سئول رادیکال آزمایش در تماس با دیجیتال ردیابی

In Seoul local governments have been on the front lines of containment efforts testing monitoring and tracking patients...
در سئول های محلی شده اند در خط مقدم مهار تلاش های: تست و نظارت و پیگیری بیماران و افشای اطلاعات حساس ، عکس توسط SeongJoon Cho / بلومبرگ / گتی

در صبح روز ژانویه 23rd, من وارد Mapo منطقه یک ثابت ساختمان دولتی در شمال غربی سئول جایی که من استقبال شد آهنگ در-سو پنجاه و سه ساله معاون روابط عمومی وزارت. به جای تکان دادن دست ما ناشیانه ضربه آرنج. بیش از آخر هفته من دریافت کرده بود من هفتم محلی-دولت هشدار اضطراری—یک پیام به صورت متن با آیکون بلندگو دارای برچسب “Mapo دفتر منطقه”—اطلاع رسانی از جدید COVID-19 موارد در منطقه ای که من زندگی می کنند. آهنگ فرستاده بود همه آنها را.

“بزرگترین ترس ما در حال حاضر فوق العاده-پخش” آهنگ به من گفت. این شده بود آشکار در ضدCOVID-19 استحکامات من متوجه شده بود در راه من به دفتر کار خود که در طبقه نهم. بطری های ضد عفونی کننده دست در حال حاضر در هر حال قابل تصور فضای عمومی در Mapo از ایستگاههای اتوبوس به قفسه های دوچرخه شده بود نصب در سراسر ساختمان. یک سنسور حرارتی تا به حال طلبه من به عنوان من می خواهم راه می رفت از طریق لابی. دکمه های آسانسور بودند با پوشش ضد ویروسی ،

بر روی یک دیوار از اتاق کنفرانس که در آن من با آهنگ یک بنر خواندن “بیماری کروناویروس پاسخ نشست” پیش بینی یک حالت اضطراری است. قبل از همه گیر آهنگ و همکارانش آماده شده بود غرفه رای گیری به صورت محلی و انتخابات پارلمانی که برگزار می شود هر چهار سال در ماه آوریل است. اما در اواسط ماه فوریه coronavirus در سراسر جنوب شرقی شهر دائگو و اولویت های Mapo مقامات را تغییر داد. “همه ما قدرت اداری متمرکز شده است در COVID-19,” آهنگ گفت. “شما حتی نمی بینم هر اشاره ای ‘انگل’ در اخبار دیگر است.”

اگر چه موارد جدید در Daegu—که در آن حدود هفت هزار نفر از این کشور به حدود یازده هزار مورد تأیید سرچشمه گرفته—تا به حال به طور چشمگیری کاهش, الهام بخش, امید است که بدترین بود برای کره جنوبی کوچکتر اما نه ناچیز خوشه شده بود رویه در مراکز تلفن کلیساها و بیمارستان ها و بازی های کافه در سئول و همچنین در فرودگاه. در مارس 16th, رئیس جمهور, ماه Jae-در اعلام بیشتری سئول به عنوان جدید battlefront. کارشناسان بوده است و هشدار داد که با هر متراکم شهر همه چیز به سرعت می تواند به نوبه خود ، “فکر می کنم ایتالیا یا نیویورک” یکی به من گفته بود.

در سئول های محلی مانند Mapo دفتر منطقه شده اند در خط مقدم مهار تلاش های: تست و نظارت و پیگیری بیماران و افشای اطلاعات حساس ، مانند بسیاری از شهرداری روابط عمومی و مقامات آهنگ استفاده می شود به صرف روز خود را تدوین پوشش رسانه ای از دفتر منطقه فعالیت و انتشار آنها در یک دفتر نشریه است. در حال حاضر زمانی که یک مورد مثبت شناسایی شده است در Mapo ترانه چشمه به عمل است. او نوار اطلاعات از هر گونه شناسایی نشانگرهای قبل از ارسال آن را در دفتر منطقه ای وب سایت, وبلاگ, و حساب های اجتماعی رسانه ای او نیز می فرستد اضطراری هشدار متن. افشای ناشناس بیمار مسیرهای مرکزی ویژگی در کره جنوبی مهار استراتژی به آن مجموعه جدا از ایالات متحده است که تا کنون اشتباه در کنار فردی و حریم خصوصی و از همسایه ژاپن که در آن تست شده است عمدا محدود است.

کره جنوبی COVID-19 سیاست منعکس بزرگتر رژیم از شفافیت. در مطبوعات روزانه جلسات Jung Eun-kyeong سر از این کشور به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (K. C. D. C.) شده ارائه گزارش های دقیق در تن اندازه گیری. در علاوه بر این به اشتراک گذاری مسیرهای تایید بيماران آژانس شده است توزیع عفونت و تست داده ها به روزنامه نگاران با فرکانس قابل توجه. اورژانس متن هشدار در مورد تحولات قابل توجهی در حال ارسال برای هر گوشی های هوشمند در کشور است. از جمله باز بودن شده است پاداش مطیع اعتماد به دولت را مهار پروتکل های. وحشت شده است حداقل; کاغذ توالت در عرضه فراوان است.

یونگ نیز کاندید مورد تجارت ذاتی در این اقدامات ، تحت شرایط کره جنوبی Infectious Disease Control and Prevention Act—گذشت پس از 2015 MERS شیوع طی آن دولت خودداری از اطلاعات حیاتی کمک بیشتر به انتقال و مرگ و میر آن در حال حاضر مورد نیاز برای انتشار اطلاعات است که می تواند شامل افراد آلوده سفر مسیرهای حمل و نقل عمومی آنها در زمان و موسسات پزشکی است که درمان آنها. به عنوان طولانی به عنوان مناطق نیست فاش کردن هویت تایید بیماران آنها شده اند به تصمیم گیری در سطوح افشای خود به خود. در تعداد کمی از موارد مقامات منتشر شد اطلاعات کافی به مردم را با COVID-19 عموم قابل شناسایی منجر به موارد doxxing و آزار و اذیت آنلاین. “Please don’t گسترش اطلاعات در مورد هویت من” یک بیمار نوشت: در رسانه های اجتماعی. “من متاسفم برای دوستان و خانواده ام که به من صدمه دیده است اما بیشتر از درد جسمی آن را بسیار دشوار شده است ذهنی.” در ماه فوریه یک نظرسنجی از یک هزار نفر توسط محققان در دانشگاه ملی سئول در بر داشت که پاسخ دهندگان’ بزرگترین ترس در مورد این بیماری بود ننگ اجتماعی. ملی کمیسیون حقوق بشر از کره جنوبی با صدور بیانیه ای خواستار قوی تر اقدامات لازم برای محافظت از افراد از اینکه خواست. کارشناسان همچنین هشدار داد که بیش از فاش می تواند معکوس شود به عنوان بیماران مبتلا به ترس از سرزنش ممکن است انتخاب کنید برای مخفی کردن و به جای دنبال درمان.

پس از ملی کمیسیون حقوق بشر این بیانیه K. C. D. C. حال توزیع دستورالعمل های جدید در افشای به دولت های محلی یک کپی از آن آهنگ در دست خود را برگزار. Mapo تا آنجا که من می توانم بگویم که تا به حال مرتکب چنین اشتباهات بود اما روشن است که افزایش موشکافی وزن در ترانه که بارها و بارها اشاره کرد به من که گزارش خود را به دقت نوشته شده است. او گفت: تا حدودی با احتیاط “من فکر می کنم ما باید سعی کنید به افشای اطلاعات به عنوان آنجا که ما می توانیم به جای برگزاری است.” برای دانلود آهنگ این به معنای از جمله بيماران با سن و جنسيت و محله خود را از محل اقامت و نام شرکت ها و مجتمع های آپارتمانی از آنها بازدید کرده بود که او را می بیند به عنوان یک راه assuaging دیگر ساکنان نگرانی. “آنچه اکثر مردم در نهایت می خواهید به دانستن این است که آیا فعالیت های خود را همپوشانی با بیمار, راه,” او توضیح داد. در Mapo این نیز افزایش تست. “بسیاری از مردم می آیند و در بعد از دیدن منتشر بیمار مسیرهای نگران آن است که آنها ممکن است در همان محل” یکی از پزشکان در محلی مرکز آزمون فقط در خارج آهنگ ساختمان گفت.

در اتاق کنفرانس آهنگ به من نشان داد Mapo دفتر منطقه, وب سایت که در آن ده و یا مواردی که تا به حال تایید شده است در این منطقه شده بود سازماندهی شده توسط تاریخ به یک شسته و رفته جدول. نوشته هر اضافه و با یک لیست مفصل از توقف بیمار تا به حال ساخته شده در پراکنده, استریل زبان به عنوان خوانده شده مانند یک کشتی سفرنامه. “08:00 سمت چپ صفحه اصلی (در پا) / ماسک فرسوده” شروع یک ورودی برای Mapo چهارم بیمار از مورخ 6 مارس به 10. این پست در ادامه به توجه داشته باشید هر یک از اتوبوس و مترو انتقال (“انتقال اتوبوس به هیچ. 7730 در مقابل سنگم دبیرستان → متحرك در Susaeggyo / ماسک فرسوده”) و همچنین شش دقیقه توقف در یک سوپرمارکت های محلی قبل از اینکه با پایان دادن به “15:00 آزمایش مثبت → 19:00 انتقال به سئول مرکز پزشکی.” اورژانس متن هشدار به دلیل محدودیت کاراکتر مرتبط گیرندگان به این مطالب به جای رله آنها را در کامل است. “برای متن هشدار ما با استفاده از چیزی به نام” کنترل از راه دور پخش دستگاه,’ ” آهنگ گفت. “سپس ارسال آن را به هر تلفن در پنج کیلومتر شعاع از طریق نزدیکی یک ایستگاه پایه.”

عمومی اشتها برای این اطلاعات است حریص. “بسیاری از ساکنان’ انتقادات و پیشنهادات درخواست برای بیشتر اطلاعات برای ما بود و حتی بیشتر آشکار” آهنگ گفت. در واقع یک محاصره اپیدمیولوژیک محقق به من گفت: “گاهی اوقات هنگامی که ما به یک مجتمع آپارتمانی به جمع آوری C. C. T. V., فیلم, ساکنان اجرای خواستار به ما بگویید که آنها را بلوک و واحد شماره. اما پس از آن دیگر مردم از ما بخواهید نه به فاش کردن یک محل خاص به خصوص اگر آن را به جایی که آنها زندگی می کنند.” نامگذاری کسب و کارهای محلی به ویژه که برخی از دولت های محلی باید اجتناب نیست همیشه رفته بیش به خوبی با صاحبان خود را. “به دلیل افشای تاثیر می گذارد درک عمومی از محل وجود دارد یک بیت از یک ضربه مالی,” آهنگ گفت: عذرخواهی.

“این یک شمشیر دو لبه” Han Seong-بیت سی و شش ساله صاحب موضع قهوه کوچک مستقل کافی شاپ در سئول به من گفت. خود کافه خوب روشنایی و کپی از اقوام, شیک دانمارکی مجله در هر جدول. در صبح روز ژانویه 28th, Mapo بیمار 15 یک زن در بیست سالگی تا به حال به طور خلاصه متوقف شده به سفارش یک نوشیدنی. آهنگ writeup برای او ارسال شده و دو روز بعد بود غیر منتظره ای طولانی است. زن وارد شده بود در فرودگاه—جایی که او در ابتدا آزمایش منفی در یک غربالگری بازرسی—پس از بازدید از ایالات متحده است. در سئول, او در حال بازدید, لوازم آرایشی, فروشگاه سرخ شده-مرغ مشترک یک سالن مو در یک پست و چند راحتی فروشگاه ها و رستوران ها قبل از تست مثبت در مارس 29. بر اساس این گزارش او بر این باور بود که گرفتار این ویروس در امریکا است.

در محبوب محلی Facebook, گروه, کسی تا به حال نوشته شده است و افشاگری های او که بسیار غیر مسئولانه است. “فقط die alone چرا که باعث می شود افراد دیگر آسیب” یک عضو گفت. دیگری اظهار داشت که بیمار باید با ضربه های غول پیکر صورتحساب بیمارستان در ایالات متحده است. اصلی پوستر شاید سنجش که این گفتگو در آوردن مردم بدترین انگیزه های قفل شده نظرات.

روز شنبه, مارس 30th, پس از مقامات منطقه fumigated موضع قهوه و پخش عمده ذکر شده در این فروشگاه با نام در یک گزارش در مورد “re-وارداتی” COVID-19 موارد Seong باز کردن کافه. “از آنجا که من شخصا نمی نگه دارید تا با بیمار مسیرهای فرض کردم که دیگر مردم نمی, یا,” او گفت:. “اما بعد از این پست دیروز من احساس آن را در استخوان من. از 5 P. M. 11, P. M. آن روز نه تنها مشتری نشان داد. من فکر کردم, ” اه, این واقعا یک تاثیر بزرگ بعد از همه.’ “

نشسته خود را در حال حاضر خالی کافه Seong نیز دریافت یک رشته وابسته به سئوال تلفن تماس از مشتریان خواستار به دانستن چیزهایی مانند اینکه barista کار در روز در سوال تا به حال شده است پس از خود جدا. در Seong به من گفت که بیمار 15 تا به حال شده است در فروشگاه برای تنها یک یا دو دقیقه در حالی که او منتظر سفارش. Barista که تا به حال شده است با پوشیدن یک ماسک خود را در طول شیفت در حال تعامل با او را برای فقط یک لحظه. “این امر می تواند خوب اگر دقیق شرایط مواجه شده بودند در کنار دیگر اطلاعات” Seong گفت.

“من نگران آینده, اما من هنوز هم به باز بماند به پرداخت اجاره بها” او ادامه داد. “چه کسی می داند که آیا مردم خواهد آمد یا نه ؟ من نزدیک آن با ذهن-مجموعه ای که من باید سعی کنید به هر فروش است که من می توانم حتی اگر آن را تنها ده هزار برنده”—حدود هشت دلار است. کسب و کار در حال حاضر کاهش یک بار پس از شیوع در Daegu اول آغاز شد. هنوز Seong به نظر می رسید به حفظ تحسین حس اجتماعی-فکری. “اگر من خودخواهانه به نظر من تنها کافه و هیچ چیز دیگری البته من می خواهم فکر می کنم چرا که آنها انتشار این و خراب کردن کسب و کار من است” او گفت:. “اما تفکر از دیدگاه افراد دیگر—یک پدر و مادر با کودک به عنوان مثال من هنوز هم فکر می کنم این حق را برای نشر آن است.”

در اواخر ماه مارس دولت درخواست برای اجتماعی فاصله رشد قوی تر. در ملی, آدرس, نخست وزیر چانگ Sye-kyun اعلام کرد که دولت اجرای ممنوعیت بزرگ تظاهرات و تجمعات در سئول که تا به حال کاهش خواهد یافت. دولت های محلی مانند Mapo دستور داده شد به قوی اجرایی در برابر کسب و کار نقض این شهر شیوع بیماری-پیشگیری از دستورالعمل. “با این شرط که بعد از دو هفته تعیین کننده زمان است که به ما ارائه می دهد شانس خود را برای برنده شدن در جنگ علیه COVID-19 من بپرسید که کره جنوبی در مکان coöperate با چندین قوی بودن اقدامات صورت گرفته” چانگ گفت. “برای دو هفته آینده ما را با آرامش آماده شدن برای زندگی روزمره. ما باید تغییر ما چگونه کار, چگونه فرزندان ما یاد بگیرند و ما باید در عمل روزمره مهار اقدامات در هر لحظه از زندگی ما است.”

در Mapo من شده بود درک توسط ظریف درجه نوع تغییر که چانگ در مورد صحبت شد. شیوع این بیماری در حال حاضر جهانی همه گیر در حال توزیع مجدد کوچک روزمره. مانند بسیاری دیگر در کره جنوبی, من وسواس خار از طریق انتقالها و نقشه های ایجاد شده با افشا-اطلاعات بیمار است. (این جای چک کردن آب و هوا که شد بی معنی یک بار من را متوقف ترک خانه.) در حالی که به عنوان پین و خطوط نشان دهنده تایید موارد بر خاست تا در محلات خارج از Mapo ما به نظر می رسید به اجتناب از بدترین. اما در اوایل ماه مارس پس از بیش از پنجاه بیماران پدید آمده در بیمه مرکز تماس در Guro فقط دو منطقه بیش از, اضطراری هشدار متن بیشتر شد موضعی و مکرر. یک بیمار از این خوشه به من آموخته بود با یک چاقو از زنگ دو هفته قبل از آن منتقل کرده بود Mangwon بازار—یک تفرجگاه با صف خیابان-فروشنده مواد غذایی و محصولات فضای باز اصطبل جایی که من خیلی از خرید مواد غذایی. مقامات منطقه به حال تعطیل کردن مغازه ها به مدت دو روز به منظور پاکسازی بازار, اما من تا به حال اجتناب از رفتن به عقب برای یک هفته. آهنگ بعد از شنیدن این دست تکان می دادند زیرکی. “مکان های که در آن بیماران به تازگی به تصویب رسید از طریق بسیار امن تر هستند چرا که ما با ارسال یک مایع تیم با ما تماس ردیاب,” او گفت:.

پس از این حادثه یک حس تازه از بحران به نظر می رسید که بیدار شده است در محله. در طول دود معافیت خارج از آپارتمان من صحبت کرد با من زن مهمانخانه دار در مورد محلی تحولات در حالی که او پاک کردن ورودی صفحه کلید با الکل و دستمال مرطوب. به عنوان magnolias در خیابان نمایاندن به سفید تنوری جوانه ماسک به نظر می رسد در چهره همه جا. خارج از داروخانه, مردم صف در همان زمان هر روز برای خرید هفتگی خود تخصیص ماسک که دولت تا به حال جیره بندی به دو در هر فرد. کسب و کار قرار داده تا هیچ-ماسک-هیچ-ورود پوستر. تحویل رانندگان شروع به گیاه خود دور برگشت و جرثقیل به جلو به کمرویی دست شما مواد غذایی خود را.

با وجود چنین آگاهی اجتماعی فاصله در Mapo تا به حال نشده است به طور کامل موفق باشد. اکثر کسب و کار موفق به فرار یک ممنوعیت آشکار و کافه ها و رستوران ها باز مانده است البته به کمتر مشتریان. “بزرگترین مشکلات بازی کافه ها و کلیساها و Daehakro باشگاه” آهنگ گفت. محله Daehakro چند بلوک شرق Mangwon بازار یک شب-زندگی مقصد برای گردشگران و دانش آموزان از نزدیک دانشگاه Hongik. وجود جمعیت جوان مردم شده بود مهمانی در باشگاه ها و میله های زندان است که در زمان درجه حرارت خود را قبل از اجازه دادن به شما در. یکی از دوستانم که به تازگی تعطیل را در نوار خود را در Hongdae به من گفت: “من شروع به اذیت مردم و حتی نشان دادن.” این را به مقدار قابل توجهی ضرر و زیان او اذعان — اما او نمی خواست به گیر در یک نوار کامل از مشتریان cavalier به اندازه کافی به نشان می دهد تا در میان یک بیماری همه گیر.

کسب و کار و نهادهای مذهبی که نقض شیوع بیماری-پیشگیری از دستورالعمل ها—که به دستور صاحبان برای به اجرا درآوردن ماسک پوشیدن و نگهداری از دو متری ایمنی بافر بین مردم در محل, در میان دیگر اقدامات—مشمول جریمه نقدی تا بیست و پنج صد دلار است. در اخیر یکشنبه و سه صد و یا مقامات منطقه بازدید چندین بیشتر خیره کلیساهای محلی در یک تلاش نهایی برای منصرف کردن آنها از برگزاری خدمات. چند باقی می ماند مصمم اما اکثریت قریب به اتفاق روشن به آنلاین است. و هر چند برخی از Daehakro باشگاه به تازگی دوباره باز به دنبال جلب اجتماعی-فاصله مرتد ترین تعطیل دوباره پس از یک دور از بازرسی در مارس 1st. “آن را خالی از سکنه وجود دارد خارج وجود دارد” آهنگ به من گفت.

اطلاعات بیمار که آهنگ افشا می آید از Kim Mi-ra سر عفونی-بیماری های مدیریتی در Mapo جامعه مرکز بهداشت است که درب بعدی به آهنگ سازی. در مقابل مرکز بهداشت یک بنر اعلام کرد که تمام خدمات به طور منظم شده بود متوقف شد. با ورود آن دو کارگر ایستاده بود منتظر spritz هر بازدید کننده با ضد عفونی کننده دست یک پلاستیک تاج بنا شده است به عنوان یک خدمت موقت پذیرش. داخل مجاور چادر پزشکان در تمام دنده محافظ تست سی تا چهل نفر در هر روز. این فرایند طول می کشد فقط چند دقیقه و نتایج معمولا تحویل در عرض بیست و چهار ساعت توسط پیام متنی.

هنگامی که یک بیمار آزمایش مثبت اینجا, Kim تیم تحت حرکات خود را بر دهان خود شهادت و سپس شانه را از طریق مربوطه C. C. T. V. فیلم به منظور قرار دادن دیگران که ممکن است در معرض. رستوران ها که در آن مردم باید ماسک خود را به خوردن, شایع ترین سایت های قرار گرفتن در معرض. “می گویند وجود دارد کسی که در عرض دو متر از بیمار در یک رستوران, اما ما نمی دانیم که آن شخص جز آنچه مانند نگاه کنند در C. C. T. V. فیلم” کیم گفت. “سپس ما از کارت اعتباری شرکت به جلو است که اطلاعات مشتری و از آنها بخواهید به آنها بگویید با ما تماس بگیرید.” آن شخص قرار داده و سپس تحت نظارت خود انزوا برای دو هفته با استفاده از یک برنامه است که آهنگ های گوشی خود را تا مطمئن شویم که او نیست شکستن قرنطینه.

پشت این مدل از تماس با ردیابی پهناور نظارت دستگاه به صراحت طراحی شده برای چنین سناریو شیوع. تحت کره جنوبی عفونی کنترل و پیشگیری بیماری عمل مقامات بهداشت و درمان با تایید و نظارت سازمان می توانند با استفاده از تلفن همراه G. P. S. اطلاعات کارت اعتباری اطلاعات پرداخت و سفر و مدارک پزشکی. از مارس 26th, دولت نیز به طور رسمی راه اندازی شد اپیدمی بررسی سیستم پشتیبانی اطلاعات-تجزیه و تحلیل پلت فرم است که فرایند اجازه می دهد محققان برای ترخیص کالا و بکشد تا بیمار مدار در کمتر از یک دقیقه. (قبلا این فرآیند در حدود یک روز است.)

