Billy Joe Wardlow sits near telephone.
بیلی جو Wardlow درخواست دادگاه عالی به نظر بالینی اگر نه دلسوز امکان رستگاری.عکس حسن نیت ارائه میدهد دانیل آلن

بیلی جو Wardlow که چهل و پنج شده است و در انتظار اعدام در تگزاس شد و بیست, برنامه ریزی شده است به اجرا در جولای 8th. هنگامی که او در هجده او به ضرب گلوله کشته و یک و هشتاد و دو ساله به نام کارل کول در حالی که سرقت کول کامیون از خانه اش در فقیر هملت از Cason در شرق تگزاس.

در محاکمه او در سال 1995 Wardlow شهادت داد که او تا به حال در نظر گرفته شده برای ارعاب کول نه کشتن او را زمانی که او خود یک .45-تپانچه کالیبر او به سرقت رفته از مادر خود. کول برداشت Wardlow بازو و Wardlow اخراج تفنگ, تیراندازی, Cole بین چشم. یک هیئت منصفه به اعدام محکوم شده Wardlow از قتل پایتخت و او را محکوم به مرگ است. تا آن زمان او تا به حال هرگز مرتکب یک جرم خشونت آمیز. به حکم او را به مرگ در تگزاس داوران تا به حال به تصمیم می گیرید که او “خواهد ارتکاب اعمال مجرمانه و خشونت است که تشکیل یک تهدید مداوم برای جامعه”: به عبارت دیگر داوران تا به حال به پیش بینی است که او خطرناک خواهد بود در آینده.

Wardlow به درخواست دیوان عالی کشور به اقامت خود را اعدام است. او درخواست دادگاه به در نظر گرفتن که آیا تگزاس مرگ-قانون مجازات خلاف قانون اساسی است به عنوان آن اعمال شد به او—و به چهل و چهار نفر دیگر در این ایالت اعدام که مثل او محکوم شدند برای ارتکاب جرم زمانی که آنها زیر بیست و یک. قلب از این استدلال این است که مغز یک فرد همچنان به توسعه تا زمانی که در اوایل بیست سالگی خود و به عنوان یک نتیجه می کند شخصیت خود را. درخواست امتیاز اخیر تحقیقات عصبشناسی است که تاسیس شده است که یک فرد بالغ جوان را مغز نیست به طور کامل تکامل یافته از این ظرفیت برای مدیریت احساسات است که می تواند یک فرد عمل تکانه و impetuously, منفرجه در مورد خطرات و عواقب. که همچنین به یک فرد بالغ جوان پتانسیل بیشتری برای اصلاحات از بزرگسالان است. آن را ممکن است برای پیش بینی است که یک فرد جوان که مرتکب جرم و جنایت خشونت آمیز است که به احتمال ارتکاب دیگر.

من شنیده ام در مورد بیلی جو Wardlow و پرونده اش در سال 2017, از دست زدن به وکیل خود تجدید نظر ریچارد با مته سوراخ کردن زمانی که هر یک از ما به مذاکرات در مورد مجازات مرگ در دانشگاه تگزاس مدرسه قانون است. همانطور که من نوشت: در آمریکا محقق این زمستان بیشتر یاد گرفتم در مورد Wardlow و این مورد بیشتر متقاعد شدم که سیستم حقوقی ستم شده است Wardlow بارها و بارها به خصوص در محکومیت او به مرگ است.

یک سال پیش من مصاحبه Wardlow اعدام در تگزاس است. او گریستم به عنوان او بازگو دقیقه منجر به لحظه او را کشته کارل کول. Wardlow به من گفت: “یک وحشت زده پیر مرد و وحشت زده بچه. و پیر مرد برنده شد. و هنگامی که او شروع به گرفتن تفنگ از دست من, من می توانم به یاد داشته باشید من قرار داده و من انگشت به ماشه و کشیده ماشه” به طوری که کول خواهد بازگشت. Wardlow مکرر به من چه او شهادت در دادگاه خود را. او نبود هدف در کول. او معنی نیست که ضربه او را با یک گلوله. “من معنی نیست که به او شلیک,” او گفت:. “من معنی نیست که برای انجام آن است.”

دانشمندان علوم اعصاب توصیف Wardlow را در حالت اوج زمانی که او اخراج تفنگ به عنوان یک واکنش به یک “تهدید بالقوه”—هنگامی که فرد در حالت آماده باش که چیزی بد اتفاق می افتد به او را حتی اگر تهدید است به عنوان جزئی به عنوان یک unpleasantly با صدای بلند سر و صدا. با آن احساس بزرگسالان جوان تر شدن ضربه و بیشتر احتمال دارد به خطر. B. J. کیسی استاد روانشناسی در دانشگاه ییل است که دارای تخصص در neurodevelopment توضیح داد که با تحولات اخیر در مغز-تکنولوژی تصویربرداری محققان توانسته اند برای دیدن در زمان واقعی چگونه جوان, بزرگسالان در واکنش به چنین تهدیدات و دریافته اند که فعالیت مغز خود را شبیه به جوانتر است. مهم amicus مختصر به نمایندگی از کارشناسان برجسته در رشد و نمو, علوم اعصاب, عصب, مغز تصور و دیگر زمینه های مرتبط با تکرار این نکته: “این غیر ممکن است برای کارشناسان برای تشخیص این که آیا ظهور بزرگسالان که درگیر در مخاطره آمیز و یا رفتار تکانشی صرفا evincing عصبی نارسی یا نه برگزاری نمایشگاه نشانه هایی از خطرناک آینده است.”

پانزده سال پیش در این نقطه عطفی مورد Roper v. سیمونز دیوان عالی کشور برای اولین بار با تکیه بر علم توسعه انسانی به عنوان پایه و اساس تصمیم گیری. در این صورت دادگاه منع مجازات اعدام برای هر کسی که زیر هجده زمانی که آنها مرتکب جرم و جنایت خود را بر این اساس که نوجوان مجرم هستند و به طور معمول کمتر از بزرگسالان کمتر مذموم و کمتر مستحق مجازات است. “از نظر اخلاقی” عدالت Anthony M. Kennedy نوشت: دادگاه “این امر می تواند گمراه کننده برای برابر نقایص جزئی با کسانی که از یک بزرگسال برای امکان بیشتری وجود دارد که جزئی شخصیت کمبود را اصلاح خواهد شد.” به طور کلی او اضافه کرد: “کودکان مجرم نمی تواند با قابلیت طبقه بندی شده در میان بدترین” برای آنها مجازات اعدام است, محفوظ است.

دادگاه پس از تمدید به اتکای آن در رشد پژوهش درباره مغز نوجوانان. در سال 2010 آن را ممنوع احکام زندگی در زندان بدون امکان آزادی مشروط برای نوجوانان در جنایات که در آن هیچ یک کشته بر این اساس که محدود blameworthiness از اطفال مجرم ساخته شده این حکم بی رحمانه و غیر معمول است. دو سال بعد از آن ممنوع همه اجباری اطفال-زندگی-بدون-آزادی مشروط جملات حتی اگر جرم قتل. در سال 2016 آن را اعمال قانون در مورد قتل عطف به ماسبق ساخت بیش از دو هزار زندانی واجد شرایط برای resentencing یا آزادی مشروط. عدالت کندی نوشت: پس از آن که زندانیان “باید این فرصت را به خود را نشان می دهد جرم و جنایت را منعکس نمی جبران ناپذیر فساد; و اگر آن را نه امید خود را برای چند سال زندگی در خارج از دیوارهای زندان باید ترمیم شود.”

Wardlow شد یک ضربه و hotheaded مرد جوان زمانی که او مرتکب جرم و جنایت است. پنج ماه قبل از آن او تا به حال کاهش یافته و از دبیرستان فقط چند ماه قبل از فارغ التحصیلی و تنها تعداد کمی از اعتبارات دور از درآمد دیپلم خود را. او نقل مکان کرد به طور خلاصه به فورت ورث که در آن او شغل های عجیب و غریب. پس از حرکت به Cason, Wardlow ناامید بود به ترک دوباره. او در دادگاه خود را در مورد لحظه ای که او به ضرب گلوله کول “من ایستاده بود من نمی دانم چه کاری انجام دهید همه چیز را اشتباه رفته بود برنامه ریزی کرده بود منفجر شده است.”

در ربع قرن او صرف شده تا حد زیادی در سلول انفرادی او نشان داده است که داوران اشتباه بود به پیش بینی است که او مطرح در آینده خطر است.

او در حال حاضر یک متفکر و مسئول مرد—یک مرد خوب و قابل تحسین بود. به عنوان Brant Bingamon نوشت: هفته گذشته در Austin Chronicle, Wardlow تبدیل به “سرپرست” در انتظار مرگ “شناخته شده است برای مشاوره زندانیان داشتن احساسی مشکل خود را رفع و ماشین تحریر و شستشو دوش به آنها را به سطح شخصی از تمیزی.” در یک نامه به من در مورد Wardlow تونی Egbuna فورد یکی از دوستان خود را در انتظار مرگ تاکید کرد: “بیلی یکی از بچه های خوب. بیلی تعلق ندارد در اینجا. و آن این است که من عمیق ترین امید و نماز است که او قادر به زندگی می کنند زندگی خود را و نمی توان آمار دیگری برای تگزاس اعدام.”

با Wardlow اعدام برنامه ریزی شده برای ماه جولای 8th, دیوان عالی کشور باید حکومت قبل از آن در درخواست خود برای یک اقامت شاید این هفته است. او به من نوشت در مه: “من می خواهم به علت بیشتر آسیب برساند. من می خواهم برای پاک کردن درد من تحمیل بر دیگران. من می خواهم به کسی که کسانی که به من احترام خواهد بود افتخار. من می خواهم به تواند مفید باشد برای کسانی که من دوست دارم. من می خواهم به کسی دیگر نگاه کردن به و احترام مانند پدر من یا مندی”—مندی ولش یکی از زمان وکلا. “من می خواهم برای از بین بردن لکه دار کردن از من گذشته است. من متوجه این نیست فصیح پاسخ, اما آن را در مورد به عنوان نزدیک که من می تواند به توضیح آنچه همواره مرا به رفتن نگه دارید.”

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر