سیاتل رهبران اجازه دانشمندان را منجر شود. نیویورک نیست

EIS
سیاتل رویکرد به COVID-19 آینه E. I. S. دستورالعمل. نیویورک نیست.تصویر, توسط خاویر, Jaén / عکس (از بالا به پایین): Ranta تصاویر / گتی; گتی

اولین تشخيص coronavirus در ایالات متحده رخ داده است در اواسط ماه ژانویه در حومه سیاتل نه چندان دور از بیمارستان که در آن دکتر فرانسیس Riedo های عفونی-متخصص بیماری های, با این نسخهها کار. زمانی که او شنیده ام بیمار جزئیات—یک سی و پنج سال تا به حال راه می رفت فوری-مراقبت درمانگاه با سرفه و تب خفیف و گفت: پزشکان است که او فقط می خواهم در بازگشت از ووهان چین—Riedo به خود گفت: “آن را آغاز کرده است.”

برای بیش از یک هفته Riedo شده بود ارسال و دریافت ایمیل با یک گروه از همکاران که شامل سیاتل بالا دکتر برای بهداشت عمومی و واشنگتن ارشد بهداشت افسر و همچنین صدها نفر از اپيدميولوژيستها از سراسر کشور; بسیاری از آنها مانند Riedo حال آموزش دیده در مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در آتلانتا در یک برنامه شناخته شده به عنوان اپیدمی سرویس اطلاعاتی. فارغ التحصیلان از E. I. S. در نظر گرفته شده آمریکا در شوک سربازان در مقابله با شیوع بیماری. این برنامه دارای بیش از سه هزار دانش آموختگان و بسیاری از در حال حاضر در کار دولت و دولت های محلی در سراسر کشور است. “این نوع مانند یک راز, جامعه, اما برای صرفه جویی در مردم” Riedo به من گفت. “اگر شما یک سوال و یا نیاز به درک سیاست های محلی در جایی و یا نیاز به یک دست در شیوع—اگر شما در رسیدن به E. I. S. شبکه آنها را رها کردن همه چیز را به کمک کند.”

Riedo است مدیر پزشکی بیماری های عفونی و EvergreenHealth یک بیمارستان در کرکلند فقط در شرق سیاتل. پس از یادگیری از اول داخلی تشخیص او گفت: کارکنان خود را—از اورژانس-اتاق پرستاران به receptionists—که از آن پس در همه چیز آنها گفته شد فقط به عنوان مهم به عنوان آنچه که آنها انجام داد. یکی از E. I. S. هسته اصول است که یک بیماری همه گیر است که ارتباطات اضطراری به عنوان بسیار به عنوان یک بحران پزشکی. اعضای عمومی ورود به بیمارستان Riedo گفت: کارکنان باید پرسید که آیا آنها تا به حال سفر خارج از کشور; اگر کسی تا به حال مشکل تنفسی کارکنان نیاز به جمع آوری به عنوان اطلاعات آنجا که ممکن است در مورد بیمار اخیر تعامل با افراد دیگر از جمله که در آن آنها گرفته شده بود. شما هیچ وقت نمی دانید Riedo توضیح داد که شانس برخورد را به شکل یک فاجعه است. وجود دارد بسیاری از فرصت وحشتناک در یک بیماری همه گیر; اطلاعات به ارمغان می آورد تسکین.

ملی کمبود تشخیصی کیت جدید کروناویروس بدان معنی است که تنها افرادی که به تازگی به چین سفر شد واجد شرایط برای تست. حتی به عنوان EvergreenHealth را تخت شروع به پر کردن با موارد flulike علائم—از جمله یک بیمار از زندگی مراقبت از خانه سالمندان دو مایل دور—بیمارستان پزشکان قادر به تست آنها را برای بیماری جدید, چرا که هیچ یک از افراد مبتلا شده به چین و یا در تماس با هر کسی که تا به حال. برای نزدیک به یک ماه به عنوان بیمارستان بیماران شکایت از درد و تب و مشکلات تنفسی—و به نمایش گذاشته علائم مرتبط با COVID-19 مانند “شیشه” تکه در اشعه X از ریه های خود را—هیچ یک از آنها مورد بررسی قرار گرفت برای این بیماری است. Riedo می خواستم شروع به هشدار مردم است که شواهدی از شیوع رو به رشد بود اما او تنها سوء ظن نه حقایق.

در پایان فوریه C. D. C. شروع اجازه می دهد آزمایش از بیماران غیر قابل توضیح تنفسی-عفونت های دستگاه و یا “تب و/یا علائم تنفسی حاد بیماری است.” Riedo به نام اچ—E. I. S. آلوم در محلی وزارت بهداشت. اگر او فرستاده او سواب از دو بیمارانی که نیاز به هواکش اما تا به حال آزمایش منفی برای آنفولانزا و دیگر شایع بیماری های تنفسی را تست آنها را برای COVID-19? که در آن نقطه وجود نداشته است تنها شانزده تشخیص از کروناویروس در آمریکا و تنها یک در واشنگتن است. “من نمی تواند به یاد داشته باشید که چرا ما برداشت آن دو از بیماران” Riedo به من گفت. “من مطمئن هستم که آنها می تواند منفی باشد. اما ما فکر این امر می تواند خوب برای شروع به جمع آوری داده و آن را یک راه برای مطمئن شوید که آزمایش آزمایشگاه مشغول به کار بود.” سلامت رسمی به او گفت به ارسال نمونه ها به آزمایشگاه.

Riedo به خاطر آن است که محلی دیگر محققان انجام شده است یک پروژه به نام سیاتل آنفولانزا مطالعه است. برای آنها تا به حال جمع آوری شده بینی سواب از داوطلبان برای درک بهتر آنفلوانزا از طریق گسترش جامعه است. در طول قبلی چند هفته محققان در آرام نقض C. D. C. ارشاد تا به حال هیئت منصفه تقلب یک coronavirus تست در آزمایشگاه و در حال شروع استفاده از آن بر روی نمونه های خود را. آنها تا به حال فقط یک مثبت آمار: یک مدرسه در حومه بیست و هشت مایل از سیاتل با تاریخ اخیر از سفر خارجی و شناخته شده تعامل با هر کسی که از چین است. پسر نیست و به طور جدی بیمار; اگر محققان انجام نداده آزمون, عفونت احتمالا هرگز تشخیص داده شده اند. این توالی ژنتیکی از ویروس بود unnervingly شبیه به انسان با اولین مورد شناخته شده حتی اگر محققان می توانم هر گونه ارتباط بین آنها را. ترسناک مفهوم بود که coronavirus شد و در حال حاضر چنان گسترده است که سرایت عبور نامرئی در میان اعضای جامعه.