هر چند برخی پیش بینی کرده بود یک واکنش به چنین گسترده الکترونیکی نظارت خشم عمومی شده است و تقریبا وجود ندارد. با توجه به Kim Min-ho, استاد حقوق و یکی از این کشور به حقوق بشر و کمیسیون دلیل این است که این اقدامات می تواند استفاده شود تنها در زمینه بیماری شیوع آن را غیر ممکن است برای آنها را به شرکت تصمیم گرفتند برای گفتن ضد تروریسم مبارزات.

“من فکر می کنم وجود دارد تفاوت در استدلال و ادراک در بازی در اینجا” کیم گفت: من از طریق تلفن. “ایالات متحده بود سریع به ممنوعیت کسب و کار در حالی که کشورهایی مانند فرانسه برقرار مستندات. اما کره جنوبی نشده است قادر به انجام همان دلیل ما بسیار محتاط در مورد این نوع اقدامات در راه همان است که کشورهای دیگر در حال محتاط در مورد حفظ حریم خصوصی است.” صرف هفته پس از تب و تاب اولیه از مقالات تعمق یا نه دموکراسی بودند بهتر مجهز برای مقابله با بیماری های همه گیر چند کشور بودند دور شدن با فدا کردن برخی از انواع آزادی است. به عنوان کیم با اشاره به درست سوال بود که آزادی به اولویت بندی. هرج و مرج از MERS شیوع سمت چپ بود که با یک گریم محکومیت: فدا کردن برخی از حریم خصوصی افراد به سادگی چشمگیر هزینه های اجتناب از بیشتر ناتوان کننده عواقب پایین خط.

کره جنوبی تصمیم گرفته اند که در طول یک عفونی-بیماری شیوع قوی وجود دارد عملگرا مورد ساخته شده در حمایت از آنچه که ممکن است به نام فضیلت مدار بسته—یک کاملا شفاف نسخه از مردم-ردیابی است که به نظارت عمومی و زوج با دقیق حقوقی پادمان در برابر سوء استفاده. با وجود آن عیب و نقص, کره جنوبی, سیاست قابل توجه است این واقعیت است که آن را به ارمغان می آورد مکانیسم و نتایج نظارت به انجمن عمومی. در انجام آن تجدید نظر به یک حس عمیق تر از مدنی اعتماد و اعتقاد به این که در یک بحران شهروندان می تواند با اتکا به بازی بخشی خود را.

در اواخر ماه گذشته من تجربه outbreak-سیستم نظارت برای خودم. پس از رفتن را از طریق درب جلو از سودان دانشگاه علم و صنعت گیل مرکز پزشکی در اینچئون من احاطه شده توسط یک گروه از کارگران بیمارستان پوشیدن عینک ایمنی, ماسک, صورت, سپر پلاستیکی و لباس. پس از گرفتن من متوسط یک پرستار از من پرسید اگر من می خواهم به تازگی در سفر به هر گونه مناطق با خطر بالا. من گفتم نه. در بازرسی بعدی یکی دیگر از پرستار گرفت و من گواهینامه رانندگی و وارد شماره شناسایی شخصی را به کامپیوتر خود را که در آن یک نسخه اصلاح شده از این دارو استفاده Review—مواد مخدر-نسخه cross-referencing سیستم به طور گسترده ای مورد استفاده در کره جنوبی—کشیده سفر من تاریخچه برای بررسی اینکه آیا من دراز کشیده بود. من پس از من دریافت یک برچسب زرد. Eom Joong-سیک های عفونی-بیماری پزشک است که ارائه مشاوره به دولت در COVID-19 شد و انتظار در پایان پاسگاه.

“این یکی از مزایای داشتن یک جهانی بهداشت-مراقبت از سیستم” Eom به من گفت قیافه پشت سر ما. “هنگامی که آنها خود را وارد کنید شماره شناسایی شخصی آنها می توانید بررسی خود را در سفر تاریخ است.”

