به طوری که ما می توانید خرید یک قطعه از پرنس هری, و Meghan Markle?

در چند هفته گذشته از پرنس هری, و Meghan Markle سرنوشت مهر و موم شده و: آن چه خواهد شایعات بریتانیا خواستار "سخ

توسط NEWS-SINGLE در 11 بهمن 1398

در چند هفته گذشته از پرنس هری, و Meghan Markle سرنوشت مهر و موم شده و: آن چه خواهد شایعات بریتانیا خواستار "سخت Megxit." آنها بس به کار royals و دیگر نمی خواهد به او و او رویال حضرت. چه کمتر روشن است که سرنوشت خود را با نام تجاری ساسکس سلطنتی که در حال حاضر شامل هر دو وب سایت و بسیار محبوب Instagram account. جاده به "استقلال مالی" را زن و شوهر اعلام کرد هدف به نظر می رسد به اجرا را از طریق زمین از مارک کالا. همانطور که برای چه نوع کالا شده اند و به دنبال سرنخ در نرم افزار تجاری است که شامل دسته بندی محصولات مانند لوازم التحریر, لوازم آرایش و لوازم ورزشی. The Daily Mailگزارش در پرونده لقب زن و شوهر "رویال ماشین های نقدی!" (چند روز بعد که کاغذ را به سخره پیتر فیلیپس, شاهزاده خانم آن را برای فروش شیر تلویزیونی چین.)

به عنوان یک ساسکس سلطنتی Instagram follower و اگر من صادق بودن به احتمال زیاد مشتری از من خواسته برخی از کارشناسان به من کمک کند تجسم آنچه با نام تجاری می تواند تبدیل به. مایکل سنگ رئیس و یکی از بنیانگذاران یک مجوز آژانس به نام Beanstalk و نویسنده "قدرت صدور مجوز: بهره برداری از برند" گفت که علامت تجاری براده احتمالا فقط به پوشش پایگاه های خود هستند و شانس کم است که این زوج سلطنتی خواهد آمد از دروازه هاوکینگ لوسیون بدن و یادداشت های چسبنده. "من فکر می کنم انگلیسی عمومی خواهد لگد در آن و حتی در آمریکا مردم ممکن است آن را به عنوان یک sellout, یک overcommercialization از وضعیت خود," او به من گفت. او گفت: "من فکر می کنم هدف اولیه باید به ایجاد نام تجاری خود را به عنوان یک هدف-محور نام تجاری و حرفه خود را به عنوان هدف-محور مشاغل. چیزی که نسل آنها به دنبال است." آنها می توانند این کار را از طریق ادامه کار خیریه و ذوق اشکال تجاری در نمونه توسط اوباما: کتاب معامله صحبت کردن درگیری های تولید تلویزیون نشان می دهد مورد شایسته موضوعات. (Meghan آینده به voice-over فرفره با دیزنی واجد شرایط به این دلیل که درآمد حاصل خواهد شد به موسسه خیریه.)

سپس آنها می توانند دریافت پایین به کسب و کار فروش چیزهای که سنگ هشدار داده است به عنوان آسان نیست به عنوان اپرا وینفری باعث می شود آن را نگاه کنید. "کتاب های تاریخ آشغال با شکست مارک های مشهور," او گفت:. اما Markle به نظر می رسد به خوبی آن را بکشد. در زندگی گذشته خود به عنوان یک بازیگر او زد سبک زندگی وبلاگ به نام Tig (به نام بعد از شراب مورد علاقه خود Tignanello) که صورتحساب خود را به عنوان "یک hub برای تشخیص کام—کسانی که با گرسنگی, برای مواد غذایی, سفر, مد و زیبایی." او در مصاحبه ای سری Tig مذاکرات که در آن او در گفتگو با سرنا ویلیامز و الیزابت هرلی, توصیه می شود کتاب (" 'چگونه به پاریس هر کجا که شما هستند': چون آن اعتراف شما می خواهید به فرانسه") و انتشار راهنمای سفر مانند "راهنمای خودی به آسپن" و لیست "مورد علاقه Facialists در سراسر جهان است." او روز زمین پست به حال طبیعی-زیبایی خلاصه و دارای گونه های برامده مقدمه: "Dear Mama زمین است . . . در حالی که روز زمین ممکن است تاریخ تولد خود را فی نفسه آن است که قطعا یک روز به جشن شما و به ویژه مراقبت از شما مامان داغ. (بدون گرمایش جهانی جناس در نظر گرفته شده وجود دارد)."

"او خیلی چسبنده," الیز Loehnen رئیس محتوای افسر Gwyneth Paltrow زندگی-سبک نام تجاری گوک گفت و توضیح داد که این واژه اشاره به فشار از "L. A. فرهنگ" که Markle از یک L. A. مربی یوگا عملا imbibed با شیر مادر است. این Tig ویژه قصیده به او ودایی-مراقبه مربی که می رود به نام تک نور است. (Markle توصیف او به عنوان "یکی از این افراد که چنین ساکت و آرام, اعتماد به نفس, سهولت, یک شیوه ای است که باعث می شود شما آرام-the-F-پایین در حالی که هنوز احساس کاملا روشن و سرگرم کننده است.") Loehnen گفت: "من می دانم که او را به Alejandro Junger را حذف برنامه"—مایع پاک است که Paltrow معروف ساخته شده. (در سال 2014 Markle نوشت که پس از تلاش آن را "زندگی من هرگز یکسان بوده است.") Loehnen رفت و در "بررسی احساسات خود را چسبنده است. انجام جسمی یوگا کار با نرم دکتر." او به ارمغان آورد تا پرنس چارلز را به خوبی شناخته شده شور و شوق برای طب جایگزین. "من تعجب می کنم اگر هر یک از آن را trickled پایین."

الیزابت هولمز یک خبرنگار و نویسنده کتاب در دست انتشار "والاحضرت: بسیاری از افکار در سبک سلطنتی," آورده Markle را مستند شور و شوق برای مواد غذایی است. این Tig, ویژه, دستور العمل های برای غذاهای مانند کارامل گلابی Galette و ترکیه سوپ نان ذرت مکزیکی. ساسکس سلطنتی می تواند شامل یک بخش آشپزی. هلمز گفت که اگر Markle است برای از سرگیری زندگی-سبک وبلاگ نویسی "او کاملا نیاز به انجام یک پست در تعامل مرغ." این مفهوم بود که محبوبیت های 2004 , وزرق برق, مقاله اشاره دارد به یک ظرف است که ظاهرا خیلی خوشمزه است که آن را الهام بخش متزلزل پسر به ارتکاب. در سال 2017, هری و Markle به بی بی سی گفت که هری پیشنهاد شده در یک "گرم و نرم شب" در خانه در حالی که زن و شوهر بوداده مرغ با هم. "بود که اوج تعامل مرغ" هولمز گفت. "زمانی که مرغ خیلی خوب شما را تبدیل به یک دوشس. اگر او می کند راه اندازی هر نوع سبک زندگی, تلاش, او باید برای ارسال دستور غذا."

و پس از آن وجود دارد مد. در نگاه اول Markle را سبک مینیمالیستی—او نعمت اقلام مانند سفید دکمه پایین پیراهن و ظریف طلا و جواهر—نمی خواهد به نظر می رسد مواد برای مصرف ثروت باد اورده. اما کریستین راس که اجرا می شود, محبوب, مد, وبلاگ Meghan آینه گفت که یک جناح از دوشس طرفداران شناخته شده به عنوان ساسکس تیم ملی نمی خواهم فقط هر سفید دکمه پایین پیراهن; آنها می خواهند یک دقیق که Markle صاحب.

راس یک مادر از یک زندگی در خارج از واشنگتن دی. سی او و شریک کسب و کار, Amanda Dishaw که در ونکوور زندگی می کند برای اولین بار همکاری در یک سبک زندگی وبلاگ به نام "چه خواهد Kate انجام دهید ؟" که مورد بررسی قرار گرفت کیت میدلتون را در زندگی انتخاب کند. "خواسته ما چیزهایی مانند" چه هدیه خواهد کیت دهد؟' خوب کیت به ملکه یک شیشه در خانه, ترشی." این روزها آنها را به یک زندگی از تشخیص هر مورد از لباس که Markle می پوشد. هنگامی که یک تصویر جدید به نظر می رسد—می گویند یک کاربر توییتر لکه های او شدن یک هواپیما در کانادا—آنها بهار را به عمل. آنها را مقایسه کنید ساز و برگ خود را به "فهرست" از آیتم های شناخته شده در Markle کمد لباس و سپس اقدام به I. D. قطعات جدید. برای مثال Markle به تازگی عینک یک جفت جدید از عینک آفتابی در حالی که گرفتن یک ماشین در ونکوور. "ما می دانستیم که این یک لو, مشخصات, آرم, از آنجا که ما در حال کارشناسان در نام تجاری شناسایی" راس گفت. اگر آنها را متوقف کرد, آنها تماس بر روی یکی از دو سبک نگه داشتن آنها را در نگهدارنده که نظارت بر Markle مورد علاقه برندها—Givenchy برای طراحی لباس به نظر می رسد و گاه به گاه بیشتر برندها مانند J. Crew, Madewell و Everlane. هیچ جزئیات بیش از حد کوچک است راس گفت. "مردم خواهد شد پیام ما گفت:" من می توانید ببینید این بند از لغزش او را در این تصویر است. آیا می دانید چه با نام تجاری از لغزش در آن است؟' یا مگان را به یک رویداد پوشیدن, طبیعی, آرایش صورت, یا, برهنه لب و مردم خواهد شد پیام ما را پرسیدن " چه با نام تجاری از لب براق است که او با پوشیدن؟' آن را مانند " خوب, من هیچ ایده چگونه من می دانم که. "

زن و شوهر را حرکت به آمریکای شمالی بوده است مزیت به Meghan-تماشای کسب و کار از آنجا که این بدان معنی است که Markle شده است پانسمان معمولی بیشتر. "ما او را دیده ام در شلوار جین و یک Barbour jacket در ونکوور, که مردم عاشق," راس گفت. او بیشتر به دنبال پس از موارد باقی می ماند در دسترس آنهایی که: این Everlane روز بازار حمل و نقل در کنیاک و پاره پاره شلوار جین لاغر از جین که او تا سال 2017 Invictus Games. "جالب است. ما نمی تواند یک دسته از کلیک روی او قرار دادی کوکتل لباس" راس گفت. "مردم می خواهند به مانند مگان در زندگی روزمره خود را. آنها می خواهند به احساس می کنم مثل یک دوشس رفتن به فروشگاه مواد غذایی و یا چیدن کودکان خود را از مدرسه. آنها می خواهند کمی از سلطنتی که سحر و جادو است." (راس و Dishaw یک Etsy فروشگاه جایی که آنها به فروش طلا و جواهر شبیه به موارد Markle اتحاد فرسوده و مانتو که می گویند "والاحضرت.")tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب