اجتماعی فاصله سخت است زمانی که شما زندگی می کنند با هم اتاقی

نائومی الیوت

جایی بین دو هفته و 1 میلیون سال پیش زمانی که آن را برای اولین بار مشخص شد که این بیماری همه گیر کوروناویروس نیاز قابل تغییر شیوه زندگی ساکنان چهار نفر در واشنگتن دی سی آپارتمان تشکیل نشست. ما سعی خواهد کرد برای شستن دست ما بیشتر از ما به توافق رسیدند و کافی استفاده ما خوب بو اسپری ضد عفونی کننده. اما فراتر از آنچه که ما در تلاش برای رسیدن به یک اجماع در مورد چگونه ما خانواده را ایمن ماندن. دو نفر از ما خود را ندارد و میز و وجود ندارد به اندازه کافی فضا برای کار با هم در اتاق ناهار خوری میز. سه نفر از ما می خواست را به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از دستورالعمل های بسیار جدی و شروع اجتماعی فاصله حق دور. یکی دیگر نیست. “من هنوز بیرون رفتن این آخر هفته” این هم اتاقی اصرار داشت. “من قصد ندارم به توقف زندگی!”

چگونه است که این به کار می کنند ؟ من فکر می کردم احساس یک ترکیب اضطراب سخت و ناگهانی از نا امیدی و ترس. زندگی با هم اتاقی و مرور برنامه های خود را, شخصیت و روابط به اندازه کافی سخت است در بهترین زمان. زندگی با هم اتاقی در وسط یک بیماری همه گیر را تهدید می کند به مشقت بار: مردم چه می خواسته به انجام در حال حاضر—از دیگران نگه داشتن چیزهای بسیار تمیز, جدا اگر شما مریض هستید—یک چالش جدی زمانی که شما زندگی می کنند در یک خانه پرتکاپو با مردم بدون خانوادگی اوراق قرضه را به خانواده احساس می کنم مثل یک جبهه متحد. در حال حاضر به عنوان سی و دیگر شهرستانها در سراسر آمریکا دستور داده اند شهروندان خود را به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است هم اتاقی در سراسر کشور در حال پرسیدن همین سوال من: چگونه, کاملا, قرار ما برای مدیریت این ؟

“یک تست از روابط گفت:” امی Canevello استاد روانشناسی در دانشگاه کارولینای شمالی در شارلوت “است و آنچه ما در اینجا انجام.”

برای ایمن ماندن در این بیماری همه گیر نیاز به بودن در همان صفحه به عنوان هر کس دیگری در خانواده شما. به من آموخته اند این است که بسیار دشوار است زمانی که ساکن در کنار شما درک شدت از وضعیت راه های مختلف و در سرعت های مختلف. در همه چیز اما به خصوص در موثر همه گیر پاسخ ارتباطات کلیدی است. “در بسیاری از منطقه خاکستری وجود دارد زمانی که شما در حال زندگی در این هم اتاقی وضعیت” الیزابت کارلتون, محیط زیست, اپیدمیولوژی در کلرادو دانشکده بهداشت گفت. در یک زمان قطعیت “داشتن برنامه در جای خود می تواند کمک به مردم احساس مانند آنها برخی از کنترل است.” بهترین مکان برای هم اتاقی برای شروع کارشناسان به من گفت این است که گفتگو در مورد سه چیز است: پاکیزگی بیماری آمادگی و اجتماعی-دایره اندازه.

به منظور کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس, بهداشت عمومی توصیه کارشناسان آمریکایی ها برای حفظ غالبا لمس سطوح جیر جیر پاک و آنها تاکید کرد که مردم باید خود را در خرید مواد غذایی تنها زمانی که کاملا ضروری است برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض. اما کار از خانه و زندگی در یک آپارتمان مشترک به این معنی که مشترک فضاهایی مانند آشپزخانه و حمام و سرویس بهداشتی اخذ خواهد شد بسیار آلوده بسیار سریع تر است. و اگر در هر اتاقی مغازه برای خود است که می توانید به اضافه کردن چند مواد غذایی-فروشگاه سفر و در هر هفته.

کارشناسان می گویند وجود دارد بهترین شیوه را دنبال کنید. به اشتراک نمی, حوله دست با هم اتاقی و به طور مرتب ضد عفونی اغلب استفاده می شود سطوح مانند شمارنده لوله ها کنترل از راه دور و یخچال دستگیره جسیکا Justman یک اپيدميولوژی استاد در دانشگاه کلمبیا پستچی دانشکده بهداشت به من گفت. هنگامی که شما در حال حرکت از یک فضای جمعی به یک اتاق دیگر دستان خود را بشویید. “دستهای خود را بار بیشتر از شما فکر می کنم امکان پذیر خواهد بود.” برای هر کسی, اما به خصوص برای کسانی که زندگی با هم اتاقی کارشناسان توصیه می کنند تعیین یک نقطه فرود در آپارتمان خود را برای کفش, کت, کیف, و دیگر در خارج از دنده کمک به نگه داشتن منطقه زندگی خود را تمیز. نوبت خرید مواد غذایی در هر هفته برای کل خانه یا پیاده سازی غذا-سیستم های.

اگر کسی قرارداد coronavirus—و یا حتی اگر آنها شروع به سرفه و یا اجرای یک متوسط—CDC توصیه می کند که آنها خود جدا. Cordoning خود را, اگر چه, این است که تقریبا غیر ممکن است هنگامی که شما به اشتراک گذاشتن یک پخت و پز, غذا خوردن, و زندگی در فضا با دیگر انسانها. این ساخته شده است مشکل تر است اگر آن انسان است نه مربوط به شما نیست و ممکن است که سرمایه گذاری در به آرامی پرستاری از شما را به سلامت. مشاوره ازدواج و نیاز به یک طرح برای اگر و هنگامی که کسی در گروه می شود علامتی. در حالت ایده آل فرد بیمار خواهد ماندن در اتاق خواب خود را و خود را ، اگر حمام به اشتراک گذاشته شده است آنها باید تمیز کردن آن پس از هر بار استفاده. زمانی که آنها را ترک اتاق خود را, آنها باید از ماسک و دستکش در صورت امکان. “مردم می توانند آنها را مواد غذایی و مراقبت از آنها” کارلتون گفت: اما این افراد نیز باید پوشیدن ماسک و دستکش.

مهم ترین قطعه از این بیماری همه گیر-پاسخ پازل است که اجرای اجتماعی فاصله. همه بزرگسالان حفظ یک شبکه پیچیده از روابط و بیشتر ساکن در یک خانواده بیشتر به معنی شبکه متقاطع و فرصت های بیشتر برای این ویروس به گسترش است. اما آن را دشوار است برای متوقف کردن هم اتاقی خود را از دیدن یک دوست و یا دعوت از دوست دختر خود را بیش از و یا متوقف کردن توسط یک حزب خانه.

این بوده است یک موضوع خسته کننده برای امی 25 سال درمانگر فیزیکی است که زندگی در یک آپارتمان با دو هم اتاقی در اورگان دولتی که به تایید حداقل 690 مورد از coronavirus و 18 مرگ و میر ناشی از این نوشتن. یک تعمیرکار برنامه ریزی شده بود به بازدید از آپارتمان خود را دو هفته پیش برای رفع شکسته کشو در یخچال و فریزر. امی که خواسته به طور مشخص تنها برای اولین بار نام خود را به محافظت از حریم خصوصی می خواستم به لغو این انتصاب اما او هم اتاقی حال ترمیم کننده آمده است به هر حال. سه تن از آنها جنگیدند در مورد آن. امی به من گفت که او گفت: برخی از چیزهایی که او نیست. “اما من فکر نمی کنم آنها واقعا دیدن این محدوده چگونه این تأثیر افراد دیگر,” او گفت:.

این کمک خواهد کرد که به غیر روحانی کردن برخی از قوانین زمین, کارشناسان می گویند, و هم اتاقی باید آن را انجام دهد قبل از وضعیت سلامت در شهرستان خود بدتر می شود. این شروع می شود با موافقت خود به عنوان یک خانواده به دنبال دستورالعمل CDC و اقامت شش فوت از هم جدا حتی در خانه خود را! این امر می تواند هوشمند به عبارت دیگر به تلو تلو خوردن خود را بار پخت و پز برای جلوگیری از یک سناریو است که در آن چهار نفر در حال کهنه در آشپزخانه زیر متفاوت آلیسون رومی سالم. سپس هم اتاقی باید “نشستن و کامل بحث” در مورد چه کسی است آمدن و رفتن و که در آن کیت Renshaw مدیر روانشناسی در دانشگاه جرج میسون به من گفت. “بپرسید:” چگونه سخت می کند همه می خواهند در مورد اجتماعی فاصله?’ تشخیص دهد که شما احتمالا رفتن به نیاز به کار [به سمت] دقیقترین سطح.” بسیاری از مردم در حال حاضر به طور کامل از خانه تا تعاملات خود را با دیگران محدود است. اما اگر کسی در یک خانه هنوز هم به رفتن به کار هر روز صبح کارشناسان توصیه درمان آنها را به عنوان اینکه آنها بوده است در معرض ویروس. به طور مداوم به “مانیتور [آنها را] به صورت علائم و انجام به عنوان بسیاری از جسمی از فاصله به عنوان شما می توانید” Justman گفت.

آیا یک هم اتاقی یک دوست پسر او را نگه می دارد به سفر در سراسر شهر برای دیدن ؟ زن و شوهر باید هر دو توافق می کنید به دیدن هر یک از دیگر در فرد و یا اقامت در یک مکان گرد هم برای زمان حال Justman گفت. آیا رفتن به عقب و جلو چرا که “اگر شما چهار یا پنج نفر در هر خانه و سپس در اثر شما رو 10 نفر هستند که همه در معرض هر یک از دیگر” او به من گفت.

بدیهی است که این نوع فاصله در حالی که لازم است برای جلوگیری از گسترش این ویروس دارای یک حرکت نزولی بزرگ: مردم در حال رفتن به بسیار خسته خود مشاوره ازدواج و مشاوره. من برای مثال تقریبا در آمد unglued دیروز وقتی که هم اتاقی من تبدیل شده فر به 450 درجه برای پخت یک چغندر. و این خواهد بود به خصوص برای افرادی که در حال حاضر دوست نداشتن خود, هم اتاقی و یا که در حال تالار گفتگوی جوانان ایرانی تا با یک تعداد انگشت شماری از غریبه ها آنها را در بر داشت در Craigslist. بسیاری از آمریکایی ها در حال حاضر زندگی در یک کشور افزایش اضطراب و منزوی بودن با فقط چند نفر—به احتمال زیاد حتی مردم مورد علاقه خود را—است که به احتمال زیاد همه چیز را بدتر کند.

شارلوت 23 ساله محقق زندگی در سی و هفت دیگر هم اتاقی به من گفت که سیاست جدید اجتماعی جداسازی شد و در حال حاضر به او. “گروه های مختلف خانه های توسعه مختلف خانه فرهنگ … متاسفانه من trended سمت بیشتر منفعل-تهاجمی دارد” او به من گفت هفته گذشته نیز درخواست کرد که من با استفاده از تنها برای اولین بار نام برای نگرانی های حریم خصوصی. “می توان آن را دشوار است اگر همه ما در حال کار از خانه به رانندگی هر مهره دیگر.”

اما وجود دارد راه هایی برای سالم ماندن. “انجام بسیاری از چک کردن در:” چگونه است که همه انجام می دهند؟'” Canevello گفت. برقراری ارتباط سرخوردگی خود را با مهربانی. “حفظ در ذهن وجود دارد یک مبارزه داخلی وجود دارد که شما در مورد نمی دانم و دلسوزی برای که زمانی که آنها شروع به دریافت کنید بر اعصاب خود.” این ممکن است کمک به او گفت: فکر می کنم در مورد وضعیت در زمینه های مختلف. “شاید [نمی] درمان آن را به عنوان اگر شما در زندگی خود را با هم اتاقی اما [هر چند] شما در حال سفر” Canevello گفت. در سفر “وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت و [شما] مرور چالش با هم.”

عقب نشینی به یک محل خصوصی کمک خواهد کرد هم گفت: Nance روی یک روانشناس در Jed بنیاد یک سازمان غیر انتفاعی ارتقای سلامت عاطفی میان افراد جوان است. مصرف 20 یا 30 دقیقه توسط خودتان را به انجام یوگا و یا استفاده از یک حضور ذهن برنامه می تواند به تسکین مقید کردن ناکامی او به من گفت. بسیاری از کالج ها و دانشگاه ها هنوز ارائه از راه دور روانی-خدمات بهداشتی و درمانی و درمانگران در سراسر کشور رفته اند, مجازی, بیش از حد. نگاهی به پیاده روی در خارج اگر شما می توانید. آرامش با یک پروژه هنری و یا شراب خواری-تماشای Netflix بکشد نشان می دهد. آن را خوب به سبزی را اگر شما نیاز به Renshaw گفت: “ما در حال تلاش همه فقط به درهم و برهم کردن راه خود را از طریق.”

همه چیز دشوار خواهد بود در این روز و هفته را به آمده است. اما یکی ممکن است نتیجه این دلخراش دوره است که در پایان آن همه ما ممکن است احساس خیلی نزدیک—و یا حداقل ما ممکن است تعجب خودمان را با خودمان تابآوری. این ممکن است کمک به زمانی که همه چیز به خصوص دشوار به خاطر داشته باشید Canevello را سرود: ما همه در این سفر با هم.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>