Shawinigan Cataractes شکست هالیفاکس Mooseheads 7-4

SCOTIABANK مرکز هالیفاکس — Mavrik Bourque به ثمر رساند دو گل و افزود: پنج کمک پیشرو Shawinigan Cataractes به یک 7-4 پیروزی بر هالیفاکس Mooseheads در QMJHL عمل است. خاویر Bourgault اضافه دو گل و چهار پاس گل برای Cataractes.

دوره اول 1-1 به پایان رسید در یک کراوات با ماکسیم Trépanier از Cataractes و سنا Peeters از Mooseheads گرفتن تیم خود را در هیئت مدیره.

تیم گره خورده بودند 3-3 در پایان دوم. Bourgault و Bourque به ثمر رساند برای Cataractes در حالی که دنیس تونر و زاک جونز به ثمر رساند برای هالیفاکس.

این Cataractes منتقل جلو 7-4 در دوره سوم به رهبری اهداف از Bourque, Bourgault, Trépanier و اولیویه Nadeau. Peeters به ثمر رساند دوباره برای هالیفاکس.

در بازی قدرت: این Cataractes شد 2-برای-5 با استفاده در حالی که Mooseheads به ثمر رساند یک بار در چهار شانس.

عمده مجازات: Kevin Gursoy (HAL Unsportmanlike انجام سوء رفتار) لئون دنی (SHA, مبارزه, 5 دقیقه عمده) برندان Tomilson (HAL, مبارزه, 5 دقیقه عمده), Tomilson (HAL متفرقه (توضیح), سوء) اردن Lepage (شا Unsportmanlike انجام سوء رفتار) جفری Burridge (HAL Unsportmanlike انجام سوء رفتار)

ستاره بازی: 1. Mavrik Bourque (Shawinigan), 2. خاویر Bourgault (Shawinigan) و 3. ماکسیم Trépanier (Shawinigan).

اين مقاله با استفاده از تولید Wordsmith. اطلاعات ارائه شده توسط QMJHL از طریق HockeyTech. به ارائه بازخورد در این مقاله ایمیل: communities@metroland.com.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید