سناتور پیشنهاد استفاده از CTC دیگر امکانات به دولت انتاریو در میان coronavirus همه گیر

سناتورهای اتاوا را ارائه کانادا تایر مرکز ساختمان نه مجاور پارکینگ و سه نفر دیگر از جامعه در عرصه های همسو با این تیم به دولت انتاریو برای استفاده موقت در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

یک سخنگوی تیم روز جمعه گفت که سناتور صاحب یوجین Melnyk با نزدیک شدن استان در این هفته است و در انتظار پاسخ.

پیشنهاد می آید با استفاده بالقوه از 17 unleased خصوصی سوئیت در داخل اتاوا NHL یخ بازی — از جمله Melnyk را — و به مقدار تقریبا از 200 ، 000 فوت مربع از سازگار فضا.

هیئت مدیره برای این شهر سه بل Sensplex عرصه های که در حال اجرا از طریق بخش خصوصی و عمومی مشارکت رای دادند به اتفاق آرا به تایید ارائه دهد. تیم سخنگو افزود: دولت و شهرداری بوده است مطلع از وضعیت.

این سخنگو افزود این سناتورها اطمینان حاصل شود که کانادا تایر با مرکز آن واقع در غرب پایان حومه Kanata است کارکنان با کارگران ضروری.

مانند بسیاری ورزش های دیگر, NHL متوقف شد آن فصل 12 مارس در میان رمان شیوع کروناویروس. شش نفر از اعضای سازمان از جمله حداقل دو بازیکن تست مثبت برای COVID-19 آیا به عنوان تیم رادیو مفسر رنگ.

سناتور شد و در یک سفر جاده ای در کالیفرنیا درست قبل از NHL معلق بازی. دو بازیکن در بهمن کلرادو که آنها نیز در سواحل غرب قبل از وقفه رفت و به اثر تنها دیگر NHLers با تایید تست مثبت.

Melnyk اوایل این هفته اعلام شد سازمان خواهد بود اجرای موقت اخراج و کاهش حقوق و دستمزد با توجه به همه گیر.

این Edmonton Oilers Calgary Flames, Montreal Canadiens و بوستون برونز قبلا اعلام شده به طور موقت اخراج و کاهش حقوق و دستمزد.

Melnyk متعهد ماه گذشته به پرداخت پاره وقت و ساعتی در عرصه کارکنان در کانادا تایر مرکز و تیم لیگ هاکی آمریکا وابسته در بلویل, Ont., از طریق به پایان فصل مربوطه.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>