“به من بگو در مورد آن چیزی که در زیر آن است.”
کارتون رابرت لیتون

در هفت-چهل و آن شب Riedo یک تماس از دوستان خود را در بهداشت عمومی آزمایشگاه. هر دو نمونه او فرستاده بود مثبت شد. Riedo ارسال بیش از سواب از نه دیگر EvergreenHealth بیماران. هشت مثبت بودند. Riedo برداشت بيماران نمودار و دیدم که هفت نفر از آنها آمده بود از زندگی پرستاری مراقبت در خانه. این هیچ معنی ندارد: پرستاری-صفحه اصلی ساکنان سفر نیست و ارتباط برقرار کردن به طور عمده فقط با اعضای خانواده و کارکنان.

Riedo ارسال شده در نمونه های بیشتر. بسیاری از بیماران آزمایش مثبت از جمله یک زن را که گفته شده بود که او تا به حال پنومونی زن دیگری که تا به حال گله و شکایت از عرق کردن و مرطوب دست و یک مرد در دهه پنجاه با مشکلات جدی تنفسی. به مدت سه روز ده ها تن از انسان است که اعضای خانواده نشسته بودند و در بالین او در بیمارستان در آینده در داخل و خارج از ساختمان و رفتن از خانه به محل کار بازدید از رستوران ها و تکان دادن دست مردم سهوا در معرض خود را و دیگران را به COVID-19.

در آن لحظه وجود نداشت ایالات متحده شناخته شده است coronavirus مرگ و میر. مدارس و رستوران ها و محل های کار باز شد. بازارهای سهام بودند در نزدیکی اوج تمام وقت. اما زمانی که Riedo متوقف محاسبه چگونه بسیاری از کارکنان بیمارستان شده بود در معرض coronavirus او مجبور به ترک زمانی که لیست خود پیشی گرفتن از دو صد نفر است. “اگر ما فرستاده همه کسانی که کارگران خانه به مدت دو هفته است که چه C. D. C. شد توصیه ما می خواهم به خاموش کردن کل بیمارستان” او به من گفت. او احساس یک مرد که از داشتن معمولی swatted در وز وز حشرات و ناگهان متوجه شدم که او در زیر یک کندوی عسل است.

روز بعد مرد با تمام خانواده بازدید کنندگان درگذشت. این بود که امریکا برای اولین بار شناخته شده COVID-19 مرگ است. Riedo به نام همسرش. “من به او گفت من نمی دانم وقتی که من به خانه می آیم” او به من گفت. “و سپس من شروع e-پستی همه من می دانستم که می گویند ما گذشته مهار. آن را در حال حاضر فرار کرد.”

اپیدمیولوژی علم است از امکانات و اجبار نه از یقین یا اثبات. “بودن حدود و مناسب ترین زمان بهتر است از بودن دقیقا حق گهگاه” اسکاتلند اپیدمیولوژی جان Cowden نوشت: در سال 2010. “شما فقط می توانید مطمئن باشید زمانی که به عمل در نگاه به گذشته.” اپیدیولوژی باید متقاعد کردن مردم به upend زندگی خود را—به چشم پوشیدن از سفر و اجتماعی به ارائه خود را به خون تساوی و ایمن سازی عکس—حتی زمانی که وجود دارد اندک شواهد که آنها به طور مستقیم در خطر است.

اپیدیولوژی همچنین باید یاد بگیرند که چگونه خود را برای حفظ کنندگی حتی به توصیه های خود را تغییر. توصیه های عمومی-بهداشت حرفه ای را در آغاز اضطراری بدون نیاز به پوشیدن ماسک; کودکان تبدیل نمی تواند به طور جدی بیمار—اغلب تغییر به عنوان فرضیه ها رد, جدید, آزمایش رخ می دهد و یک ویروس جهش ژنتیکی. C. D. C. را در زمینه اپیدمیولوژی دستیکه اختصاص یک فصل به ارتباطات در طول یک اورژانس بهداشت نشان می دهد که وجود دارد باید منجر سخنگوی آنها عمومی می شود به می دانم—آشنایی نژاد اعتماد. سخنگوی باید “تک مهم سلامت ارتباطات هدف یا SOHCO (تلفظ sock-O)” است که باید تکرار شود در آغاز و پایان هر گونه ارتباط با مردم است. پس از باز کردن SOHCOسخنگوی باید “اذعان نگرانی و بیان درک درستی از چگونه کسانی که تحت تاثیر این بیماری و یا صدمات احتمالا احساس.” چنین ژست همدلی ایجاد زمینه های مشترک با ترس و مشکوک شهروندان—که به دلیل بی اعتمادی را می توان در بالاترین خطر برای انتقال. سخنگوی باید تلاش های ویژه ای برای توضیح هر چه شناخته شده و چه ناشناخته است. شفافیت ضروری است در این زمینه دستی می گوید و مقامات باید “بیش نیست-اطمینان یا overpromise.”

سرب سخنگوی باید یک دانشمند. دکتر ریچارد Besser سابق اقدام C. D. C. مدیر و یک E. I. S. التحصیل توضیح داد: به نظر من “اگر شما یک سیاستمدار در صحنه وجود دارد خطر بسیار واقعی است که نیمی از این کشور در حال رفتن به انجام مخالف آنچه آنها می گویند.” در طول H1N1 شیوع 2009—که ناشی از برخی از دوازده هزار آمریکایی, مرگ و میر, عفونت در هر ایالت و هفت صد تعطیلات مدرسه—Besser و جانشین او در C. D. C., دکتر تام فریدن به بیش از یک صد جلسات مطبوعاتی. باراک اوباما رئیس جمهور صحبت علنی در مورد شیوع تنها چند بار به طور کلی محدود خود را به مردم به توجه کارشناسان علمی و امیدوار کننده نیست اجازه دهید به سیاست تحریف دولت پاسخ. “دولت بوش انجام یک کار خوب از ایجاد زیرساخت به طوری که ما می تواند پاسخ” اوباما گفت: در شروع این بیماری همه گیر و سپس تکرار SOHCO با اصرار خانواده “شستن دست های خود را هنگامی که شما لرزش دست. پوشش دهان خود را هنگامی که شما سرفه. من می دانم آن را برای تلفن های موبایل بی اهمیت اما این باعث می شود یک تفاوت بزرگ.”در هیچ زمان آیا اوباما توصیه خاص درمان و نه او پیش بینی جزئیات در مورد زمانی که این بیماری همه گیر خواهد شد.

در حالی که C. D. C. پروتکل سیاستمداران را تشویق می کند به تمرین داری این دعوت منجر علمی سخنگو برای نشان دادن خود و یا مشاوره ostentatiously و به عنوان یک مثال زنده از اهمیت گفتن با پوشیدن یک ماسک و یا گرفتن یک شات. هنگامی که واکسن فلج اطفال آغاز شد و در نوزده-پنجاه بسیاری از مردم نگران است که آنها ناامن بنابراین شهر نیویورک کمیسیون بهداشت و درمان اتفاق افتاده است که به ازدواج به E. I. S. بنیانگذار—دعوت خبرنگاران برای تماشای دانش آموزان گرفتن تزریق. او همچنین داوطلب خدمت سربازی الویس به عموم خود را ضربه.

E. I. S. پرسنل در این زمینه انجام داده اند جعبه از ماسک و دستکش برای توزیع به خلبانان و خدمه پرواز روزنامه نگاران و کارکنان بهداشتی—لوازم که ممکن است مورد نیاز گیرندگان اما تاکید می کند که چقدر مهم جهانی انطباق است. زمانی که Besser به جلسات در طول همه گیر H1N1 او گاهی آغاز شده توسط توصیف چگونه او به تازگی soaped تا انگشتان دست خود را, و یا تیز منتظر ماند تا همه دور از میکروفون قبل از مصرف این مرحله است. در آن زمان تقریبا هیچ شانسی که Besser و همکاران او بودند در معرض خطر فوری پیمانکاری H1N1. “برای حفظ اعتماد شما را به عنوان صادقانه به عنوان امکان پذیر است و لعنت مطمئن شوید که هر کس پیاده روی پیاده روی” Besser به من گفت. “اگر ما سفارش مردم به پوشیدن ماسک و سپس هر C. D. C. رسمی باید پوشیدن ماسک ، اگر ما به منظور شستن دست ها پس از آن ما اجازه دهید دوربین دیدن ما شستن دست ما. ما در حال تلاش برای انجام کاری تقریبا غیر ممکن است که مردم به شیوع جدی که برای بسیاری از آمریکایی ها نمی دانند هر کسی که بیمار است و اگر این برنامه با این نسخهها کار آنها هرگز به دیدار هر کسی که مریض است.”

عمومی-مقامات بهداشتی می گویند که فرهنگ آمریکایی به شمار چالش های خاص. ما آزادی به جمع آوری به صحبت می کنند و ذهن ما را به چشم پوشی از مشاوره خوب و دوم حدس قدرت می تواند تسهیل گسترش یک ویروس است. “ما نه چین—ما نمی توانیم سفارش مردم به ماندن در داخل” Besser گفت. “دموکراسی چیز خوبی است اما این به معنی چیزی شبیه COVID-19 ما برای متقاعد کردن مردم به coöperate اگر ما می خواهید به صرفه جویی در زندگی خود.”

در فوریه 28th در اطراف این زمان است که Riedo آموخته از COVID-19 خوشه در زندگی مراقبت پرستاری صفحه اصلی اخبار نیز منتقل به دیگری E. I. S. آلوم دکتر جف Duchin بالا بهداشت عمومی پزشک برای سیاتل و اطراف King County است. به Duchin های خوشه ای پیشنهاد کرد که در حال حاضر وجود دارد یک منطقه گسترده ای شیوع. او گفت: داو کنستانتین پادشاه شهرستان اجرایی شد که در آن زمان برای شروع با توجه به محدودیت در مجامع عمومی و گفتن ساکنان خانه بمانند. این توصیه زده کنستانتین به عنوان احتمالا دیوانه. وجود دارد تنها دو ده COVID-19 تشخیص در کل کشور است. زندگی نگاه طبیعی است. چگونه می تواند مردم را متقاعد به توقف رفتن به میله بسیار کمتر به کار فقط به خاطر یک تعداد انگشت شماری از افراد بیمار ؟

“البته او در خانه است. او یک حلزون.”
کارتون توسط امی Hwang

کنستانتین به من گفت: “جف شناخته شده چه او درخواست از غیر عملی بود. او گفت: اگر ما به توصیه های اجتماعی فاصله گرفتن از حق دور وجود دارد خواهد بود صفر پذیرش. و بنابراین سوال این بود: آنچه می تواند به ما می گویند امروز به طوری که مردم آماده خواهد شد به شنیدن آنچه که ما نیاز به گفتن فردا?” در ایمیل ها و تماس های تلفنی, مردان شروع بازی: آنچه که افراطی ترین توصیه های آنها می تواند آنها را که مردم نمی مسخره ؟ با توجه به آنچه که به احتمال زیاد اتفاق می افتد و چهار روز از آن پس آنچه را که آنها در حسرت داشتن گفت ؟

حتی به صورت عمومی-بهداشت حرفه ای تجارت آف دردناک به تامل. در جلسه عمومی-بهداشت سرپرستان و E. I. S. مقامات در سیاتل یک تحلیلگر شد و عاطفی هنگامی که توصیف به احتمال زیاد عواقب بستن سیاتل مدارس. هزاران نفر از کودکان و نوجوانان با تکیه بر مدارس برای صبحانه و ناهار و یا دریافت دارو مانند انسولین از مدرسه پرستاران. اگر مدارس بسته شده و برخی از این دانش آموزان به احتمال زیاد گرسنه; دیگران ممکن است بیمار و یا حتی مرگ. همه هم می دانستند که اگر در این شهر تعطیل داخلی-خشونت حوادث افزایش می یابد. و آنچه در مورد ارائه دهندگان خدمات پزشکی که باید کار را متوقف کنید چرا که آنها تا به حال به ماندن در خانه با بچه ها ؟ “آن را قریب به اتفاق” یکی E. I. S. رسمی به من گفت. “هر تصمیم داشتند یک میلیون امواج.”

در عین حال بار ناشی از بسته شدن مدارس می تواند تفاوت زیادی در محدود کردن گسترش ویروس: همه نوع از پدر و مادر را مجبور به ماندن در خانه. در سال 2019 سیاتل بسته شده بود مدارس پنج روز پس از یک سری از طوفانهای برف. سپس سیاتل آنفولانزا مطالعه کشف کردند که ترافیک در برخی از مناطق تا به حال تقریبا ناپدید عمومی-حمل و نقل استفاده سقوط کرده بود و انتقال آنفلوانزا به حال کاهش یافته است.

کنستانتین فکر می کردم که اعلام تعطیلی مدرسه بود قوی استراتژی ارتباطی برای رسیدن به حتی افرادی که نبود پدر و مادر به خاطر آن مجبور جامعه به coronavirus بحران در یک نور متفاوت است. “ما عادت کرده اند به مدارس بسته هنگامی که چیزی را واقعا جدی اتفاق می افتد” کنستانتین به من گفت. “این یک راه برای سرعت بخشیدن به درک مردم—برای ارسال یک پیام به آنها می تواند درک.”

در حالی که تدارکات از کلاس درس تعطیل می شد کار می کرد کنستانتین تماس براد اسمیت رئیس مایکروسافت—که مقر آن در ردموند شرق سیاتل و خواسته او را در نظر بگیرید سفارش کارکنان به محل کار از خانه. “مایکروسافت یک معامله بزرگ در اینجا” کنستانتین به من گفت. “من فکر می کردم اگر آنها گفت: هر کس به خانه ماندن آن می تواند تغییر دولت فکر بود—را همه گیر واقعی است.” مایکروسافت به عنوان یک شرکت با تکنولوژی شد و آماده برای تغییر سرعت به کار از راه دور و می تواند نشان می دهد به کسب و کارهای دیگر است که این انتقال می تواند رخ می دهد هموار. در مارس 4, تنها با دوازده شناخته شده COVID-19 مرگ و میر در سراسر کشور و بدون تشخیص در میان مایکروسافت و کارگران این شرکت گفت: کارکنان به ماندن در خانه اگر آنها می تواند. اسمیت به من گفت: “پادشاه شهرستان دارای یک شهرت قوی برای عالی بهداشت عمومی کارشناسان و بدترین چیزی که ما انجام داده اند می تواند جایگزین است و قضاوت ما برای تخصص از افرادی که زندگی خود را اختصاص داده به خدمت عمومی است.” آمازون که مقر آن در منطقه گفت: بسیاری از کارکنان محلی به محل کار از خانه به عنوان به خوبی. “است که یک صد هزار نفر به طور ناگهانی ماندن صفحه اصلی” یکی سیاتل ساکن به من گفت. “از رفت و آمد ترافیک به تنهایی, شما می دانستم که چیزی بزرگ اتفاق افتاده بود.”

در فوریه 29th, کنستانتین در یک کنفرانس مطبوعاتی. او خواسته بود Riedo, Duchin و کتی Lofy—یکی دیگر از E. I. S. آلوم و دولت را بالا افسر بهداشت—به بازی بازی های نقش برجسته. Duchin برای اولین بار صحبت کرد و آن را به عنوان اگر او تا به حال آماده سخنان خود با رشته اپیدمیولوژی دستی در دست است. “من می خواهم برای شروع فقط ما بیان عمیق و صمیمانه تسلیت به اعضای خانواده و عزیزان کسی درگذشت,” او گفت:. او توضیح داد: آنچه دانشمندان می دانستند و نمی دانند coronavirus و اشاره کرد: “ما در آغاز مرحله از ما تحقیق و جدید جزئیات و اطلاعات پدیدار خواهد شد بیش از روزها و هفته های آینده.” او پیش بینی کرد که “از راه دور” به احتمال زیاد برای تبدیل شدن اجباری برای بسیاری از ساکنان و چندین بار تکرار آسان برای به یاد داشته باشید SOHCO: “بیشتر شستن دست ها کمتر صورت لمس کردن است.” Duchin به من گفت که کلمات خود را انتخاب شده است دقت کنید: “شما باید به فکر می کنم در مورد مدیریت عمومی احساسات و ادراکات اعتماد. شما باید آنها را در طول مسیر با شما.” از آن زمان به بعد امور خارجه واشنگتن, سیاستمداران عمدتا واگذار سلامت ارتباطات به دانشمندان در ساخت آنها بعید است مشهور است. “هی مردم!! جف Duchin است که مقدار واقعی” یک فن است. یک روزنامه مورد ستایش قرار داد و او را به عنوان “یک bespectacled, آرام حضور.”

کنستانتین به من گفت که او می داند که چرا سیاستمداران “می خواهید به جلو و در مرکز و اعتبار است.” و او اشاره کرد که در سیاتل است که بسیاری از “مشکلات مشابه در اینجا می بینید در کنگره با تعصب و سمیت.” اما او گفت: “هر کس خواهان و دموکرات ها آمد و با هم پشت یک پیام و توافق به اجازه دانشمندان را منجر شود.”

زمان سیاتل مدارس بودند به طور رسمی بسته شده در مارس 11, دانش آموزان و معلمان در حال حاضر به رها کردن کلاس های درس خود را. پیام کار کرده بود: پدر و مادر بودند به طور داوطلبانه به نگه داشتن بچه ها خود را در خانه. تلفن همراه ردیابی داده ها نشان داد که در آخر هفته تعداد زیادی از مردم رفتن به محل کار تا به حال کاهش یافته است. در روز حتی قبل از واشنگتن فرماندار جی Inslee صادر رسمی کار از خانه سفارشات تقریبا نیمی از سیاتل کارگران بودند به طور داوطلبانه دور ماندن از دفاتر خود را. زمانی که کافه ها و رستوران ها که رسما بسته شده در مارس 15, بسیاری از آنها در حال حاضر خالی است. کنستانتین خود مشغول به کار بود از خانه برای یک هفته. او در مصاحبه و در تمام طول روز و همیشه تأکید به خبرنگاران گفت که او صحبت از اتاق خواب خود را و سر و صدا در پس زمینه بودند که از فرزندان او بودند که از مدرسه به خانه. پس از او شنیده است که این شهرستان را در دادگاه های بسکتبال شد هنوز هم به شدت استفاده می شود به او دستور داد آنها را بسته است.

این شهرستان تا به حال خریداری یک متل به خانه بی خانمان ساکنان که تست مثبت برای coronavirus. هنگامی که یک مرد بی خانمان در متل بود که بدون علامت در سمت چپ به خرید یک آبجو کنستانتین بلافاصله به دادگاه رفت, به طوری که پلیس توانست او را بازداشت دفعه بعد او به بیرون رفت. این اقدامات مطرح شده بود کمی ریسک: او رفته بود به یک ایستگاه گاز در سراسر خیابان و سپس بازگشت. اما کنستانتین به من گفت: “واقعیت این است که برخی از مردم در حال رفتن به پیروی از قوانین و ما باید به همه نشان می دهد وجود دارد عواقب.”

امروز واشنگتن کمتر از دو درصد از coronavirus موارد در ایالات متحده در EvergreenHealth مدیران بیمارستان ها باید متوقف روزانه بحران جلسات به این دلیل که میزان دریافتی بیماران کاهش پیدا کرده است. آنها تخت خالی و اضافی هواکش. مدیران باقی می ماند نگران هستند اما با احتیاط خوش بینانه است. “آن احساس می کند مانند ما ممکن است متوقف سونامی قبل از آن ضربه” Riedo به من گفت. “من نمی خواهم به سرنوشت دچار وسوسه کردن اما به نظر می رسد مانند آن کار می کند. آن چیزی است که باعث می شود آن را بسیار سخت تر از زمانی که من در جاهایی مثل نیویورک است.”

این بیماری همه گیر در ایران تاسیس شد و در سال 1951 زمانی که سربازان آمریکایی در کره جنوبی آغاز شد و دچار تب, درد, استفراغ و خونریزی کشنده. برخی از سه هزار سرباز بیمار منجر رهبران نظامی را به این نتیجه که چینی-حمایت کمونیست ها بود weaponized باکتری است. “برنامه ریزی مناسب اقدامات دفاعی نباید با تاخیر” متخصص اپیدمیولوژی در جدید آژانس فدرال این بیماری مسری مرکز اعلام کرد. او پیشنهاد یک بخش جدید به نام برای بیرون کشیدن آژانس اطلاعات مرکزی. اما زمانی که برای اولین بار کلاس E. I. S. افسران فرود در کره آنها دریافتند که تب نمی شد ناشی از یک حیله گر دشمن. سربازان معلوم شده بود به طور تصادفی مصرف جوندگان مدفوع. در بعد از درگیری ژنرال دستور به استفاده از ضخیم تر مواد غذایی-کیسه های ذخیره سازی و به مجموعه تله موش.

“اما آنچه را ما به نام این کودک پس از آن می شود یک فرد بالغ است؟”
کارتون توسط Liana Finck

E. I. S. افسران شناخته شده به عنوان “بیماری کارآگاه.” در سال 1952 یکی از آنها را مورد مطالعه یک گروه از کودکان در شیکاگو زاغه که تمام توسعه علائم مشابه—ضعف عضلات اسپاسم درد مفاصل—اما تا به حال آزمایش منفی به احتمال زیاد بیماری است. وقتی E. I. S. افسر یکی از بازدید کودکان خانه او متوجه یک کودک نو پا جویدن چیپس از رنگ است که تا به حال فلس دار کردن یک پنجره. رنگ چیپس بودند soft زیرا آنها حاوی سرب است که سمی است. یک سال بعد که E. I. S. افسر در بر داشت کمک کرد اولین بار در کشور سم-کنترل برنامه که تدریس پدر و مادر است که اصل اول ایمنی ارتباط بود. این برنامه توصیه پدر و مادر به فرزندان خود را به قرار دادن تراشه های رنگ در دهان خود خاموش کنند و به سیگنال خطرات ناشی از سفید کننده و حشره کش و مواد شیمیایی تمیز کردن با ذخیره سازی آنها را در قفسه بالا.

E. I. S. فارغ التحصیلان رفت و در را قدرتمند بهداشت و درمان-مراقبت شغل در سراسر کشور است. “نزدیک به نود درصد از E. I. S. فارغ التحصیلان سوار بر بهداشت عمومی مشاغل در سطح محلی و ایالتی و فدرال و یا در سطح بین المللی” مطالعه سال 2001 در بر داشت. چهار سابق C. D. C. مدیران هستند E. I. S. فارغ التحصیلان; نیمی از فارغ التحصیلان را به عنوان ایالات متحده جراح عمومی.

زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس آغاز شده E. I. S. فارغ التحصیلان شروع به کار non-stop با برخی از راه اندازی تختخواب تاشو داخل دفاتر خود را. در حالی که ویروس باقی مانده در خارج از کشور, C. D. C. led ارتباطات با وسواس زیر E. I. S. پروتکل های. اما به زودی پس از coronavirus فرود در سواحل آمریکا کاخ سفید در زمان بیش از. E. I. S. افسران تاسف برای دیدن این اصول ارتباطات که C. D. C. بود honed در طول سال در حال نادیده گرفته و گاهی اوقات تبدیل شده بر روی سر خود را. یک Coronavirus نیروی کار به رهبری معاون رئیس جمهور مایک پنس تشکیل شد به استثنای هر کس از C. D. C. به جز مدیر آن دکتر رابرت Redfield. “C. D. C. دستور داده شد به مستند” یک مقام ارشد سابق در آژانس به من گفت. “آنها نمی تواند صحبت می کنند به رسانه ها. این مردم هستند که باید آموزش خود را در تمام طول زندگی برای همه گیر—بهترین بهداشت عمومی ارتش در تاریخ—و به آنها گفته شده است به خفه شو!”

از آن زمان اولیه سخنگوی طول همه گیر شده است و نه یک دانشمند اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن—یک سیاستمدار بدنام خصمانه به علم است. بیشتر مسائل پیچیده تهمت برجسته دوار بازیگران در حمایت از شخصیت های از جمله پنس; Dr. Anthony Fauci از موسسه ملی بهداشت; دکتر دبورا Birx از وزارت امور خارجه و رئیس جمهور son-in-law, Jared کوشنر. “هنگامی که وجود دارد بسیاری از چهره های مختلف آن می تواند باعث سردرگمی واقعی در مورد آنها به گوش دادن به و یا چه کسی مسئول چه” دکتر تام Inglesby مدیر مرکز سلامت و امنیت در دانشگاه جانز هاپکینز گفت. “و اگر پاسخ سیاسی می شود, این یک فاجعه است چرا که مردم نمی خواهد می دانم که اگر شما در حال ساخت توصیه های مبتنی بر علم یا سیاست و بنابراین این خطر وجود دارد آنها شروع به تنظیم کردن.”

در حال حاضر روشن است که برخی از سردرگمی شده نگه دارید. هر چند C. D. C. به طور رسمی توصیه می شود در اواسط ماه مارس که آمریکایی ها عمل اجتماعی فاصله گرفتن از والیان در پنج کشور حاضر به منظور ساکنان خانه بمانند. (یکی از کسانی که ایالت داکوتای جنوبی است که در حال حاضر رقیب اصلی شیوع.) فدرال رهبران داده اند تغییر مشاوره—در ابتدا آمریکایی ها گفته بودند که آنها نمی نیاز به پوشیدن ماسک در اما در 3 آوریل در کاخ سفید نشست خبری ماسک توصیه شد—و این خطر تضعیف اعتماد عمومی. مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد تغییر کرد و گفت: “شما لازم نیست به آن را انجام دهد. من انتخاب به انجام آن نیست.” تا به حال C. D. C. شده در شارژ از برقراری ارتباط در مورد ماسک آژانس مطمئنا می توانست با استفاده از تغییر در ارشاد به عنوان یک آموزش فرصت توضیح داد که دانشمندان در حال آمدن به درک که افراد آلوده به ویروس coronavirus می تواند مسری است اما بدون علامت برای طولانی تر از آنچه در ابتدا تصور—که بدان معنی است که ما باید بیشتر مراقب باشید زمانی که ما سرفه حتی اگر ما احساس سالم یا فقط باید آلرژی فصلی. مغلوب ساختن پیشی جستن روزانه جلسات حال هرج و مرج و متناقض است. در طول چند روز تهمت و تهدید به قرنطینه شهر نیویورک و سپس معکوس خود را; به زودی پس از اعلام کرد که او در نظر گرفته شده برای “بازگشایی” اقتصاد ایالات متحده در عرض دو هفته او به نام سی روز اضافی اجتماعی فاصله. چنین بی ثباتی از یک رهبر است منحرف در بهترین زمان است. خطرناک است در یک بیماری همه گیر. “در حال حاضر همه است پس همه اشتباه گرفته متضاد پیام است که هر بار با هدایت تکامل می یابد تعداد کمتر و کمتری از مردم ممکن است به دنبال آن” Besser سابق C. D. C. مدیر گفت. “ما در حال رفتن به عقب در ما پیچیده است.”

روحیه در C. D. C. کرد. “برای همه پاسخ که من درگیر شد و در آنجا بود که همیشه این احساس رفاقت که شما بخشی از چیزی بزرگتر از خودتان” یکی دیگر از سابق عالی رتبه C. D. C. رسمی به من گفت. “در حال حاضر هر کس من صحبت کردن است به طوری dispirited. آنها در حال کار بر شانزده ساعت در روز, اما آنها احساس می کنند نادیده گرفته شده است. من هرگز دیده می شود بسیاری از مردم خیلی نا امید و ناراحت و غمگین. ما می تواند به نجات بسیاری از زندگی بیشتر. ما بهترین بهداشت عمومی آژانس در جهان است و ما می دانیم که چگونه برای متقاعد کردن مردم به انجام آنچه آنها نیاز به انجام. ما در حال نادیده گرفتن همه چیز ما آموخته ام بیش از قرن گذشته است.”

اولیه coronavirus شیوع بیماری در شهر نیویورک پدید آمده در حدود همان زمان به عنوان کسانی که در سیاتل. اما شهرستانها تجارب با این بیماری باید به طور قابل توجهی متفاوت. دومین هفته از ماه آوریل واشنگتن تا به حال حدود یک ثبت مرگ و میر در هر چهارده هزار نفر از ساکنان. نیویورک نرخ مرگ نزدیک به شش برابر بالاتر است.

وجود دارد بسیاری از توضیحات برای این واگرایی. نیویورک متراکم تر از سیاتل و بیشتر متکی به شدت در حمل و نقل عمومی که نیروهای مسافران به تماس نزدیک. در سیاتل تلاش در اجتماعی فاصله ممکن است با کمک محلی نگرش—تازه واردان هستند هشدار داد از سیاتل یخ که یک مقاله نویس در مقایسه با دختر محبوب در مدرسه است که “همیشه لبخند می زند و می گوید سلام” اما “نمی داند نام خود و مراقبت می کند ، نیویورکی ها در صورت خود را که آیا شما آن را دوست دارم یا نه. (“ایستاده حداقل شش فوت پلایا” یک نشانه در پنجره برانکس bodega هشدار داد. “COVID-19 است برخی از املاک گه!”) نیویورک نیز بیشتر فقر و نابرابری از سیاتل و بیشتر مسافران بین المللی است. به عنوان مایک Famulare ارشد تحقیقات دانشمند در موسسه بیماری های مدل سازی قرار داده و آن را به من “همیشه وجود دارد برخی از عنصر شانس و بد شانس در یک بیماری همه گیر.”

این نیز درست است که این شهرها رهبران عمل کرده و ارتباط بسیار متفاوت در مراحل اولیه این بیماری همه گیر. سیاتل رهبران نقل مکان کرد و سریع برای ترغیب مردم به ماندن در خانه و به دنبال دانشمندان مشاوره; نیویورک رهبران با وجود داشتن بسیار محترم بهداشت عمومی بخش منتقل آهسته تر ارائه شده بیشتر گل آلود پیام و اجازه سیاستمداران صدای تسلط.

جدید شهردار نیویورک, بیل د Blasio, به مدت طولانی به حال مملو رابطه با این شهرستان در بخش سلامت و بهداشت روانی است که هر چند از لحاظ فنی تحت کنترل خود به دنبال عملکرد به طور مستقل و جلوگیری از سیاسی مبارزه می کند. “همیشه وجود دارد یک بیت از یک تقسیم بین سیاسی انتصاب که مشاغل را به یک شهردار خوب و عمومی-بهداشت حرفه ای که گاهی اوقات باید به منفور توصیه” رئیس سابق وزارت بهداشت به من گفت. “اما با د Blasio مردم که تضاد است ده برابر بدتر است. آنها بسیار بیشتر غیر ممکن است برای کار با بیش از دیگر دولت است.” در سال 2015 زمانی که لژيونر بیماری بیمار حداقل یک صد و سی و نیویورک و کشته شدن حداقل دوازده تنش بین de Blasio و وزارت بهداشت و درمان به سر آمد. پس از د Blasio دستور مقامات بهداشت به زور راه خود را به ساختمان های در برانکس به آزمون برج خنک کننده برای آلودگی حتی اگر شیوع منبع در حال حاضر شناخته شده به مقامات شکایت کرده است که شهردار بود به اتلاف وقت خود را به لاف زدن به خبرنگاران گفت که او می خواهم به انجام همه چیز ممکن است برای مهر کردن این بیماری است. زمانی که معاون کمیسر بهداشت محیط, Daniel کاس حاضر شهرستان سالن مطالبات یکی از شهرستان معاون شهرداران خواست کمیسیون بهداشت مریم باست به آتش کاس. او را نادیده گرفته پیشنهاد اما کاس در نهایت استعفا داد. او بعدها گفت: همکاران او احساس کردند که او شورش کرده بود coöperation با تالار شهر غیر ممکن است.

“دن کاس یکی از بهترین های زیست محیطی-کارشناسان بهداشت و درمان در کشور” باست که در حال حاضر تدریس در دانشگاه هاروارد گفت. “نیویورک یکی از بهترین ادارات بهداشت در ایالات متحده احتمالا جهان است. ما همه می خواهم بهتر خواهد بود اگر ما گوش دادن واقعا از نزدیک به آنها را در حال حاضر.”

“به رسول من تقریبا انجام شده با sext.”
کاریکاتور جولیا مناسب

در اوایل ماه مارس به عنوان داو کنستانتین بود درخواست مایکروسافت برای بستن دفاتر آن و قرار دادن دانشمندان در مقابل دوربین های خبری, de Blasio و نیویورک فرماندار اندرو کومو شد به سخنرانی که deëmphasized خطرات ناشی از این بیماری همه گیر و حتی به عنوان شهر اعلام شد اولین رسمی موارد است. د Blasio در ابتدا ابراز احتیاط و گفت که “هیچ کس نباید coronavirus وضعیت به آرامی اما به زودی به ساکنان گفته شده به خاطر کمک به اقتصاد این شهر. “با زندگی خود را دریافت کنید در شهر با وجود کروناویروس” او توییتی در مارس 2—یک روز پس از اولین COVID-19 تشخیص در نیویورک است. او خواست مردم برای دیدن یک فیلم در مرکز لینکلن. در روزی که سیاتل مدارس بسته de Blasio گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که “اگر شما بیمار اگر شما در این گروه آسیب پذیر, شما باید برای رفتن در مورد زندگی خود را.” کومو در ضمن تا به حال به خبرنگاران گفت که “ما باید استراحت کنید.” او گفت که اکثر افراد آلوده را بهبود می یابند با چند مشکل و اضافه میکند: “ما حتی نمی فکر می کنم آن را به عنوان بد آن را به عنوان در کشورهای دیگر است.”

د Blasio و کومو را غرایز هستند قابل فهم است. یک رهبر سیاسی را در اکثر مواقع به سهولت شهروندان ترس و شناور اقتصاد است. در طول یک بیماری همه گیر اما تمام کسانی که ضرورت معکوس: یک سیاستمدار است که به ملتهب ما پارانویا به دلیل انتظار تا زمانی که ما می توانید ببینید خطر به معنای نگه داشتن تا زمانی که آن را بیش از حد دیر است. این شهر اپیدیولوژی وحشت زده شدند با آرامش پیام هایی که د Blasio و کومو نگه داشته ، جفری شمن یک بیماری modeller در دانشگاه کلمبیا گفت: “همه شما تا به حال انجام بود نگاه در سواحل غرب و شما می دانستم که آینده برای ما است. به همین دلیل سیاتل و سان فرانسیسکو و پورتلند شدند بستن همه چیز را.” اما نیویورک “dithered به جای گفتن مردم به ماندن در خانه.”

در اوایل ماه مارس این شهر وزارت بهداشت فرستاده بود شهردار متعدد پیشنهادات در مبارزه با این ویروس را گسترش. پس به اندازه کافی وجود ندارد کیت تشخیصی برای انجام آزمایش های گسترده عمومی-مقامات بهداشت پیشنهاد “نگهبان نظارت”: درخواست بیمارستان محلی برای ارائه به وزارت بهداشت با سواب جمع آوری شده از مردم که تا به حال flulike علائم و تا به حال آزمایش منفی برای آنفلوانزا است. با آزمایش انتخاب کسانی که سواب گروه می تواند برآورد که چگونه به سرعت و به طور گسترده ای coronavirus در حال حرکت بود از طریق شهرستان است. در شیوع بیماری های قبلی از جمله مطالعات شده بود فوق العاده مفید در هدایت دولتی با پاسخ—این بهار لس آنجلس به طور موثر مستقر استراتژی به عنوان شهرستان سانتا کلارا در کالیفرنیا و ایالت هاوایی است.

در شهر نیویورک وزارت بهداشت شروع به جمع آوری سواب اما ابتکار ملاقات سویفت مقاومت است. زیر بهداشت فدرال قوانین چنین سواب باید ناشناخته خواهد ماند و برای بیمارانی که نمی راضی به یک coronavirus آزمون. این بدان معنی است که حتی اگر مسئولان شهرستان آموخته است که بسیاری از مردم آلوده شدند و مقامات نمی خواهد بود قادر به شناسایی اجازه دهید به تنهایی هشدار می دهند هر یک از آنها. دفتر شهردار حاضر به اجازه تست سواب. “آنها نمی خواهید به می گویند” وجود دارد صدها و شاید هزاران نفر از شما که مثبت برای coronavirus اما ما نمی دانیم که’ ” گروه سلامت رسمی به من گفت و اضافه کرد: “این یک فرصت واقعی برای برقراری ارتباط به نیویورک که این جدی است—شما باید به ماندن در خانه.” تلاش مسدود شده بود بیش از ترس است که آن را ممکن است ایجاد وحشت اما این هشدار ممکن است مفید ثابت. پس از همه, این مقام به من گفت, وحشت بسیار موثر در گرفتن مردم برای تغییر رفتار است. به جای دفتر شهردار به اطلاع وزارت بهداشت است که این شهر را حمایت از یک کار عادلانه برای پیدا کردن چند جدید “بیماری کارآگاه.” این رویداد برگزار شد در مارس 12th, در شهرستان لانگ آیلند. وزارت بهداشت ایران گفت: “ما در وسط یک فاجعه و راه حل این است که ما را اتلاف وقت مصاحبه و onboarding مردم!” (دفتر شهردار در نهایت کوتاه آمد در نگهبان-نظارت و نمونه و تست آغاز شد و در مارس 23—تقریبا یک ماه پس از نمونهها برای اولین بار جمع آوری شده است. در آن شیوع خوبی در راه است.)

به عنوان شهر نیویورک مدارس, کافه ها و رستوران ها باز مانده است, روابط بین وزارت بهداشت و شهرستان در سالن تفویض. سلامت سرپرستان بودند “بسیار خشمگین” یکی از مقامات به من گفت. در خصوص مقامات بهداشت خشمگین بودند که د Blasio میگفتم نیویورکی به بیرون رفتن و گرفتن یک تست اگر آنها مشکوک آنها آلوده شدند. در مارس 4, او در توئیتر خود نوشت: “اگر شما احساس می کنید علائم شبه آنفولانزا (تب و سرفه و تنگی نفس) و به تازگی از سفر به یک منطقه تحت تاثیر coronavirus . . . رفتن به دکتر خود.” این مخالف بود از آنچه بهداشت شهرستان سرپرستان بودند مشاوره: مردم نیاز به ماندن در داخل و دکتر خود تماس بگیرید اگر آنها احساس بیمار. سفر به دفاتر پزشکان و یا اتاق اورژانس تنها افزایش شانس که این ویروس را گسترش و شهرستان را عرضه محدود از آزمایشات مورد نیاز به ذخیره شود برای افراد با شرایط تهدید کننده حیات. د Blasio کارکنان به حال آغاز شده micromanaging وزارت ارتباطات از جمله در توییتر. سرانجام در مارس 15, وزارت بهداشت اجازه داده شد ارسال موضوع: “اگر شما بیمار هستید در خانه بمانند. اگر شما احساس می کنید بهتر است در 3 تا 4 روز و مشورت خود را با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی”; “تست تنها باید مورد استفاده قرار گیرد برای افرادی که نیاز به بستری”; “هر کس در نیویورک باید عمل به عنوان اگر آنها شده اند در معرض coronavirus. . . . نیویورکی که بیمار نیز باید در خانه بمانند تا آنجا که ممکن است.” یک عضو شورای شهر به من گفت که مقامات بهداشتی “در تلاش بود به می گویند که علنا برای هفته اما این شهردار حاضر به کارشناسان اعتماد—این ذهن ترا درهم میشکنند.”

به عنوان شهرستان را به دانشمندان ارائه شده برنامه ای برای اقدام تهاجمی و آمارهای ارائه شده نشان می دهد که زمان در حال اجرا شد و شهردار و کارکنان پاسخ داد که مقامات بهداشتی سیاسی بود ساده. در یک نقطه, دکتر Marcelle لیتون شهر دستیار کمیسر بیماری های مسری و یک E. I. S. زاج سفید است که احترام توسط مقامات بهداشتی در سراسر کشور برای نوآوری و فداکاری دستور داده شد به تالار شهر در مورد او نیاز به کمک شهردار پاسخ به سوالات از مطبوعات است. او نشسته بر روی نیمکت در یک راهرو به مدت سه ساعت به دور از تیم او در حالی که سیاستمداران صحبت با رسانه ها ، (لیتون رد درخواست مصاحبه.) در کنفرانس مطبوعاتی لیتون و دیگر پزشکان بازی های برگزار شده حداقل در حالی که نقش de Blasio و Cuomo, رقبای دیرین هر تلاش به مرکز صحنه. این دو نفر حتی شروع علنا دشمنی—استدلال در مطبوعات و از طریق مشاوران در مورد کسی که تا به حال قدرت بیش از مدارس و محل کار تعطیل.

در نهایت سه نفر از رهبران این شهر از وزارت بهداشت ملاقات با د Blasio و خواستار آن شدند که او به سرعت برقرار اجتماعی-فاصله گرفتن قوانین و شروع به ارسال پیام روشن به مردم به ماندن در خانه. لیتون و معاون کمیسیون بهداشت و درمان دکتر Demetre Daskalakis نشان داد به د Blasio کارکنان است که اگر شهردار نمی عمل بی درنگ آنها خواهد شد. (بعد لیتون کارکنان استقبال او با تشویق و حداقل یک کارمند ارائه شده به او مقداری پول اگر او تا به حال به خوبی به اتمام حجت.) د Blasio بود در گوشه ای: او موقعیت خود را به عنوان یک قهرمان از طبقه و بسته شدن مدارس خواهد نامتناسب فقرا صدمه دیده و آسیب پذیر است. چه چیزی بیشتر اتحادیه ها به نمایندگی از مراقبت های بهداشتی کارگران تهدید کرده بود که پرستاران, پرستار و دیگران ممکن است در خانه بمانند مگر در مواردی وجود دارد یک برنامه به ارائه مراقبت از کودکان.

با این وجود de Blasio در نهایت ملحق به سلامت مقامات خواسته است. در مارس 16th, پس از سازش رسیده بود با مراقبت های بهداشتی اتحادیه های شهرستان, مدارس تعطیل شد و کومو دستور داد تمام ورزشگاه و امکانات مشابه به تعطیل. این پیام باقی ماند چندپاره و فاقد تأثیرگذاری ، درست قبل از ورزشگاه بسته شد مجموعه را به اثر de Blasio خواسته راننده خود را به او را به Y. M. C. A. در شیب پارک نزدیک خانه های قدیمی خود را برای نهایی تمرین. حتی de Blasio متحدان خشم آمده بودند. یک مشاور سابق توییتی “شهردار اقدامات امروز غیر قابل توجیه و بی پروا.” یکی دیگر از سابق مشاور توییتی که ورزشگاه بازدید شد “احساساتی. خود را درگیر است. غیر قابل توجیه.”

د Blasio و کومو نگه داشته و مجادله. در مارس 17, de Blasio گفته ساکنان به “آماده می شود در حال حاضر امکان یک پناهگاه در محل سفارش.” همان روز کومو گفت: یک خبرنگار “وجود دارد نخواهد بود هر” شما باید به ماندن در خانه خود را’ قانون است.” کومو کارکنان بی سر و صدا به خبرنگاران گفت: که د Blasio اقدام شد “روانی.” سه روز بعد, چند, Cuomo اعلام کرد به منظور اجرایی قرار دادن دولت در “مکث”—که در اصل غیر قابل تشخیص از اقامت در خانه سفارشات صادر شده توسط شهرستانها در واشنگتن و کالیفرنیا و جاهای دیگر. (یک سخنگوی د Blasio گفت که تالار شهر را “پیام به عنوان تغییر وضعیت و علم تغییر” و که “هیچ لرزشی.” یک سخنگوی کومو گفت که “فرماندار ابلاغ به وضوح جدی از این بیماری همه گیر” و “فرماندار بوده است لیزر متمرکز در برقراری ارتباط اقدامات خود را در راه است که نمی شود مردم را بترساند.”)

تا حد معینی de Blasio و کومو را شکنجه تاخیر را حس. خوب سیاستمداران باید به نگرانی در مورد کودکان فقیر از دست رفته مدرسه فقط تا آنجا که آنها نگران تهدید از ظهور بیماری است. “به همین دلیل E. I. S. آموزشی بسیار مهم است” Sonja راسموسن سابق C. D. C. رسمی به من گفت. در یک بیماری همه گیر “راه تفکر دریافت بدبختانه در اطراف.” او افزود: “شما را به نوع انتخاب است که اگر شما نمی روت برای آنها واقعا سخت را. و هیچ وقت برای یادگیری از اشتباهات خود را.”

امروز شهر نیویورک است همان اجتماعی-دورى سیاست ها و کسب و کار-بسته شدن قوانین به عنوان سیاتل. اما از آنجا که نیویورک را توصیه و آمد بعد از سیاتل—و به دلیل ارتباط کمتر—از آن زمان دیگر برای نفوذ در مردم چگونه رفتار. با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط گوگل از تلفن همراه نزدیک به یک چهارم از Seattleites بودند اجتناب از محل کار خود را با 6 مارس. در شهر نیویورک یک هفته دیگر گذشت زمانی معادل درصد انجام همان. تام فریدن سابق C. D. C. مدیر تخمین زده است که اگر در نیویورک آغاز شده بود اجرای stay-at-home سفارشات ده روز زودتر از آن, آن ممکن است کاهش می یابد COVID-19 مرگ پنجاه تا هشتاد درصد است. یکی دیگر از سابق شهر نیویورک کمیسیون بهداشت و درمان به من گفت که “د Blasio بود فقط وحشتناک” و اضافه میکند: “شاید آن را غیر عمدی بود شاید آن تکبر. اما اگر شما بگویید مردم به ماندن در خانه و سپس شما رفتن به ورزشگاه و شما نمی توانید واقعا شگفت زده خواهد شد هنگامی که مردم در حفظ و رفتن خارج.”

بیش از پانزده هزار نفر در نیویورک بر این باور هستند که باید از درگذشت COVID-19. هفته گذشته در واشنگتن برآورد کمتر از هفت صد نفر. نیویورکی ها در حال حاضر شنیدن ثابت آمبولانس آژیر که یادآوری آنها را از نامرئی ویروسی تهدید; ساکنان در حال حاضر به ماندن در منزل و حتی در نرخ بالاتر از در سیاتل. و د Blasio و کومو—حتی به عنوان آنها همچنان به داد و بیداد, بیش, بگو, که می شود به بازگشایی مدارس—را تبدیل به قوی تر در هشدارهای خود را. راسموسن گفت: “احمقانه به نظر می رسد اما همه این قوانین و SOHCOs و گفتن مردم دوباره و دوباره به شستن دست های خود را—آنها را به یک تفاوت بزرگ. همین دلیل است که ما آن را مطالعه و تدریس آن است.” او ادامه داد: “این واقعا آسان با بهترین نیت برای گفتن چیزی اشتباه و یا ارسال پیام اشتباه است. و سپس بیشتر مردم می میرند.” ♦

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>