در خالی اتاق مشاوره که در آن ما شنبه Eom صحبت کرد و به صراحت در مورد وضعیت فعلی امور. “ما واقعا نمی دانیم که آیا کره جنوبی سیستم موفق شده یا هنوز رتبهدهی نشده است,” او گفت:. “شده است وجود دارد یک جریان ثابت از موارد جدید در پایتخت منطقه است.” با جامعه مبتنی بر موارد پیوسته پایانی دوباره وارد موارد تراوش از طریق فرودگاه تبدیل شده اند آخرین تهدید. نقض در اینجا می توانید خنثیسازی بسیاری از زحمت پیشرفت های ساخته شده تا کنون است. “این کافی نیست که ما به تنهایی موفق به مهار تلاش های” Kim Mi-ra به من گفته بود. “احتمال زیاد است که این بیماری می تواند به ارمغان آورد در از کشورهای دیگر در هر زمان.”

Eom گفت: “اگر عمده شیوع اینجا چه اتفاقی افتاده است در Daegu حتی ممکن است مقایسه” و اضافه کرد که بیش از نیمی از جمعیت کره جنوبی در حدود پنجاه میلیون زندگی در پایتخت منطقه است. علاوه بر این, سئول است که تقریبا دو برابر به عنوان متراکم شهر نیویورک است. اگر عفونت گسترش او هشدار میدهد: “این نوع از بیمار-جنبش افشا و یا تماس با ردیابی تبدیل خواهد شد بی معنی است.” به مراتب بیشتر اقدامات شدید مانند نظامی-اجرا مستندات ممکن است به خوبی رخ می دهد.

سئول به شمار مراتب بیشتر آزار دهنده مجموعه ای از چالش ها از تعجب بود. وسعت بیشتر سرمایه منطقه باعث می شود احتمال عفونت مسیرهای دشوار و یا پیش بینی. وجود دارد بیش از حد بسیاری از نقاط کور مانند شلوغ مترو و اتوبوس که در آن C. C. T. V. فیلم را فراهم می کند چند قابل استفاده منجر می شود. زمانی که از من خواسته Eom چه احتمال عمده شیوع در سئول است به او اجازه دهید با صدای بلند بی قراری خنده. “من فقط دعا آن اتفاق نمی افتد,” او گفت:.

مقاومت در برابر خوشنودی Eom گفته می شود مهم است. اما در روزهای اخیر زندگی عمومی در سئول آغاز کرده پر کردن دوباره. با وجود بسته شدن در معرض خطر کسب و کار مانند باشگاه ها و کلیساها خطوط محبوب در رستوران ها و کافه ها را دوباره. در پارک ها و در esplanades همراه هان رودخانه پیچ در پیچ از طریق سئول جمعیت picnickers شروع به تحقق در میان شکوفه های گیلاس با خیره شدن خواب آلود هوا از حیوانات در حال ظهور از مخفیگاه خود را پس از یک زمستان طولانی. اگر یکی دیگر از بحران یابد آن را سخت به بگویید. “همه کنترل و مهار روش اساسا با تکیه بر همین” Eom به من گفت. “و است که coöperation و مسئول رفتار شهروندان.”


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه coronavirus رفتار در داخل یک بیمار است.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • موفقیت هنگ کنگ و سنگاپور در جلوگیری از گسترش دارای درس برای, چگونه برای مهار آن در ایالات متحده است.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • با هر ویروس جدید ما درهم برای یک درمان جدید. می تواند ما را در تهیه داروهای ضدویروس برای مبارزه با بعد جهانی بحران ؟
  • چگونه بیماری های همه گیر را رو عمومی-بهداشت نوآوری prefigured انقلاب و دوباره ترسیم نقشه های.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت coronavirus قرنطینه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>