باید NBA را در نظر بگیرید با استفاده از این همه ستاره بازی را سه ماهه چهارم برای بازی که تعداد ؟

لس آنجلس—تقریبا همه raves وقتی پرسیده شد که در مورد همه ستاره بازی در شیکاگو است. تجلیل و قدردانی به کوبه برایانت بازیکن معرفی, اعمال موسیقی — این همه بزرگ است. فرمت تغییرات که منجر به یکی از رقابتی ترین همه ستاره بازی ها در سال های اخیر ، آنها تقریبا جهانی دوست داشتم.

اما واکنش اولیه به این تغییر برای بسیاری از مردم بود و سردرگمی است. برنده پس از هر سه ماه? هدف نمره ؟ هیچ ساعت ؟ ریاضی ؟

NBA تصمیم گیری برای تقسیم all-star game به یک چهارم با برنده هر درآمد پول برای امور خیریه و به استفاده از “ایلام پایان” به تاج و تخت یک برنده شد و یک موفقیت عظیم ترین و انتظار NBA به ادامه با استفاده از فرمت.

سه ماهه چهارم شد, جالب ترین و بزرگترین جهش در نوآوری با این تیم مسابقه به هدف نمره — 24 امتیاز بیشتر از فروشندگان پیشرو تیم انباشته شده بود از طریق سه چهارم.

اگر آن را برای تلفن های موبایل گیج کننده در چگونه در عمل آن را مانند یک جذابیت کار کرده با تمام ستاره تیم برای دور انداختن توپ سست و نقشه کشی اتهامات بازی پایین آمد به یک “بعدی برنده سبد خرید” سناریو.

“ما قطعا باید تکرار آن در all-star game. آن را سرگرم کننده نوع پایان گفت:” مربی لیکرز Frank Vogel که مربی تیم LeBron به نفع خود. “من می خواهم این ایده از آزمایش در شرایط خاص در G لیگ و یا هر آنچه که به طور بالقوه در overtimes چیزهایی مانند آن. چیزی وجود دارد به هیجان آن; طرفداران بازیکنان و مربیان همه بسیج در اطراف آن است.”

در ایلام پایان دادن به — نام Ball State استاد نیک ایلام — طراحی شده است برای حذف عمدی رسوب برای جلوگیری از این ساعت در اواخر بازی. هدفمند-نمره پایان برای اولین بار به تصویب رسید توسط این مسابقات بسکتبال در سال 2017 و NBA در ماه ژانویه تصمیم گرفت به دنبال کت و شلوار.

موفقیت آن در all-star game می تواند خونریزی به مناطق دیگر از NBA محصول.

آن را سخت به تصور کنید که آن را تبدیل شدن به روش ارجح از اضافه کاری در G لیگ — یک محل که در آن NBA را دوست دارد به آزمایش قوانین جدید و ایده های. که بلافاصله پس از این همه ستاره بازی لیگ خودی تعجب اگر کمیسر آدم نقره قصد دارد در فصل مسابقات می تواند بالا با اتصال قهرمانی دور به فرمت جدید.

اما نه هر کس می خواهد برای دیدن ایلام در پایان بازی است که تعداد.

“آنها هرگز می خواهم به انجام است که در NBA بازی no” کلیپرز مربی Doc Rivers گفت. “… من فکر نمی کنم ما نیاز به. من فکر می کنم این بازی بسیار رقابتی راه آنها هستند. من فکر می کنم آنچه که آنها در تلاش برای انجام دهید این است که به برخی از هیجان را به یک بازی است که تا به حال هیچ هیجان.”

رودخانه ها گفت: او نمی خواهد مدافع “سرهم بند” با پایان بازی های معنی دار. این بدان معنا نیست NBA نمی حداقل بررسی آن را در بعضی از فرم. تحت نقره ای NBA را توسعه داده است شهرت برای بودن روشنفکر وقتی که می آید به قانون تغییرات.

در فصل های اخیر لیگ است افزود فوری پخش و مربی را به چالش می کشد. این کاهش مقدار زمانی که تیم باید برای آوردن توپ در سراسر midcourt آرام بر علیه قوانین منطقه دفاع و تغییر زمان ساعت شات بازنشانی به پس از حمله پرتاب ریباند.

“یکی از چیزهایی که در مورد لیگ ما این است که ما بسیار روشنفکر است. ما همیشه به دنبال بهبود بازی” ساکرامنتو کینگز مربی لوقا والتون گفت. “… من یک شخصیکه در استعمال کلمات صحیح در قلب است. من نمی خواهم برای دیدن بیش از حد بسیاری از تغییرات. اما تا آنجا که به عنوان روشنفکر با آن, من فکر می کنم NBA نشانی از یک کار بزرگ است.”

آنچه در آینده بعدی ؟ می تواند NBA اضافه کردن چهار نقطه خط برای آن عمیق ترین بورس ؟ می تواند برنامه قطع شود از 82 بازی ؟ شاید 48 دقیقه نمی باشد عدد سمت راست به بازی ؟ باید تیم های رقابت در یک فصل مسابقات ؟ آنها باید برای بازی فینال حذفی نقاط? برای بالا پیش نویس میدارد ؟ ؟ ؟

NBA نوع از لیگ است که هنوز هم می ایستد. تغییرات خواهد شد.

بیشتر نظر در صندوق پستی خود را

دریافت آخرین از مورد علاقه خود را ستاره columnists با نظر ما عضویت در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

“من دوست دارم که لیگ ما باز است به تغییر. این بسیار مهم است” رودخانه گفت. “من فکر می کنم شما نمی توانید گیر” این روشی است که ما همیشه انجام داده ایم آن است. … داشتن midseason مسابقات را انجام دهید من فکر می کنم آن را یک ایده جدید ؟ من در واقع نمی, اما اجازه دهید آن را امتحان کنید و اجازه دهید را ببینید اگر در آن است. و پس از آن ما چیزی خوب برای لیگ. بنابراین ما باید به فکر باز در مورد آن.”

حتی اگر آن را در ابتدا مانند یک ایده خوب صدا, آن ممکن است در نهایت یکی شدن.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>