تک فیلم عروسی احزاب اصلا حس کنه

IVASHstudio / شاتر

هر روز هفته ساعت 7:40 صبح میزبان یک برنامه به نام آنا & Raven نشان دادن زودرس-افزایش مسافران در کانکتیکات و نیویورک این فرصت را به وزن در یک محلی زن و شوهر اختلاف در یک محدوده زمانی معین بخش به نام “زن و شوهر را در دادگاه.” “زن و شوهر را در دادگاه” است که دقیقا همان نوع از چیزی که غیر قابل مقاومت به طرز ناامید کننده ای نصی—و چند هفته پیش در یک صبح روز دوشنبه یک زن و شوهر درگیر نام آدم و کت زنگ زد به نشان می دهد با یک معضل است که تبدیل به آشنا برای بسیاری در سال های اخیر است. آدم که شمارش یک زن او را برای سال شناخته شده در میان خود را با بهترین دوستان اخیرا خواسته کت به دعوت زن خود را به یک ساقدوش عروس در عروسی خود را.

کت که نبود با این دوست آدم است و در حال برنامه ریزی برای تنها شامل اعضای خانواده او و بهترین دوست در کنار او از لباس عروس, پارتی, تمایلی. او را تشویق آدم به دعوت دوستان برای پیوستن به خود نیمی از عروسی از جمله او در میان groomsmen. مشکل این بود که او تمایلی به همان اندازه. “به طور سنتی مردم نیست که” آدم ” در نشان می دهد و او اشاره کرد که با اضافه کردن یک زن به مخلوط در کنار او خواهد پیچیده دیگر به طور سنتی مرد-فعالیت های خاص مانند حزب لیسانس. او گفت: زن خود را دوست “او بیش از حد نزدیک به من برای او فقط نشسته [با مهمانان دیگر] در عروسی.”

دو میزبان (و بسیاری از تماس گیرنده) طرفه با کت تشویق آدم شامل دوستان خود را به عنوان یک “groomsmaid.” (“من فکر می کنم جواب شما را کمی منسوخ شده” یکی از نشان می دهد میزبان گفت: به آدم.) اما به عنوان نزدیک افلاطونی دوستی بین مردان و زنان به نظر می رسد تبدیل شده اند بیشتر شایع در چند دهه گذشته تا این معضل چگونه دقیقا به افتخار یک دوست یا عضو خانواده از یک جنس های مختلف در چارچوب یک حزب عروسی. مشغول عروس و دامادی به دنبال مشاوره در مورد اینکه آیا این قابل قبول برای یک عروس شامل مرد او بهترین دوست در میان ساقدوش عروس و یا داماد به دعوت از نزدیک دوستان زن خود را به حزب لیسانس. زنان پست در رسانه های اجتماعی مورد احساس از سمت چپ به دلیل نر خود را با بهترین دوستان شما باید حذف آنها از حزب عروسی خود را بر اساس جنسیت. و در عین حال با توجه به اطلاعات جدید ارائه شده توسط عروسی-برنامه ریزی سایت گره کمتر از چهار نفر از هر 10 ازدواج زوج در سال 2019 به حال مخلوط جنسیتی مجالس عروسی. این رقم در معرض تاسف تجانس بین سفارشی و واقعیت: در زمانی که مخلوط-جنس دوستی اعتقاد به رونق بسیاری از مجالس عروسی باقی می ماند تقسیم جنسیتی به نام سنت.

بسیاری از سنت های عروسی در حال بسته بندی شده و فروخته شده به عروس و دامادها, اما در واقع بیشتر برای عروس—به عنوان باستان rites of passage که واقعا آنها وجود داشته و کمتر از 200 سال است. (نگاه کنید: الماس حلقه نامزدی معرفی یک آگهی مبارزات انتخاباتی در اوایل قرن 20 و سفید لباس محبوبیت توسط ملکه ویکتوریا در سال 1840.) اما عروسی مسئولین در تک جنس گروه در واقع به نظر می رسد به تاریخ بازگشت به دوران باستان است. حداقل یکی از این سنت را در رقابت منشاء داستان تاریخ تمام راه برگشت به دوران کتاب مقدس: در عروسی یعقوب به لیه و راحیل بنابراین داستان می رود هر عروس آورده خود ، در ضمن در رم باستان ازدواج نیاز به حداقل 10 شاهدان که به معنای عروس و داماد می رسند با عضویت در این گروه در دو.

بسیاری از این داستان منشاء اما آمده از بار در طول تاریخ هنگامی که زنان و مردان نمی شد معمولا فرض به معنی افلاطونی دوستی. در سال گذشته ربکا Adams, یک استاد جامعه شناسی در دانشگاه کارولینای شمالی در گرینزبورو به من گفت که من به او صحبت کرد برای یک داستان در مورد exes که دوستان اقامت پس از شکستن است که برای بسیاری از تاریخ مدرن مردان و زنان به سادگی نیست و فرض بر داشته باشد بسیار رایج است. به طور کلی نقش زنان در خانه بودند رسیدگی به خانه و کودکان و مردان نقش بودند در خارج از خانه در جامعه مدنی به طوری که زندگی اجتماعی از مردان و زنان در محل های کاملا متفاوت حوزه است. اما زمانی که زنان شروع به دنبال آموزش عالی و کار در کنار مردان در اواسط قرن 20 همه چیز را تغییر داد: مردان و زنان مشترک تجارب به اوراق قرضه و یا بیش از commiserate مورد و در مدت زمانی کوتاه آنها شروع به لذت بردن از دوستی افلاطونی.

کمی سخت داده ها وجود دارد که چگونه بسیاری از دوستی نزدیک بین بزرگسالان از جنس های مختلف اما آدامز و دیگر محققان بر این باورند که در گذشته چند نسل مردان و زنان برخوردار بوده اند بیشتر دوستی نزدیک با کمتر خارج از سوء ظن است. در سال 2014 به عنوان مثال پس از آن مدیر از دانشگاه استونی بروک مرکز برای مطالعه مردان و Masculinities مایکل کیمل گفت: او می خواهم درخواست شده است دانش آموزان خود را برای 25 سال که آیا آنها تا به حال یک دوست خوب از جنس مخالف. در ابتدا تنها در حدود 10 درصد گفت: بله اما در اواسط 2010s تقریبا هر کس بود. به طور مشابه, جودیت Kegan Gardiner, دوستی محقق و استاد emerita در دانشگاه ایلینوی در شیکاگو به من نوشت در یک ایمیل که “از آنچه که من می توانید ببینید (عمدتا از طبقه متوسط مردم را) با حکمت و دوستی در حال رشد هستند شایع تر است و در حال تبدیل شدن بیشتر معمولی پذیرفته شده [و] به جذب کمتر ظن به ناچار رفتار جنسی.”

میریام Kirmayer یک روانشناس بالینی و دوستی محقق مستقر در مونترال اغلب آثار با جوان, بزرگسالان, و او به من گفت که صلیب خود جنس دوستی آمده تا به طور منظم. با توجه به مرحله زندگی بزرگسالان جوان هستند که در آنها عدم قطعیت در مورد چگونه به افتخار بالغ دوستی و روابط خانوادگی در زمینه عروسی و بدون احتساب هر کسی و یا صدمه زدن به احساسات نیز آمده است. Kirmayer نیست تعجب کنید که برخورد میان سنت قدیمی جنسیتی تفکیک عروسی احزاب و جدید در همه جا از مخلوط جنسیتی دوستی ایجاد موقعیت های استرس زا.

درخواست کسی را به ایستادگی کردن با شما در روز شما ازدواج Kirmayer می گوید: یکی از چند راه مدون برای عموم بزرگداشت و یا افتخار نزدیک بالغ دوستی. اما از آنجا که تعداد نقاط در یک جشن عروسی است که اغلب محدود به فقط یک تعداد انگشت شماری انتخاب شامل یکی از دوستان اغلب به معنی انتخاب به حذف دیگری است. تک فیلم عروسی احزاب در حال حاضر می تواند باعث احساسات صدمه دیده است “و به دلیل داشتن مختلط جنسیتی احزاب عروس شاید نه به عنوان شایع است که می تواند حتی بیشتر اتاق جنگ” Kirmayer به من گفت. او می داند که چرا برخی از زوج ها ممکن است تردید به انحراف از هنجار. “این می تواند دیده می شود به عنوان انتخاب شخص دیگری بیش از فرد است که شما می دانید ‘قرار’ به.” (قدیمی خام adages که دقیقا در وفاداری لیست خود را “جوجه” و یا خود را “برادران” تعلق خواهد به نظر می رسد در اینجا اعمال می شود.)

که گفت: اولویت سنت واحد عروسی احزاب بیش از فقط درخواست خود را به نزدیک ترین دوستان یا اعضای خانواده به عروسی مسئولین می تواند به همان اندازه مضر به خصوص برای کسانی که خود را بدون نقش در عروسی به دلیل جنسیت خود را. شرایطی مانند کت و آدم را با توجه به Kirmayer بالا بردن این سوال که آیا محرومیت از یک عزیز از یک جشن عروسی به نام سنت می آید از محل اضطراب و یا ترس. در این موارد او به من گفت او توصیه عروس یا داماد به در نظر گرفتن آنچه که آنها نگران و چه بدترین چیزی که می تواند اتفاق می افتد ممکن است.

“گاهی اوقات شناسایی بدترین سناریو مفید است زیرا هنگامی که ما می گویند آن را با صدای بلند ما متوجه, ‘خوب این شاید نیست به احتمال زیاد به عنوان ما در حال فرض,’,” او گفت:. “و آن را نیز اجازه می دهد تا ما این فرصت را به خودمان بپرسید اگر کسی نا امید است اگر کسی ناراحت است یا اگر ما احساس قضاوت در برخی از راه ما چگونه خواهد برآید.”

مخالفت از تماشاچیان است که قطعا یک امکان واقعی; مراسم, بعد از همه, اغلب مکان های که در آن چندین نسل های فردی خود و هنجارهای اجتماعی همگرا. اما مراسم عروسی را نیز به رسمیت شناخته شده به عنوان بیانیه در مورد یک زن و شوهر از شخصیت منحصر به فرد و ارزش سیستم: به همین دلیل است که برخی از زوج ها شروع به انتخاب کردن برای مخلوط جنسیتی عروسی احزاب دیگران تصمیم گرفتند به عنوان مثال عروسی خود را جشن در همیشه در حال گسترش انواع سالن جسارت به دور از سنتی کلیسا مراسم و پذیرش هتل. انتخاب خاص دوستان و بستگان که ایستاده تا با یک زن و شوهر در روز عروسی خود را می تواند یک راه برای بیان خود را متمایز ارزش—و برای یک لحظه در روز که جشن خود را در رابطه با افتخار دیگر روابط است که تکمیل و حمایت از آن. این جنس از کسانی که دوستان و اعضای خانواده باید به یک حد مرگ.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>