Sabres تعلیق ژاک Bogosian برای عدم گزارش به افراد زیر سن قانونی

بوفالو n. y.—The Buffalo Sabres معلق defenceman ژاک Bogosian روز دوشنبه برای عدم گزارش به افراد زیر سن قانونی.

این تیم اعلام کرد تعلیق دو روز پس از 12 سال NHL کهنه پاک چشم پوشی و اختصاص داده بود به بوفالو آمریکایی هاکی لیگ سهامداران در روچستر, نیویورک.

این Sabres کاهش یافته است نظر بیشتر.

در یک متن به آسوشیتد پرس Bogosian عامل دارن فلک نوشت: “ما آگاه هستند از اطلاع از تعلیق و نه خواهد بود ارائه نظر در این زمان است.”

Bogosian گزینه های محدود هستند و او در حال حاضر در خطر از دست دادن در چه چپ از 6 میلیون دلار به او بدهکار است در سال آخر قرارداد خود را.

تحولات کمی بیش از یک هفته قبل از NHL تجارت مهلت Feb. 24 و برخی سه ماه پس از Bogosian درخواست و ستد می شود.

شانس Sabres پیدا کردن یک شریک تجاری در حال حاضر باریک در بخشی به دلیل ارزش قرارداد خود را. موضوع دیگر این است که Bogosian عدم زمان بازی.

او از دست رفته اول 22 بازی این فصل در حالی که دوره نقاهت بعد از دوم هیپ عملیات در سه سال است. او سالم ابتدا در هفت بوفالو از هشت بازی قبل از اینکه قرار بر چشم پوشی.

Bogosian دارای یک هدف و چهار پاس گل در 19 بازی این فصل و 53 اهداف و 141 کمک در 636 بازی های حرفه ای. او به دست آورد توسط بوفالو در فوریه 2015 چند نفره تجارت با Winnipeg Jets.

در جداگانه حرکت بوفالو به یاد می آورد به جلو اسکات ویلسون از افراد زیر سن قانونی و تنزل مقام دروازه بان اندرو هاموند.

این Sabres نیز امضا جزئی لیگ رو به جلو تیلور Leier به یک سال $700,000 دو طرفه قرارداد ساخت و او را واجد شرایط به نام کردن به بوفالو در این فصل است. Leier هفت اهداف و کمک در 17 بازی با روچستر در این فصل است.

از شهرهای کشور مراکش موفق به کسب سه مستقیم و بازی در اتاوا در روز سه شنبه شب.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>