Siakam لرز پس از خروج زود هنگام در NBA مهارت های رویداد

شیکاگو از روز رسانه تریبون صبح روز شنبه کایل لوری نگاه به او حق و تلاش برای بدست آوردن توجه خود را رپتورز هم تیمی.

“P? P? پاسکال?” لوری فریاد زد پاسکال Siakam که نشسته بود یک تریبون و انجام خود جلسه در همان زمان. “شما قرار است برای برنده شدن در این مهارت های چالش … من فقط شرط یک مقدار زیادی از پول در شما.”

لوری شوخی بود البته و این یک چیز خوب است پس از Siakam موفق به خارج شدن از دور دوم مهارت های رویداد در شب شنبه.

“آه خدای من, من باید برای پیدا کردن یک راه را به او پرداخت بازگشت” Siakam شوخی پس از رقابت است که شامل دریبل عبور و ساخت یک لیآپ و سه نقطه ضربه. “من باید او را به پرداخت در حال حاضر.”

Siakam ضرب و شتم پاتریک بورلی از کلیپرز در دور اول را از دست داد اما در نهایت برنده Bam Adebayo از گرما در نیمه نهایی.

“من تا به حال یک فرصت خوب وجود دارد. شاید بهتر استراتژی بعدی زمان, اما من آن را دوست داشت. آن را سرگرم کننده بود,” او گفت:.

Siakam ترین افتخار خود عبور فراست. او به هر هدف با اولین تلاش خود را در هر دو دور.

“من فکر می کنم من خوب رهگذر,” Siakam گفت. “صحبت کردن مارک (Gasol) کمی فرد (VanVleet). آنها همیشه به من بگویید من نمی عبور توپ. شما بچه ها می توانید آنها را نشان می دهد که فیلم و دیدن کامل عبور من.”

این یک نشاط, رویداد, سرگرم کننده تر از شدید تنها راه شروع all-star شنبه جشن باید باشد.

“من به عنوان خوانده شده توییت که من گذشته بود (انتخاب) را به نفع خود در وگاس” Adebayo گفت. “پس هر کس شرط من امیدوارم که شما پول خود را و من امیدوارم که شما بروید و خرید خود را (شام) در روت کریس, Cheesecake Factory, چیزی در مد.”

همانطور که برای Siakam بودن آرامش و لذت بردن از لحظه چه آخر هفته همه چیز در مورد.

“آن بوده است و بسیاری فقط رفتن را از طریق آن, اما آن را شگفت انگیز بوده است — فقط صرف وقت خود را با خانواده برخی از سرد بار فقط حلق آویز کردن” او گفت:. “آن را سرگرم کننده تر از خسته کننده من می گویند. شما باید برای انجام بسیاری از چیزها, اما در همان زمان وجود دارد بسیاری از مردم که می خواهند به اینجا و شما یک شانس به اینجا. فقط از آن لذت ببرید و آن لذت ببرید.”

همیلتون Shai Gilgeous-الکساندر از رعد و برق حذف شد در دور اول.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

  • سه نقطه مسابقه: ساکرامنتو دوستان Hield هفت از هشت عکس را به نفع خود سه نقطه رویداد در مد دراماتیک. آخرین ضربه به او 27 امتیاز در دور نهایی به ضرب و شتم دفاع از قهرمان Devin بوکر از خورشید و واشنگتن دیویس Bertans. آن را مانند Hield به حال خوب-ابداع برنامه ریزی و یا تا به حال روز را صرف کار بر روی استراتژی: “من تا به حال هیچ روال این صبح است. من رفتم شب گذشته بود, بنابراین من فقط سرد. آن همه ستاره آخر هفته. شما از آن لذت ببرید بیش از حد پس از آن سرد بود. من فقط آرامش بخش است. من در آمد و من فقط قفل شده است.”

  • Dunk contest: Aaron گوردون که از دست یک حماسه dunking دوئل به ژاک LaVine در طول همه ستاره آخر هفته در تورنتو در سال 2016 را از دست داد یکی دیگر از heartbreaker. اورلاندو سحر و جادو به جلو بود مورد ضرب و شتم توسط میامی جرثقیل جونز جونیور در قانع کننده مسابقه به پایان رسید که با طرفداران در مرکز متحده در شوک است. گوردون و جونز به حال سه دور اضافی برای تعیین برنده با گرفتن نمرات عالی در دو. جونز کردم 48 ممکن است 50 در گذشته خود غوطه دادن گوردون کردم 47. میلواکی را پت Connaughton و دوایت هاوارد از لیکرز حذف شد در دور اول.
Doug Smith

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>