شهرهای کوچک نمی خواهد می دانم که آنها در حال آلوده تا زمانی که خیلی دیر

سلامت وفات اخبار محلی است که یک بیماری همه گیر اضطراری است. کیف های دستی / گتی / NIH / اطلس در اینج

توسط NEWS-SINGLE در 7 خرداد 1399
کیف های دستی / گتی / NIH / اطلس

در اینجا در طاعون ما در زندگی یک داستان است که جهانی است و در عین حال به شدت محلی است. در حالی که همه از ما reams اعم از گزارش های ملی و بین المللی COVID-19 روند بسیاری از ما کم و یا هیچ گزارش در مورد آنچه اتفاق می افتد در جوامع که در آن ما در واقع زندگی می کنند.

اخبار محلی تا حد زیادی ناپدید شد—پدیده اخبار بیابان است که در حال حاضر به خوبی شناخته شده است. و در عین حال هرگز نیاز به اطلاعات محلی بیشتر شده است. اخبار را می توان به طور کامل در تقابل با کوچک اخبار—و برای افراد آن را کوچک اخبار که مهم ترین است. مهم ویروس داده است بیش از حد محلی است. در محله مخفی در عرض جغرافیایی بزرگتر تصویر که روند به علت امید به این بیماری است خونتان به طور چشمگیری حتی scarily. و تقریبا هیچ کس نمی داند.

من در زندگی کنت مربع پنسیلوانیا یک قصبه در حدود 6000 روح باد از جنوب فیلادلفیا است. این بخشی از چستر کانتی یک-حلقه بیرونی حومه. با چند مورد استثنا در این شهرستان است که توسط تپه های سبز مراتع و مزارع—بیشتر مزارع پرورش اسب. شهرستان معروف ساخته شده بود نقاشی های اندرو شرکت wyeth. این است که عمدتا سفید و نسبتا مرفه.


کنت میدان قصبه غیر عادی. این شامل یک پرجمعیت منطقه از بیش از یک مایل مربع است. حدود نیمی از ساکنان آن هستند لاتین, بسیاری از آنها از خانواده هایی که مهاجرت در اینجا از مکزیک و گواتمالا به کار در شهرستان پر رونق قارچ صنعت که تولید حدود نیمی از قارچ مصرف شده در ایالات متحده است. هر سقوط ما جشن می گیرند با یک آخر هفته, جشنواره قارچ, که در آن صدها هزار نفر از مردم جم خیابان دولت قصبه اصلی شاهراه. کنت مربع نیز تبدیل به یک مرکز پر جنب و جوش برای هنر و صنعت آبجو, رستوران های خوب و موسیقی زنده ساخته شده است که جامعه یک قرعه کشی خوبی پاشنه بلند—پیر و جوان—به دنبال یک walkable سرگرم کننده و مقرون به صرفه مکان به مکان زندگی می کنند. همه این جاذبه ها را البته است.

فیلادلفیا خود ضربههای ویروس با بیش از 17,000 عفونت و 1,217 مرگ و میر. Chester County تا کنون بدست کردن ساده ترین در منطقه شهری با کمتر از 2500 عفونت و 241 مرگ و میر بیشتر در شهرک های نزدیک به شهر. کنت Township منطقه روستایی که در اطراف من قصبه تا به حال فقط 27 نفر و یک مرگ.

من خواندن این Philadelphia Inquirer هر روز که لینک به نقشه و نمودار که رکورد پیشرفت این بیماری است. برای من COVID-19 آمار به جای غوطه ور شدن در صبح در صفحات ورزشی. یک رنگی نقشه آنلاین نشان می دهد که این ویروس به نظر می رسد در سراسر شهرستان. وجود نوار نمودار نشان دادن تعداد تست های مثبت و منفی هر روز و برای کسانی که مایل یک نگاه دقیق تر در اعداد وجود دارد که در مجموع برای هر یک از شهرستان 73 شهرداری. من شده اند با نگه داشتن یک چشم بر روی اعداد برای کنت مربع زیرا این مهم ترین آنهایی که برای من و خانواده ام. این نشان می دهد ما در معرض خطر فوری سطح. این نوع از چیزی که یک خبرنگار محلی خواهد نوشتن در مورد اگر وجود دارد هر خبرنگاران محلی.

