن ایستاده در یک شب بیمارستان خندان با اسلحه خود را در اطراف ،

نیومن مجروح شد دوشنبه شب زمانی که او سقوط کرد در حالی که پیشرو نسکار بزرگترین مسابقه. تماس از رایان Blaney ارسال نیومن در حال چرخش به دیوار و فورد رفت هوابرد که در آن بود و سپس توسط Corey LaJoie در سمت راننده درب.

ماشین فرود در پشت بام خود را تضعیف سراسر Daytona International Speedway و آمد به استراحت وارونه و در آتش با بنزین ریختن از خودرو. آن زمان یک تیم ایمنی تقریبا 20 دقیقه به حذف نیومن از او گرفته شد به یک شهر ساحلی دایتونای بیمارستان.

جزئیات نیومن صدمات آن را منتشر نکرده اند. این تیم همچنین اعلام نکرده که درایو شماره 6 فورد در لاس وگاس در این آخر هفته.

Blaney و LaJoie باید پا را از مسابقه به روند نقش خود در این حادثه. LaJoie صعود از خود سوختن ماشین و کاهش یافته و به زانو خود را در مسیر یادگیری تنها پس از بررسی در مرکز مراقبت از که نیومن مجروح شد.

Blaney پریشان به نظر می رسید که او ء در کنار ماشین خود را پس از دوم پایان محل به دنی Hamlin. همکار راننده بابا والاس یکی از Blaney بهترین دوستان است گفت: او صرف زمان با Blaney در روز سه شنبه و توصیه او را به ماندن کردن رسانه های اجتماعی برای چند روز.

“او را نگه داشتن و البته ویران و bummed در مورد وضعیت” والاس ارسال شده در توییتر. “تا به حال برای نشستن وجود دارد و به او توضیح می کردم اتفاقی برای او و یا هر یک از ما در این زمینه است. این مسابقه. فقط تاسف باید در پایان هر دو از آن.”

والاس نیز ستایش Blaney تلاش برای فشار نیومن به برنده شدن در یک حرکت از نام تجاری اتحاد برای فورد است. زمانی که Blaney سعی در قفل بر روی نیومن را سپر را به او پرتاب اتومبیل تراز نیست به درستی و نیومن بود که به جای رو به چرخش.

“من می دانم که فورد باید با افتخار او را به زیر پرچم خود را به خاطر او بود به طوری که محتوا بر روی فشار خود فورد هم تیمی به پیروزی در بزرگترین مسابقه سال” والاس نوشت. “که آن را بدتر می کند (زیرا) ساده فداکارانه حرکت رفت و جنوبی در یک چشم بر هم زدن.”

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>