سان فرانسیسکو آماده برای Coronavirus

A woman walks along the Embarcadero in front of the San FranciscoOakland Bay Bridge in San Francisco.
اعضای سان فرانسیسکو شکننده و بحرانی انسانی زیرساخت ها هنوز هم در پست های خود را. برای بقیه احساس وجود دارد که زندگی را آواره شده و تثبیت شده.عکس توسط جف Chiu / AP / شاتر

در هفته گذشته بسیاری از سان فرانسیسکو در حالت انکار است. بسیاری از فن آوری شاتل تا به حال متوقف سرویس و یک تخته سنگ از محلی کنفرانس لغو شده بود. هنوز هم من دریافت ایمیل از یک محله ورزشگاه محلی درمانگاه و چندین سالن مو اطمینان مشتریان که آنها برای باز کردن کسب و کار. “بیایید سالم و خوب” یک e-mail از یک حمام خانه در Japantown بخوانید. “اجازه دهید بلند لرزش در سطح جهانی اجازه می دهد تا این زمان بهبود است.” مجلل رستوران آمریکایی جدید در ماموریت شناخته شده برای آن فهرست شراب و فصلی کرایه نوشت: به می گویند که آن را به طور موقت به تعویض سوپ-فقط منو: مارچوبه vichyssoise با رندولف خرچنگ; هویج و زنجبیل با ماست یونانی; اهل توسکانی وماکارونی با pancetta و نخود فرنگی. “این است که درخشان غذایی-ایمنی استراتژی گفت:” من به دوست پسر من با جدیت. من هم مشکل خواندن بین خطوط.

روز پنج شنبه من رفتم از آپارتمان من به تئاتر در نزدیکی شهر جایی که من برنامه ریزی برای انجام یک رویداد—گفتگو با نویسنده است. قهوه خانه ها و فروشگاه ها ساکت تر از حد معمول اما parklets کامل بودند. این احساس کمی مانند سوزاندن مرد در هفته شهرستان سالانه بازدم, هنگام تخلیه هزاران نفر به خارج از دق. ساعتهای تغییر کرده بود و آن را هنوز هم آفتابی و گرم و آهسته اسلاید به تابستان است. من احساس gaslit با آب و هوا. من متوقف به بررسی گوشی من خارج از یک نانوایی که در آن دو مرد با پوشیدن عینک آفتابی و آرام در پیاده رو جدول خوردن شیرینی. شاید این همه در حق من فکر پیمایش از طریق عناوین که به من گفت در غیر این صورت. یکی از مردان سرفه و من پشت من به او.

تئاتر و زیبا نوزده-بیست سالن, حال, هنوز, هوای سرد از آرامگاه. سازمان دهندگان این رویداد تا به حال تصمیم به زندگی می کنند جریان این رویداد به جای لغو آن آشکار و تمیز کردن خدمه دو نقل مکان کرد و در سکوت از طریق تنگ ردیف زرشکی صندلی مطابق با اصول بهداشتی. چند دقیقه قبل از این رویداد بود که میله میله برای شروع ما در زمان ما صندلی روی صحنه در دو صندلی قرار زیر گرم عکاس, چراغ, عنوان اگر, نما مبلمان کاتالوگ. من احساس ثابت gnawing وحشت. من نمی تواند نگه داشتن یک ایده است. من می خواستم به گریه اما من در سی سالگی و در جریان زندگی می کنند.

“من شنیده ام مردم نشان می دهد که مردمی در دره سیلیکون شد شاید کمی جلوتر از منحنی زیرا آنها واقعا خوب شهودهای به صورت نمایی پروسه” دیگر نویسنده گفت. “آیا شما فکر می کنم که بنیانگذار یک شبکه اجتماعی در واقع چیزی در مورد یک بیماری همه گیر است که می گویند یک سیاستمدار نمی خواهد؟” من احساس بین من طولانی نظرات و تحولات اخیر. برای هفته سرمایه گذاران و موسسان شده بود به tweeting در مورد خود prescience, نسبت دادن آنها اقدامات احتیاطی برای آشنایی با این نوع از رشد نمایی منحنی به نمایش گذاشته و موفق راه اندازی است. من مهم نیست این هشدار بود که اساسا مفید; من فکر این smugness مفهوم برتری و یا استثنایی. در همان زمان, در صورت عدم اعتماد مقامات دولتی شرکت های فن آوری شده بود جلوتر از منحنی: بسته شدن دفاتر توقف شاتل لغو همایش تعلیق سفر مصرف آن را به طور جدی. من خیلی قانع ، خجالت من عصبی خندید و در همه خود من جوک. (در جریان زندگی هر شوخی بمب.)

آن شب من به شام رفت با یک گروه از مردم من نمی دانم که هست. در راه وجود دارد, من گذشت یک شب باشگاه با باز کردن درب. در داخل گروه بود بازی را به خوبی به اندازه جمعیت در خیابان, یک مرد با یک ماسک دار به دور گردن خود سیگار دودی. رستوران شد و نیمی از مردم خوردن به اشتراک گذاشته شده از صفحات; این احساس دست پاچگی شدت یافته است. به عنوان نشستیم کسی پرسید: اگر من یک مادر. من یک مادر به من گفت: احساس عجیب گناه در مورد آن. “شما نیاز به در مامان موضوعات” او به من گفت helpfully. او بازگو یک قطعه از اطلاعات است که به تازگی به اشتراک گذاشته شده در یکی از گروه چت: نوشیدن آب در هر پانزده دقیقه, او گفت:, خواهد خیط و پیت کردن ویروس پایین دستگاه گوارش و سپس اسید معده خواهد آن را بکشند. این صدا نیست کاملا حق من گفت: برداشتن یک لیوان آب و تخلیه آن است. من عذر خودم را به سرعت نگران من می خواهم که یک حمله وحشت. وقتی که من به خانه من در زمان و نگاه کردن مادر-موضوع مشاوره. گوگل بازگشت و چندین مقاله هشدار دهنده در برابر آن را به عنوان یک جعل است. صبح روز بعد از خواب بلند شدم تا به یک e-mail از یکی از بستگان حاوی همان اطلاعات غلط. من فکر می کردم. آن ویروسی رفت.

من ماندم خانه. من ماندم خانه. من ماندم خانه. در شب جمعه ما نیاز به همه چیز. در خارج همه چیز هنوز هم وجود دارد: باور نکردنی یک معجزه است. این خورشید در حال غروب بود. من راه می رفت به نزدیک ترین بازار مواد غذایی عبور از یک گروه از شش یا هفت نفر بودند که ایستاده در خارج از یک ساختمان آپارتمان قروچه می خرم. “صبر” است. “او چطور است؟” من یک زن و شوهر سن و سال من اسلحه قفل شده و سر خم با هم آواز بی سر و صدا و آهسته تئاتر مختلط پایین بلوک. توسط بازار یک رستوران تازه باز شد به خوبی روشن و شلوغ. در یک جدول ده نفر شاید یک بین نسلی خانواده را جشن گرفتند.

بازار به خوبی مواجه نگردند و مشغول نیست. فراوانی شگفت انگیز بود. وجود سبد مرکبات, قفسه, حبوبات, ظروف از جوانه پیاز و سیر. من دور تولید به عنوان اگر آن سمی است. پس از هر مشتری پرداخت کرده بود و در سمت چپ صندوقدار کشیده تازه و ضد عفونی کننده پاک از نزدیک لوله و مالیده همه چیز پایین: ثبت نام مقابله با اعتباری-کارت خوان. حتی با این اندازه گیری دنیوی point-of-sale مراسم–توزیع بیش از من کارت ثبت رسید پرندگان همه چیز را به یک بیمار به اندازه حمل و نقل کردن کیسه–احساس اطمینان بخش است. در راه رفتن به عقب, من گذشت یک هل دهنده در یک جلیقه بازتابنده. تحویل-برنامه پیک خارج شد یک وانت سفید راه می رفت تا مراحل crisply نقاشی ویکتوریا و سپرده یک کیسه از مواد غذایی در ایوان.

من می خواستم به دانستن آنچه که همسایگان ما انجام شد. آمازون از طریق ماژول تبلیغات “روند عناوین” نزدیکی من پیشنهاد عجیب و غریب و نقطه چشم انداز: دستمال مرطوب ضد عفونی کننده سرفه-و-داروی سرد کباب با طعم مخلوط دانه ها. یک دوست در لس آنجلس فرستاده می گویند که او لغو مراسم عروسی خود را. یک دوست در New Orleans, عمومی, مدافع, نوشته شده در Instagram, داستان, درخواست کمک های مالی خود را برای کمک به زندانی و مشتریان ارسال به قید وثیقه و خرید هنر صابون. دوستان در نیویورک اعلام کرد که تعطیلی موقت خود را از رستوران ها; دوستان در نقطه ریس اعلام کرد: بسته شدن موقت از کتابفروشی. مسواک زدن دندان های من به تماشای یک گروه سه نفره از مورچه ها راه خود را در سراسر لبه ، آنها نمی دانید ؟ من فکر آشفته.

در اینترنت هر تب باز شد یک دریچه به برخی از جدید ترسناک: ونتیلاتور کمبود death-toll, پیش بینی اخراج از دیزنی لند, رخصتی بهار. هنوز هم رسانه های اجتماعی بود اثبات خود مفید در یک بحران. بودجه درایو برای گذاشته شدن کارگران راه اندازی شد. صفحات گسترده و اسناد گوگل ترسیم استراتژی برای کمک متقابل پاسخ منتشر شد. یک Instagram account اجرا توسط داوطلب پیک خاست ارائه خدمات به بیمار یا در معرض خطر. “من تمام هفته من در دسترس می داند هیچ محدودیتی وجود ندارد:” زن در سان فرانسیسکو شده است. داوطلبان در ونکوور, Bozeman, دالاس, Indianapolis, لس آنجلس و پورتلند گفت که آنها می تواند ارائه رایگان سگ پیاده روی, مواد غذایی, خرید, نگهداری و حمل و نقل; یکی از ارائه حمایت عاطفی تاروت خوانش شعر, خوانش, غذا, دبستان تخصصی لیست پخش. یک سرمایه گذار قرار دادن یک تماس برای ویروس های مرتبط با استارتاپ ها و پروژه ها به صندوق. “ژله مخفی است که در اینجا برای شما” آکواریوم خلیج مانتری توییتی با یک لینک به آن زندگی جریان نمایشگاه. این شهر موزه ها پیوست اجتماعی-رسانه, کمپین #MuseumFromHome ارتباط به کار هنری و اشیاء در مجموعه های دیجیتال را که از جمله یک ژاکت چرمی متعلق به آلبرت انیشتین. “نگاهی به یک استراحت از رسانه های جریان اصلی هرج و مرج خود را خاموش تلویزیون و از دست رفته در موسیقی” یک e-mail از سان فرانسیسکو دیسکو حفظ جامعه غیر انتفاعی صوتی archive پیشنهاد شده است.

بحران شتاب و زمان کاهش یافته است. ترس مرکب. خارج از آن می بارید در ورق. صدای احساس به خصوص شوم. نه همه چیز مورد نیاز برای یک استعاره من خودم یادآوری خیره از پنجره به بیرون در خالی خیابان.

پیاده شد هنوز هم یک گزینه است. به نحوی آن بهار است. به نظر می رسید ناعادلانه گمراه کننده است که ما هنوز هم طبیعت است. باران متوقف شد و این شهر از سر خود روشن و خاموش شدن. مردم مهاجرت به بالای برنل تپه تانک هیل Twin Peaks; آنها سرگردان در امتداد ساحل اقیانوس. من در زمان کوتاه و با احتیاط حلقه در اطراف محله من مشتاقانه توصیف گیلاس-درختان شکوفه کف دست ماقبل تاریخ به دنبال succulents. تداوم جهان طبیعی نامطلوب بود.

بیش از آخر هفته این شهرستان آغاز شد تخمگذار زمینه را برای چه آمده است. مدارس دولتی بسته اند; کتابخانه بیش از حد. بازدید کنندگان در حال ممنوع از خانه های پرستاری و بیمارستان ها. روز یکشنبه دولت به دنبال کت و شلوار: فرماندار گاوین Newsom برگزار شد اخبار جلسه در ساکرامنتو کالیفرنیا پرچم پشت سر او آویخته در چنین زاویه ای که خاکستری به نظر می رسید trudging همیشه دشوار. سالمندان و کسانی که با سیستم ایمنی بدن باید خود منزوی, او گفت:,;, کافه شبانه, ماشین منگنه و از wineries باید دید; رستوران باید کار در پنجاه درصد ظرفیت است. این توصیه و نمی خواهد اجرا شود. دولت او گفت: به دنبال گزینه های مسکن برای صد و پنجاه هزار نفر که در کالیفرنیا زندگی می کنند و بی خانمان از جمله اجاره اتاق های هتل ها. در صبح روز دوشنبه شاهزاده بزرگ چپ بندر اوکلند و کاهش لنگر در وسط خلیج سانفرانسیسکو.

در بعد از ظهر دوشنبه در لندن نژاد, سان فرانسیسکو, شهردار برگزار شد در یک کنفرانس مطبوعاتی که در آن او اعلام کرد که شش خلیج مساحت و نزدیک به هفت میلیون نفر از مردم دستور داده شد به پناهگاه در محل. من به تماشای این کنفرانس در یوتیوب. در طرف دیگر درب دفتر من یک گلدان از dal پختند. فروشگاه های مواد غذایی و گاز و ایستگاه های بانک ها و laundromats باز خواهد ماند و نژاد اعلام کرد; رستوران خواهد بود قادر به ارائه غذای آماده وعده های غذایی; سگ هنوز هم می تواند راه می رفت; افزایش می تواند گرفته شود. اما و ساکنان این شهرستان تا به حال یک دستور: ماندن در داخل. “آنچه ما در حال درخواست برای هر کس به انجام این است که در خانه باقی می ماند برای همه اما ضروری ترین گردش برای ایمنی خود و ایمنی از کسانی که در اطراف شما” نژاد گفت. او خواسته ساکنان و بیش از بیش به وحشت نیست.

مردم وحشتزده در راه است. وجود دارد gridlock در فروشگاه های مواد غذایی. خطوط کشیده درب درمانگاه. پیام پخش شد و دریافت: Safeway اعلام کرد که این امر می تواند استخدام دو هزار نفر از کارکنان جدید; آمازون اعلام کرد که این امر می تواند تعلیق محموله های غیر ضروری محصولات; دره سیلیکون فن اعلام کرد راه اندازی یک وب سایت جدید اتصال داوطلبان با پروژه های تخصصی (در حال توسعه یک ذخیره استراتژیک هواکش پوسته پوسته شدن تولید کلروکين در صورتی که آن را ممکن است اثبات مفید). یک هفده ساله مسکن جمعی در این ماموریت اعلام کرد که اجاره اعتصاب; رستوران اعلام کرد که آنها خواهد بود فروش مواد و بطری از شراب است. “آیا کسی می گویند تحویل کدهای تبلیغی?” یک دلی خواسته در پست الکترونیکی.

اعضای این شهر را شکننده و بحرانی انسانی زیرساخت—پرستاران و پزشکان و سرایداران مواد غذایی کارمندان خط آشپز ایمیل حامل رانندگان تحویل آتش نشانان و دیگران—هنوز هم در پست های خود را. برای بقیه به عنوان یقه سفید کار, سرگرمی, ورزش و اوقات فراغت حرکت حاضر وجود دارد یک احساس تعلیق—یک حس که همه چیز در حال کشویی خارج از زمان است که زندگی را آواره شده و تثبیت شده. اینترنت است که به خوبی مناسب به یک مستند است; همیشه سرآمد در placelessness. آن را تقریبا بیش از حد آسان به چشم پوشی از دیگری اعلام کرد که وارد مذاکرات روز دوشنبه squall از سرفصل های: P. G. & E. خواهد بود به طور موقت تعلیق ارتقاء برنامه ریزی شده. این یک احتیاط معقول و منطقی به صورت فوری وضعیت که در آن مردم نمی توانیم به گاز و برق قطع شده و یک یادآوری یا هشدار برای کالیفرنیا که هنوز هم چهره فصول خشکسالی و آتش سوزی. وجود خواهد داشت بیشتر اخبار یورش به عنوان بحران شتاب و عمیق تر. تجدید نظر در آینده برخورد خواهد شد در ماه های آینده با آینده ای که ما تقریبا آماده شده است.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.

  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.

  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.

  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?

  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.

  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.

  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.

  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.

  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>