اگر شما فقط در منطقه ای داده های تصویر در لحظه ای است که تقریبا شاد. در هفته گذشته, عفونت های جدید در چستر شهرستان کاهش یافته و از روزانه به طور متوسط نزدیک به 40 دو هفته پیش به طور متوسط حدود 10 برای چند روز گذشته. شنبه گذشته وجود دارد فقط چهار مورد جدید در کل شهرستان است. آب و هوا تبدیل, گرم, گل در شکوفه و بیشتر و بیشتر مردم در اینجا جسارت کردن. در گوشه ای کوچک از قصبه درون گوش رس و متعددی وجود دارد نسبتا بزرگ روز یادبود گردهمایی آخر هفته گذشته.


تا حدود دو هفته پیش تصویری از کنت مربع نقاشی های این شهرستان در بخش بهداشت و درمان را از نقشه بود که به طرز حیرت انگیزی خوب است. به عنوان شهرستان اعداد صعود ما قصبه به طور مداوم گزارش تنها دو عفونت و مرگ. این حس را ندارد به نظر من با توجه به تراکم جمعیت ما و تعدادی از ساکنان که کار نزدیک به هم در محلی قارچ خانه. هفته گذشته اعداد شروع به پریدن کرد و تکان دهنده به 30s و سپس 40s سپس 50s. در همان لحظه که فرماندار پنسیلوانیا تام گرگ شروع به کاهش برخی از محدودیت ها در منطقه ما تعداد زیادی از عفونت ها در قصبه شروع به پریدن کرد از دیروز تا 65—بیش از 30 برابر آنچه در آن بود در آغاز ممکن است.

من مبهوت به اندازه کافی برای شروع مکالمه در اطراف. "این واقعا نگران کننده است" گفت: ویتنی هافمن, معاون صندلی محلی هیئت ناظران شده است که ارسال COVID-19 داده ها بر روی یک وب سایت جامعه که جذب بخش کوچکی از مخاطبان خوب محلی-اخبار عملیات خواهد, آیا در چاپ و یا آنلاین. "ما مطمئن نیستند که چه چیزی واقعا باعث آن, اما من نگران هستم که یکی از دلایل ممکن است که مردم در حال استراحت اجتماعی خود فاصله. من راه رفتن در Nixon پارک و من تمام انواع از مردم بدون ماسک برخی از آنها در جداول پیک نیک که طناب دلیل ما قادر به ضد عفونی کردن آنها را به طور منظم. ایده بد است."

همه ما می دانیم که این اعداد مبهم. بسیاری از افراد آزمایش شده است نیست. برخی از کسانی که تست شده اند مورد آزمایش قرار گرفتند به صورت عفونت فعال و دیگران برای آنتی بادی است که سیگنال عفونت قدیمی—شماره که ترکیب شده است بدون هیچ دلیل خوب است. برخی از پرش به سادگی ممکن است به دلیل تست های بیشتر در حال اجرا. La Comunidad Hispana یک مرکز بهداشت در خدمت جامعه لاتین, دریافت کمک مالی در هفته گذشته به همراه تست واحد به منطقه مزارع قارچ. نتایج قابل پیش بینی بود.

"در حال حاضر ما در اوج گفت:" ماریانا Izraelson سازمان مدیر عامل در یک پیام ویدئویی او ارسال شده بر روی وب سایت خود را در این آخر هفته. "از آن گرفته شده تا در حال حاضر برای ما به خروش. و ما به شدت توصیه به هر کسی که است ضروری کارکنان به ماندن در خانه و ... اگر شما می توانید اقامت در خانه, لطفا در خانه بماند."

بنابراین در حالی که ماسک می آیند کردن و کباب کردن حیاط خلوت در حال شلیک کردن ما در چیزی است که از یک سکوت اضطراری در اینجا. وجود دارد نه یک کلمه جلب توجه به این محلی سنبله در شهرستان در بخش بهداشت و درمان وب سایت است که ردیابی بسیار بزرگتر منطقه است. آن نبوده است اشاره کرد این سوالکه پیگیری بزرگتر منطقه ای داستان سخت است. هیچ یک از لاشی محلی-اخبار لباس به نظر می رسد که حتی متوجه.

تا کنون هیچ یک از درگذشت عفونت در کنت مربع است. که ما می دانیم.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب