مرکز هنری-لئونارد, BAIE-COMEAU — ساموئل Poulin تا به حال یک هدف و دو کمک پیشرو شربروک Phœnix به یک 7-4 پیروزی بر Baie-Comeau Drakkar در QMJHL عمل است. اولیویه Crête-Belzile اضافه شده سه کمک برای Phœnix.

این Phœnix led 3-1 در پایان اولین دوره رهبری اهداف از Poulin, Alex-Olivier باحجاب و بیلی هلو. Raivis Kristians Ansons به ثمر رساند برای Drakkar.

این Phœnix سرب خود را به 7-2 در دوره دوم رهبری اهداف از آنتونی Munroe-بوچر پاتریک Guay تارو Jentzsch و فلیکس رابرت. براندون Frattaroli به ثمر رساند برای Drakkar.

در سومین دوره Drakkar دو گل به ثمر رساند اما نمی تواند کوه گشت. اتین Arseneau و اردن Brière به ثمر رساند برای Baie-Comeau.

در بازی قدرت: این Phœnix شد 3-برای-4 با استفاده در حالی که Drakkar به ثمر رساند یک بار در چهار فرصت.

عمده مجازات: Nathael Roy (او مبارزه با 5 دقیقه عمده) ناتان Légaré (BAC, مبارزه, 5 دقیقه عمده), Jaxon Bellamy (او مبارزه با 5 دقیقه عمده) چارلز-آنتوان Giguère (BAC, مبارزه, 5 دقیقه عمده)

ستاره بازی: 1. ساموئل Poulin (Sherbrooke), 2. اولیویه Crête-Belzile (Sherbrooke) و 3. Raivis Kristians Ansons (Baie-Comeau).

اين مقاله با استفاده از تولید Wordsmith. اطلاعات ارائه شده توسط QMJHL از طریق HockeyTech. به ارائه بازخورد در این مقاله ایمیل: communities@metroland.com.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی