سیدنی کرازبی و پنگوئن بازی قدرت را آسان کار برگ

PITTSBURGH—در یک نقطه در این فصل پیتسبورگ پنگوئن’ بازی قدرت یکی از NHL بزرگ اسرار حل نشده.

یک واحد که سال ها بود در میان این لیگ بهترین بود مجبور به تحمل صدمات به هر یک از آن بالا قدرت-بازی بازی های همکاران از جمله اوگنی Malkin, سیدنی کرازبی پاتریک Hornqvist کریس Letang, جاستین شولتز جیک Guentzel و بیشتر. تا حدی به عنوان یک نتیجه, پنگوئن تلاش برای حفظ سازگاری با مرد-مزیت پایدار بزرگ خشکسالی از طریق چند ماه اول این فصل است.

اما در حال حاضر به شلیک به عقب است. و بنابراین بیش از حد تولید.

شنبه 5-2 به پیروزی تورنتو افرا برگها بود فقط آخرین مثال. کرازبی Bryan زنگ و جیسون Zucker تمام به ثمر رساند در بازی قدرت به عنوان پیتسبورگ در زمان بهره برداری کامل از آن سه احتمال با استفاده.

خنده دار چگونه با اضافه کردن یکی از بهترین بازیکنان در جهان تغییرات همه چیز, متعجب?

طریق اول 45 بازی این فصل — 28 که بدون کرازبی — پنگوئن تبدیل کرده بود در 18.9 درصد از قدرت خود را-بازی بازی شانس. اما پس از کرازبی در بازگشت از عمل جراحی فتق ورزشی در Jan. 14 پنگوئن رفته اند 13-برای-42 (31 درصد) در طی 13 بازی.

اما بزرگترین قدرت بازی سهشنبه ممکن است در این رده بندی است. با پیروزی پنگوئن (37-15-6) ادعا شهری بخش منجر شود — چیزی که غیر محتمل به نظر می رسید فقط چند هفته به عقب بر رهبری واشنگتن پایتخت ساخته شده است و در این راه آسیب اشکال نگه داشته و با توجه به نیش از پنگوئن ها.

در دسامبر. 4 پیتسبورگ نشسته در جایگاه پنجم را در مترو انتهایی پایتخت با 13 امتیاز. اما طی دو و نیم ماه, Pittsburgh, بازی های برگزار شده برخی از بهترین هاکی در لیگ ارسال 23-6-2 رکورد به خود پیشی شهری تقسیم رقیب.

در اوایل ویژه تیم شروع به بازی در یک نقش پیشرو در بازی روز سه شنبه. پنگوئن خود را قدرت اول-بازی فرصت بازی زمانی که تورنتو Dmytro Timashov رفت و به جعبه برای کاهش. در 11:41 در اولین دوره کرازبی ساخته شده یک خوراک به روست که در زمان فردریک اندرسن قفسه بالا خود را برای 23rd, هدف از این فصل است.

حتی اگر زنگ از دست رفته اولین ماه از فصل را با آسیب دست او تبدیل به یکی از پنگوئن ها سازگار ترین سلاح های تهاجمی درآمد خود را در زمان بالا بازی قدرت در طول راه. روز سه شنبه هدف مشخص شده نقطه برای اولین بار در ماه فوریه.

به زودی پس از زنگ گل پنگوئن به جلو آنتونی Angello گل اول خود را NHL هدف است. 23-در سال Angello در ابتدا برنامه ریزی شده به صرف بازی روز سه شنبه به عنوان یک زن سالم ابتدا در مطبوعات جعبه. اما زمانی که Malkin خراشیده شد اواخر به دلیل بیماری برنامه تغییر کرده است.

Angello ساخته شده است که بسیاری از فرصت خود استفاده, خود, شش پا-پنج قاب به کار به جلو خالص و هدایت سام Lafferty شات گذشته اندرسن.

پنگوئن ها یش در دو قدرت بیشتر-اهداف بازی در اوایل دوره دوم. کرازبی که متصلب تا چهار نقطه در شب مجموعه ای از جدول برای بار دوم و این بار پیدا کردن تازه وارد Zucker ایستاده بر آستان کمتر از سه دقیقه به دوره دوم.

پس از راه اندازی دو هم تیمی های قدرت-بازی بازی اهداف کرازبی به خاک سپرده شد یکی از خود را بر روی یک خوراک از Hornqvist و جارد McCann به پیتسبورگ یک 4-0 منجر شود.

زمانی که تدی Blueger شمارش هدف پنجم کمتر از نیمه راه از طریق دوم را تار و مار شد. پنگوئن هرگز به عقب نگاه کرد, ریختن آن در برابر متخلخل تورنتو دفاع که وارد بازی اجازه می دهد 3.25 اهداف در هر بازی ششم-بدترین در لیگ.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

پیتسبورگ goaltender تریستان جری ساخته شده 34 موجب صرفه جویی به کسب چهارمین پیروزی متوالی.

پنگوئن ها در حال حاضر مورد ضرب و شتم افرا برگها در جلسات این فصل است. دو تیم بازی دوباره پنج شنبه شب در تورنتو است.

تاریخ گفتگو

س:

چگونه می توانم به شما فکر می کنم برگ بازی امشب ؟

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>