<em>فاصله اجتماعی</em>: چرا من نمی تونم تست شده ؟

سلامت آمریکا عقب در تست و در این مسابقه برای دریافت یک تصویر جامع از این بیماری همه گیر. اقیانوس اطلس's ال

توسط NEWS-SINGLE در 2 فروردین 1399

در اواسط ماه فوریه اپيدميولوژيستها در حال حاضر مشکوک است که coronavirus پخش شد به سرعت در سراسر ایالات متحده است. اما برای تست این ویروس آنقدر محدود است که هیچ کس نمی دانست که در آن ممکن است نشان می دهد و یا چگونه بسیاری از مردم در حال حاضر آلوده شده است.

در آخرین قسمت از فاصله اجتماعی, اقیانوس اطلس's جیم Hamblin و کاترین چاه صحبت تحریریه الکسیس Madrigal در مورد اینکه چرا ایالات متحده است که هنوز هم تا کنون بسیاری از نقاط جهان در تست که باید یکی از اولین خطوط دفاعی در طول یک بیماری همه گیر.

گوش دادن به قسمت در اینجا:

مشترک شدن فاصله اجتماعی در اپل پادکست, Spotify و یا یکی دیگر از پادکست پلت فرم برای دریافت قسمت های جدید را به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

یک ویرایش شده و تغلیظ شده متن گفتگو:

الکسیس Madrigal: آیا شما می خواهید من به فقط به پرش در و به شما بگویم که چگونه این همه رو رفتن ؟ این یک داستان بسیار دیوانه, در واقع. بنابراین Rob Meyer یکی دیگر از اقیانوس اطلس تحریریه تماس من پنج شنبه شب هفته اول ماه مارس. و او می رود: "تصور ما در سپاه مهندسان ارتش ضرب و شتم. و آن را پنج روز قبل از کاترینا. مانند آنچه در خالی که ما انجام می دهند؟"

و او به من توضیح داد: "ببین ما اصلا این شماره [کل تعداد افرادی که تا به حال تست شده برای کروناویروس در آمریکا]." ما فکر کردیم اگر ما فقط رفت و دولت توسط دولت و فقط شما می دانید ایمیل هر افسر مطبوعاتی خراشیده تمام داده های خود وب سایت هایی که ما می تواند به جلو و قرار دادن آن را به یک صفحه گسترده و فقط آمار برابر با مجموع کردم و یک شماره برای تعداد زیادی از مردم که می خواهم آزمایش شده است.

و به طوری که شب ما تقسیم کنند. من در زمان پایین نیمی از حروف الفبا; او بالا گرفت. و ما قادر به آمده تا با اولین عدد حقیقی است. و آن را کمتر از 2000 نفر تا به حال شده که از 6 مارس ...

ما به انتشار آمار در این داستان. من برای چک کردن ایمیل من و نام من تا به حال دیده می شود برای مدت زمان طولانی میآید در: جف Hammerbacher. او و من جدید الورود در دانشگاه هاروارد با هم.

خط موضوع است که "آیا خانواده با استفاده از صفحه گسترده!? با تشکر برای نوشتن این. من کنجکاو هستم اگر شما با استفاده از صفحه گسترده برای کمک به این مسیر داده است." بنابراین من بر این چیزی که من هستم, مانند, Oh خدای من او ساخته شده است گسترده.

کاترین ولز: این در دسترس عموم?

الکسیس Madrigal: بله, آن را در دسترس عموم در COVIDtracking.com. و خوراک توییتر است @COVID19tracking. ما از آغاز آن در روز شنبه است. و آن را مانند 90,000 پیروان در حال حاضر.

کاترین چاه: نود هزار و یک.

الکسیس Madrigal: من فکر می کنم این واقعا مهم است—در حال حاضر ما در واقع نمی دانند که چقدر تست در حال انجام است در ایالات متحده است. هنوز هم. اما ما می دانیم که تست کلید استراتژی در تلاش برای حرکت به عقب به حالت عادی. ما باید قادر به تست و تست و تست. و ما نیاز به قادر خواهید بود برای پیگیری موفقیت ما ...

کاترین چاه: پس از این بود که یک هفته پیش ؟ من از دست همه ،

الکسیس Madrigal: این بود که در مارس 7th.

کاترین چاه: دو هفته پیش. آن را مارس 20th, چه کسی می دانست ؟

الکسیس Madrigal: بنابراین ما با قرار دادن یک تماس به صورت داوطلب به خاطر این است که خسته کننده ورود اطلاعات روند. شما به هر کشور تنها وب سایت و وارد کردن شماره و راه ما این است که شما در واقع پس از آن که دو جستجوگر که از طریق می آید و باعث می شود مطمئن شوید که تمام اعداد سمت راست هستند.

کاترین چاه: بنابراین فقط برای روشن COVIDtracking.com—که یک وب سایت ایجاد شده توسط شما, الکسیس, یک روزنامه نگار و دوستان خود را از کالج—در حال حاضر جامع ترین منبع اطلاعات در تست نرخ چیزی که در کشورهای دیگر ارائه شده توسط خود ادارات بهداشت در دولت است.

الکسیس Madrigal: دقیقا. آن دسته از داوطلبان کار در سراسر کشور تمام ساعات شب. و ما در حال انجام آنچه کشورهای دیگر' ملی بهداشت عمومی و خدمات انجام می دهند.

جیم Hamblin: ما باید قوی و بسیار عالی [دولت] عمومی-بهداشت ادارات که در حال کمک و شفاف و کار.

الکسیس Madrigal: اوه 100 درصد است.

جیم Hamblin: و این راهی است که سیستم طراحی شده است به تابع. بنابراین من فکر می کنم که قطعا وجود دارد غرابت اتفاق می افتد. اما آن را تا حدودی طراحی و راست الکسیس?

الکسیس Madrigal: آره من فکر می کنم که درست است. ما باید یک سیستم است که طراحی شده است در اطراف دولت-سطح کنترل بسیاری از این چیزها چون ما ایالات متحده است. ما می دانیم که بهداشت عمومی مردم خارج وجود دارد می خواهم به انجام این کار. ما می خواهیم به آنها کمک کند.

من احساس می کنم مانند آنچه در این پروژه تبدیل شده است, پاسخگویی, پروژه, که در آن هر داوطلب ساعت وارد هر سلولی که ما با پر کردن در هر زمان ما, انتشار, این فقط یک یادآوری است که ما در حال گرفتن اطلاعات نیاز داریم و این در واقع واقعا تقصیر ما بهداشت عمومی زیرساخت ها است. آن را بزرگتر نیروهای اطراف آنها را. و اگر ما می توانیم تراز آن بزرگتر نیروهای با نیازهای خود را پس از آن ما باید انجام دهیم.

کاترین چاه: آیا چیزی هست که این اطلاعات به ما می گوید در حال حاضر ؟ و یا آن را نه به اندازه کافی کامل و در عین حال قادر به هر گونه نتیجه گیری در مورد چگونه ما در حال انجام به عنوان یک کشور ؟

الکسیس Madrigal: تست پوسته پوسته شدن. ما در حال تست بیشتر مردم است. ما مطمئن نیستیم که چقدر ما در حال پوسته پوسته شدن تا آنجا که ما هنوز هم از دست رفته بسیاری از داده ها. و البته وجود دارد بسیاری از موارد. بسیاری, بسیاری از موارد.

جیم Hamblin: الکسیس افرادی صحبت در همه چیز در مورد آنتی بادی آزمون ؟ ... چه خواهد بود واقعا آموزنده است به یک آزمون است که می تواند در واقع به ما بگویید که چگونه بسیاری از مردم تا به حال این کار را در سه ماه گذشته و فقط می توانم آزمایش و یا نمی توانید تست شده است.

الکسیس Madrigal: که مانند یک نقطه خوب است. من خیلی خوشحالم که شما به ارمغان آورد که تا. اگر شما می خواهید برای دیدن طرح نبرد من به شما مراجعه به یک توییتر موضوع. من متاسفم اما این بهترین برنامه است که من دیده ام.

ترور بدفورد یک دانشمند است که من هدایت نور از طریق تمام این مصیبت. فقط دیروز یا روز قبل از اینکه او اساسا گذاشته خوب این است که چگونه ما به عقب بر گردیم به حالت عادی. و پاسخ این است که اساسا در حال چرخش تا این نوع تست به عنوان سریع ما می گرفتن تست آنتی بادی نورد. و سپس به عنوان به زودی به عنوان ما شروع به دریافت آن آنتی بادی آزمون نورد گرفتن افرادی که ایمنی به راه اندازی مجدد اقتصاد است.

کاترین چاه: خوب است به خودمان یادآوری کنیم—وجود دارد بسیاری از چیزهای الهام بخش اتفاق می افتد در حال حاضر.

الکسیس Madrigal: من نمی خواهم به دست بالا گرفتن تاثیر است که ما با داشتن. شما می دانید که ما فقط مثل این کوچک کشتی که قایقرانی همراه با یک دسته از داوطلبان است. اما من فکر می کنم ما در حال داشتن یک تاثیر حداقل در برخی از سطح. من فقط می دانم که ما در حال هل دادن به عنوان سخت به عنوان ما می توانیم و امید است که ما آمار درست اهرم به طور تصادفی و ما را در این وضعیت بهتر است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن