نقره ای می گوید او انتظار ندارد هر NBA گیری تا زمانی که ممکن است

کمیسر NBA نقره آدم انتظار ندارد هر گونه تصمیم گیری ساخته شود تا حداقل ممکن است در مورد امکان از سرگیری 2019-20 فصل گفت: بیماری همه گیر کوروناویروس به سادگی باعث می شود آن را بیش از حد دشوار است برای پروژه های آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

نقره ای صحبت کرد روز دوشنبه در NBA حساب توییتر به عنوان بخشی از این لیگ جدید NBATogether ابتکار در گفتگو میزبانی Turner Sports’ جدیدترین جانسون.

“آنچه من گفته ام من مردمی در طول هفته گذشته این است که ما فقط فقط باید بپذیریم که حداقل برای ماه آوریل ما نمی خواهد در یک موقعیت برای هر گونه تصمیم گیری” نقره گفت. “و من فکر نمی کنم که لزوما به معنی در مارس 1 ما خواهد بود.”

NBA بود که عمده ایالات متحده pro لیگ را تعطیل, به دلیل COVID-19 تهدید انجام این کار پس از یوتا جاز مرکز رودی Gobert شد اولین بازیکن در لیگ به تست مثبت برای ویروس. لیگ را به طور منظم فصل را به پایان مارس 15 و برگشتی شد, برای شروع, مارس 18.

نقره گفت: هیچ تصمیم گیری شده است در مورد اینکه آیا فصل به طور منظم از سر گرفته خواهد شد و یا اگر لیگ — با فرض این فصل می توانید شروع دوباره — را حق رفتن به پلی آف.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>