هفت سوال برای مایک بلومبرگ

Mayor Michael Bloomberg in a crowd
مایک بلومبرگ شروع به نگاه مانند یک نامزد مناسب در مقدماتی حزب دموکرات—اما او تا به سوالات دشوار برای پاسخ به.عکس توسط David J. فیلیپ / AP

مایکل بلومبرگ در حال حاضر یک مدعی جدی برای سال 2020 دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری. بی سابقه هزینه های کمپین تبلیغات—بیش از سه صد میلیون دلار, با توجه به برخی از حساب برداشته شده و او را به مقام سوم در Real Clear Politics ملی نظرسنجی متوسط است. یک نظرسنجی جدید در روز پنج شنبه از شرکت St. Pete نظر سنجی نشان داد او را پیشرو در فلوریدا. او همچنین هزینه های به شدت بر روی زمین است. حتی در مین به بنگور اخبار روزانه گزارش او استخدام کرده است بیست و کارکنان و ده ها تن از داوطلبان. تنها نامزدهای دیگر با دفاتر محلی وجود دارد برنی ساندرز و الیزابت وارن که هر دو از نزدیک متحده است.

شک در مورد بلومبرگ به زنده ماندن خودم شامل دست کم گرفت قدرت پول و همچنین شاید قدرت بلومبرگ شخصی با نام تجاری. با یک رزومه که شامل یک کارآفرین موفق در خدمت سه نظر به عنوان شهردار شهر نیویورک و ارائه gobs از حمایت های مالی مختلف لیبرال علل مانند کنترل اسلحه و سقط جنین از حقوق و رای دهندگان ثبت نام تلاش های او به دست آورده است (یا خرید) خوب خواهد شد به خصوص در میان وزش دموکرات و مستقل که به دنبال نگران ساندرز افزایش است. اما در حال حاضر این بازی در حال رفتن به تبدیل شدن به بیشتر به چالش کشیدن برای بلومبرگ. به عنوان او طول می کشد شرکت در بحث ها و رقابت واقعی مقدماتی ابتدا با فوق العاده روز شنبه, مارس 3rd, او به خواسته برخی از سوالات بی دست و پا و نه فقط در مورد توقف-و-frisk های بحث برانگیز و تبعیض آمیز پلیس تکنیک است که او به عنوان دفاع و پشتیبانی شهردار است که در حال حاضر گل نشسته مبارزات انتخاباتی خود. در اینجا به هفت پرسش رادیو فردا در پاسخ به:

1. اگر شما برنده شدن در ماه نوامبر خواهد شما فروش بلومبرگ L. P. که استخدام بیش از بیست هزار نفر و این گزارش درآمد سالانه بیش از ده میلیارد دلار است ؟

بلومبرگ به نام دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فاسد, اما او نیست به طور کامل املای او چگونه خواهد افتراق خود را از رئيس جمهور وقت برگزار شد که بر روی امپراتوری کسب و کار خود پس از انتخابات 2016 و صرفا منتقل شده و روز به روز کنترل آن را به فرزندان خود. زمانی که بلومبرگ شهردار شد, او حذف خود را از روز به روز شاهد بلومبرگ L. P. اما حفظ مالکیت و حفظ حق شرکت در تصمیم گیری های مهم مربوط به این شرکت است. در سال 2007 زمانی که او قبلا شهردار برای پنج سال, نیویورک تایمز گزارش داد که او هنوز هم صحبت کرد و به طور منظم با مدیران ارشد در بلومبرگ L. P. در ماه دسامبر 2018 بلومبرگ رندانه است که اگر او به عنوان رئيس جمهور او ممکن است فروش بلومبرگ L. P. گفت: “من فکر می کنم در سن و سال من اگر فروش آن ممکن است من می خواهم به انجام است.” اما او نیز مطرح شده امکان حفظ مالکیت و قرار دادن این شرکت در یک نابینا اعتماد.

2. چرا نمی خواهد به شما اجازه می دهد زنانی که در زمینه جنسی-آزار و اذیت موارد در برابر بلومبرگ L. P. به صحبت کردن در عموم?

با توجه به ABC News, حداقل هفده زنان گرفته اند و اقدام قانونی علیه این شرکت بیش از سه دهه گذشته “با سه تا از این موارد به طور خاص نامگذاری بلومبرگ برای نقش خود را در ایجاد یک سمی فرهنگ سازمانی” اگر چه هیچ یک از موارد ساخته شده است آن را به دادگاه قبل از اخراج و یا حل و فصل است. یک زن ادعا کرد که پس از او اعلام کرد که او باردار بود, او به او گفت: “آن را بکشند.” (عصر ایران بارها رد کرده گفت: پس از این.) زنان دیگر به یاد می آورد او را ساخت و هرزه جنسیتی نظرات در دفتر از جمله “من می خواهم به انجام است که تکه ای از گوشت.” اگر چه بلومبرگ ابراز تاسف در مورد گذشته “بی عفت, جوک,” او حاضر به انتشار هر گونه زنان از عدم اطلاع توافق نامه است که آنها امضا شده با شرکت خود را به عنوان بخشی از شهرک. “ما لازم نیست که چیزی برای پنهان کردن,” او گفت: “نمایش” در مه “اما ما حقوقی موافقت نامه های که هر دو طرف می خواستم به نگه داشتن چیزهای از بیرون آمدن.”

3. به عنوان رئیس جمهور چه خواهد سیاست خود را در منشور مدارس ؟

به عنوان شهردار بلومبرگ دفاع و پشتیبانی منشور در شهر نیویورک و او به کمک به دیگر دموکرات ها که حمایت از آنها. بسیاری از دموکرات ها از جمله عمده معلمان کارگری به شدت مخالف منشور; ساندرز و وارن باید هر دو متعهد به از بین بردن بودجه فدرال برای آنها. در طول سال 2016 مقدماتی حزب دموکرات هیلاری کلینتون معکوس خود را قبل از حمایت از منشور. بلومبرگ به نظر می رسد بسیار بعید است برای انجام این کار, اما آنچه که طرح خود را?

4. آیا شما به حمایت از آمریکا تماس به استراحت سختگیرانه مقررات مالی که در کنگره به تصویب رسید و پس از بحران مالی ؟

صحبت در اوراق بهادار و صنعت کنفرانس در سال 2014 ایسنا با انتقاد از برجسته 2010 Dodd-Frank عمل می کنند. با توجه به یک گزارش از Buzzfeed در زمان بلومبرگ گفت که برخی از قوانین جدید “می تواند ناکارآمد” و افزود: “شما نمی نوشتن قطعه ای از قوانین است که راه را با اجازه دادن به کنگره آن را انجام دهد.” این قانون باید “ایجاد شده توسط افرادی که واقعا درک کنند که چگونه جهان کار می کند, چگونه خدمات مالی کار می کنند.” بلومبرگ نیز مورد سوال نیاز به مقررات سختگیرانه تر در کل با این استدلال که محدود کردن میزان ریسک در نظام مالی می تواند این اقتصاد آسیب بزرگ. “اگر شما در کاهش خطر ابتلا به آنها را نمی تواند پول آنها می کنند و تامین مالی است که این کشور و جهان نیاز به ایجاد شغل و ایجاد زیرساخت های,” او گفت:.

5. چرا به شما می گویند که در پایان “redlining,” تبعیض آمیز عمل توسط کدام بانک حاضر رهن خانه در nonwhite مناطق مسئول بحران مالی سال 2008 ؟

“این همه آغاز شده زمانی که وجود دارد مقدار زیادی از فشار بر روی بانک ها به وام برای همه” بلومبرگ گفت: در یک فروم در سال 2008 با توجه به آسوشیتد پرس. “کنگره درگیر—محلی و مقامات منتخب به عنوان به خوبی و گفت:” آه که عادلانه نیست این افراد باید قادر به دریافت اعتبار.’ “این نظریه از این بحران نادیده و یا کم اهمیت جلوه نقش بانک وال استریت از جمله جانشین یکی که بلومبرگ با استفاده از به کار در ایجاد یک کل subprime وام صنعت ساخته شده است که سود بزرگ با صدور مشکوک وام و dicing آنها را به های مختلف عجیب و غریب اوراق بهادار.

6. آیا شما به حمایت از جهانی pre-K?

تقریبا همه از بلومبرگ دموکراتیک رقبا باید گفت که آنها را به راه اندازی یک سیستم در سراسر کشور از روز مراقبت از کودکان در سنین قبل از مدرسه. تحت برنامه های نورد توسط جو بایدن ساندرز و تام Steyer خدمات رایگان برای همه با مالیات دهندگان به طور کلی چیدن tab. پیت Buttigieg Amy Klobuchar و وارن گفته اند که آنها ارائه می کنند رایگان pre-K به خانواده های فقیر و به دیگر خانواده ها, یارانه ها که به تدریج فاز در سطح بالاتر درآمد. به عنوان شهردار نیویورک, عصر ایران گسترش pre-K, برنامه برای خانواده های فقیر اما متوقف کوتاه راه اندازی یک جهانی برنامه. که قدم مانده بود به او جانشین بیل د Blasio که خود ریاست جمهوری پیشنهاد fizzled سال گذشته که به تازگی تایید شده برنی ساندرز.

7. اگر شما انتخاب می کنید هر چیزی به کاهش نفوذ پول در سیاست ؟ خواهد دموکرات رای دهندگان که بلومبرگ خواسته است به حمایت از میلیارد دلار, کمپین دریافت هر نوع تضمین است که او خواهد بود که آخرین plutocrat جمهور ؟

در مبارزات انتخاباتی خود وب سایت بلومبرگ وعده برای احیای قانون حق رای و پایان gerrymandering. هیچ چیز وجود دارد اما در مورد محدود کردن نوع هزینه است که او درگیر در مهار قدرت لابی—تعدادی از آنها در حال کار در مبارزات انتخاباتی خود—و یا انتصاب دیوان عالی کشور که متعهد به واژگون شدن شهروندان آمریکا. (مبارزات انتخاباتی خود گفت که آینه ضد لابی اقدامات معرفی وی به عنوان شهردار.) مگر اینکه بلومبرگ پذیرای تهاجمی در دستور کار برای اصلاح نظام سیاسی او است که اساسا ارائه دهندگان شکل خوش خیم الیگارشی. تا مطمئن شوید که می تواند بهتر از مغلوب ساختن پیشی جستن بدخیم الیگارشی. اما نمی تواند دموکراسی آمریکایی انجام بهتر از آن ؟ به شما مایک.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>