فاصله اجتماعی: trump’s درمان معجزه

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متوقف می شود یک خبرنگار از درخواست Dr. Anthony Fauci یک سوال در مورد استفاده از داروی هیدروکسی کلروکین برای درمان این بیماری ناشی از کروناویروس جدید در نزدیکی پایان مارس 5 coronavirus-وظیفه-نیروی مطبوعاتی در کاخ سفید در واشنگتنجاشوا رابرتز / ایسنا

هیدروکسی کلروکین تبدیل شده اخیر تثبیت جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را که گرفته می شود به ترویج قرن مالاریا دارو در مطبوعات جلسات گستاخی مهم خود را مشاور پزشکی نشان می دهد که این کار می تواند به عنوان یک درمان برای COVID-19.

چگونه تئوری های توطئه و ناامیدی را به این مواد مخدر به رئیس جمهور ، دقیقا چه کار میکنه ؟ و هنگامی که ما می دانیم چه درمان در واقع کار در برابر COVID-19?

کاترین چاه و جیمز Hamblin بحث در آخرین قسمت از فاصله اجتماعیاین اطلس‘s پادکست در مورد زندگی از طریق بیماری همه گیر.

گوش دادن به قسمت در اینجا:

مشترک شدن فاصله اجتماعی در اپل پادکست, Spotify و یا یکی دیگر از پادکست پلت فرم برای دریافت قسمت های جدید را به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.


آنچه در زیر یک ویرایش و فشرده متن مکالمه خود را.


کاترین چاه: چه هیدروکسی کلروکین? که در آن می خواهم آن آمده است و چه آن را برای استفاده می شود ؟

جیمز Hamblin: خطرناک ترین حیوان در جهان است پشه به دلیل آن حامل این انگل که باعث مالاریا. و هیدروکسی کلروکین قادر به مهار که انگل از به طور موثر ، سازمان بهداشت جهانی در نظر گرفته و آن را یکی از مهم ترین داروها ما برای تقریبا 100 سال در حال حاضر.

و پس از آن نیز شاهد بودیم که به نظر می رسید برای کمک به افرادی که تا به حال برخی از بیماری های خود ایمنی—لوپوس و آرتریت روماتوئید به طور خاص—به دلیل آن به نظر می رسد به زیر و بم کردن پاسخ ایمنی بدن.

ولز: با آنفولانزا ما یک واکسن اما ما لازم نیست که درمان و یا قرص.

Hamblin: ما باید داروهای ضد ویروسی که اگر داده شده به مردم در اوایل دوره بیماری می تواند زیر و بم این دوره از این بیماری است.

ولز: آنچه ما دنبال آن هستید در علاوه بر این به یک واکسن مواد مخدر است که می تواند کمک به این بیماری یا نه واقعا یک اثر و یا بسیار خفیف تر اثر ؟

Hamblin: راست. دو اصلی وجود دارد چیزهایی که ما می تواند هدف در اینجا. شما می توانید سعی کنید برای جلوگیری از ویروسی تکثیر به طور موثر—امتحان کنید به آن را رایت کردن سریع تر—و یا شما می توانید سعی کنید برای تغییر پاسخ ایمنی است. بنابراین آنتی ویروسها وجود دارد که در حال نگاه است که تغییر مسیر ویروس ممکن است متصل به سلول های بدن خود را و یا تغییر مسیر ویروس تکرار و جلوگیری از تکرار آن در داخل بدن شما است.

و پس از آن وجود دارد از دیگر مواد مخدر است که فقط می تواند تغییر راه خود را از سیستم ایمنی بدن کار می کند یا آن را بیشتر موثر برای خلاص شدن از این ویروس و یا آن را به این حالت اوردرایو است که شما را می کشد. بسته به اینکه در چه نقطه شما در این بیماری یک نوع از مواد مخدر ممکن است موثر تر از دیگر.

ولز: پس چگونه من شروع به شنیدن در مورد این مالاريا به مواد مخدر ؟

Hamblin: وجود برخی از گزارش ها که برخی از افراد تا به حال سعی کردم آن را در چین است.

چاه: آن است که یک چیز معقول را امتحان کنید ؟ است و آن را یکی در میان گزینه های بسیاری است که قطعا باید مورد مطالعه قرار گرفته ؟

Hamblin: وجود ندارد به وضوح قابل قبول ساز و کاری برای آن اقدام به استفاده از, اما مردم پس از جان گذشته است که هیچ کس در برابر حداقل تلاش چیزی است که ما تا به حال برای 100 سال شده است و به طور کلی بسیار مفید در تعدیل سیستم ایمنی بدن است.

ولز: پس از آن قطعا ارزش یک شات در یک مراقب باشید در راه است ؟

Hamblin: بله من فکر می کنم بسیاری از چیزهایی هستند که ارزش یک شات. وجود دارد مردم تلاش یک آنتی بیوتیک آزیترومایسین که حملات باکتری ها حتی اگر این یک ویروس است. مردم در حال تلاش تمام انواع مختلف از سیستم ایمنی تعدیل مواد مخدر فقط به دیدن آنچه که می تواند انجام شود. هیدروکسی کلروکین است فقط یکی از آن.

وجود دارد یک نامه منتشر شده از گزارش های موردی در چین برخی از افراد ظاهرا با بهره گیری از هیدروکسی کلروکین که رهبری یک تیم در فرانسه به امتحان دادن تعداد بسیار کمی از افرادی که ویروس این دارو در ترکیب با آزیترومایسین و آنها منتشر شده این یافته ها.

این یک کارآزمایی بالینی نیست. اما آن را به سرعت مورد توجه دکتر Oz که شده اطلاع رسانی کاخ سفید است. و رئیس جمهور تهمت شد کاملا متمرکز بر این دو مواد مخدر.

شده اند وجود دارد دیگر مطالعات در سراسر جهان نشان می دهد که مخلوط نتایج. وجود دارد برخی از امید که شاید این ترکیب از مواد مخدر می تواند در اوایل مراحل زیر و بم این بیماری کمی. اما ما نمی دانیم. اگر این coronavirus است مانند دیگر پیچیده بیماری های عفونی به احتمال زیاد خواهد شد تحت درمان با ترکیبی از مواد مخدر. نظم است که در آن مواد مخدر تحویل داده شده و مقدار دوز بستگی به این دارد که شما چگونه بیمار شما در, آیا شما از شرایط موجود—انواع عوامل است.

در شرایط اضطراری زمانی که مردم از ترس آن را بسیار آسان به فروش ایده از آنچه شما انتظار دارند ؟ هیچ وقت به صبر کنید. هر کس فقط باید مصرف آن. و این چیزی است که رئیس جمهور گفته است. فقط دو هفته پیش رئیس جمهور تهمت و گفت: هر کس به سعی کنید آن را و او در توئیتر خود نوشت که این یک بازی تعویض می شود شاید مهمترین مواد مخدر در تاریخچه پزشکی است. و بدیهی است که در یک لحظه زمانی که مردم ناامید و وحشت زده که به رهبری آنها را به عجله به پزشک خود و از آنها بخواهید برای نسخه. اما در حالی که این دارو شده است با خیال راحت استفاده می شود با افرادی که به طور کلی سالم اما چه کسی باید لوپوس یا آرتریت متفاوت است از کسی که در آستانه قادر به نفس کشیدن. هر چیزی که شما را به خود بیوشیمی اثر تکثير در یک لحظه مانند آن.

ولز: پزشکی و به خصوص در یک بحران ما می گفت چه باید بکنید, چگونه به رفع مشکل. ما می خواهیم پاسخ در حال حاضر. مردم در حال مرگ هستند.

Hamblin: راست. شما نمی خواهید برای بیشتر مردم می میرند و یا آن را بدتر یا متغیر دیگر در این معادله که در آن شما به طور ناگهانی متوجه است که این اثبات نشده به مواد مخدر می تواند یک اثر عجیب و غریب در افرادی که این نام تجاری جدید بیماری است.

ولز: شما می توانید سرزنش افرادی که باید بدانید بهتر مثل دکتر Oz برای دستفروشی امید کاذب که می تواند عواقب مخرب. اما می تواند شما را سرزنش مغلوب ساختن پیشی جستن به صورت مایل این درست باشد ؟ آیا این یک شفاف تگرگ مری ؟

Hamblin: آره. و او را به نوعی درست زمانی که او می گوید: “این واقعا بد است که شما در یک ونتیلاتور. ما می خواهیم به نگه داشتن مردم ونتیلاتور; به همین دلیل شما باید این را.‘ او این تعبیر اشتباه است. اما من درک می کنم آنچه که او گفته است که زمانی که شما در 70 یا 80 و شما باید برای رفتن بر روی یک آمار بد هستند.

اما من فکر می کنم بخشی از آن سیاسی است روایت است که دکتر Oz و Sean Hannity را در.

ولز: هنگامی که ما می دانیم که چگونه برای درمان این کروناویروس جدید?

Hamblin: هنگامی که ما آزمایش های بالینی در ماه های آینده. و وجود دارد در حال رفتن به یک دارو که در درمان همه. ما لازم نیست که برای آنفولانزا. ما لازم نیست که برای سرماخوردگی. آنچه ما انجام دهید این است که زیر و بم این بیماری است.

ولز: بنابراین ممکن است برخی از مواد مخدر است که آن را کمتر به احتمال زیاد برای انواع خاصی از مردم به مرگ در حالات خاص?

Hamblin: آره خودشه.

ولز: مردم از جمله خود من هنوز هم داشتن یک زمان سخت به نظر آمدن با آن است. ما همه می خواهم به می دانم که: زمانی که ما می توانیم اقتصاد را بالا و در حال اجرا دوباره ؟ وقتی که می تواند همه ما برو بیرون دوباره ؟ زمانی که همه از این رفتن بود ؟ و پاسخ این است که هنوز حدود یک سال. و من فقط نگه داشتن در تلاش به آمده تا با ایده های جدید به طوری که پاسخ این است که نه یک سال.

Hamblin: خوب وجود دارد خواهید بود لحظات زمانی که ما قادر خواهید بود به راحتی همه چیز کمی که ما دیده ایم در کشورهای دیگر است.

اما در جامعه ما این است که برای همیشه لطفا برای تغییر. و ما قصد داریم به فکر می کنم در مورد تعامل با مردم در آن متفاوت برای یک زمان بسیار طولانی است. حتی زمانی که خطر کم است وجود دارد می تواند بسیاری از افرادی که مایل به جلوگیری از نزدیکی در یک جمعیت بزرگ.

ولز: به من بگویید که چگونه برای حفظ امید.

Hamblin: مردم در حال انجام کار بزرگ به بررسی این چیزها و رول آنها را با خیال راحت. هر روز پزشکان و پرستاران و همه در حال گرفتن بهتر در توسعه پروتکل ها و دانستن اینکه چگونه به درمان این بیماری و نحوه نگه داشتن مردم زنده است. و یک دارو ممکن است در نهایت مفید است. اما ما در حال یادگیری این کل فرایند تست و تریاژ و این همه در بهتر شدن روز به روز.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>