<em>فاصله اجتماعی</em>: هنگامی که آن را غیر قانونی به ترک خانه

سلامت به عنوان شهرهای آمریکا شروع به خاموش کردن جفری گلدبرگ و آن Applebaum بحث از طریق پیامدهای افزایش محد

توسط NEWS-SINGLE در 1 فروردین 1399

در جدیدترین قسمت از اجتماعی فاصله جفری گلدبرگ و آن Applebaum سهام تحول در اروپا و محدودیت های جدید در سفر و حرکت در سراسر خطابه.

گوش دادن به قسمت در اینجا:

مشترک شدن فاصله اجتماعی در اپل پادکست, Spotifyو یا دیگر پادکست سیستم عامل برای دریافت قسمت های جدید را به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

برخی از نکات برجسته از این گفتگو:

  • جفری گلدبرگ: "اگر مقامات پزشکی متصل به دولت بر این باورند که ما قادر خواهد بود برای صرفه جویی در زندگی می کند در اصل توسط مردم را وادار کردن جاده از پارک به خانه های خود را برای یک دوره نامشخص زمان. من نمی دانم که هستم من به استدلال می کنند با آنها؟"
  • آن Applebaum: "من فکر می کنم این یک ضربه بزرگ برای آزادی خواهان. این یک شکست بزرگ برای این ایده که ما می توانیم همه در انجام هر کاری که می خواهیم انجام دهیم و این که همه خوب خواهد بود. اکثر مردم در حال حاضر آن را به نوبه خود است که آنها مایل به تجارت برخی از آزادی برای شانس خود را از گرفتن بیمار است."
  • جفری گلدبرگ: من احساس می کنم به عنوان یک گونه اند اسکیت و نداشتن این اتفاق می افتد تمام وقت مرتب کردن بر اساس یک معجزه ، آن را تقریبا مانند یک هشدار از این سیاره است."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب