مهم سلب مسئولیت: دریافت رایگان بررسی کپی از TextAloud هدف از نوشتن این بررسی اما لینک کلیک کنید برای خرید TextAloud نیست لینک های وابسته و من دریافت نمی کند هر کمیسیون از TextAloud.

چگونه است متن-به-گفتار مفید است ؟

پس از خواندن این پست من در مورد نوشت: متن-به-گفتار غلط گیریمردمی در NextUpسازندگان از TextAloud متن به گفتار نرم افزار به من نزدیک مورد بررسی ابزار خود را.

خلاصه برای کسانی که آشنا نیستند با متن به گفتار است. اگر شما لذت بردن از داشتن همه چیز به عنوان خوانده شده به شما دلیل این که شما مریض از خواندن و یا اگر (مثل من) شما باید یک مشکل عمده با غلط گیری کار خود را از آنجا که شما جمع آوری بیش از خطاها–اما شما از شنیدن این خطاها زمانی که متن به عنوان خوانده شده به شما–من به شدت توصیه آزمایش با متن به گفتار که در آن کامپیوتر می خواند تعیین شده یک تکه از متن را به شما.

راه حل ساده است به استفاده از با صدای بلند بخوانید تابع در MS ورد. آن را تحت بررسی کنید. اما به عنوان خوانده شده با صدای بلند بسیار اساسی است: حداقل در نسخه های MS دفتر تنها انتخاب شما می توانید در حال صدا (بین دو مرد و یک زن–من جزئی به داود!) و سرعت خواندن. خواندن با صدای بلند نیز برخی از کوچک اما آزار دهنده حقانیت–که یکی از درایوهای من آجیل این است که اگر شما کلیک کنید در هر نقطه در هر سند ورد در حالی که خواندن با صدای بلند در حال اجرا است آن مکث. بنابراین اگر شما منبع و هدف اسناد ورد باز و شما می خواهید به پایین در این منبع در حالی که هدف این است به عنوان خوانده شده به شما (به طوری که شما می توانید به دنبال همراه) خواندن مکث با صدای بلند به عنوان به زودی به عنوان شما کلیک کنید و پس از آن شما باید دوباره آن را شروع کنید.

چه TextAloud انجام دهید ؟

TextAloud هزینه US $34.95 و همراه با 30 روز گارانتی است. وجود دارد همچنین یک محاکمه رایگان. از آن آسان است برای دانلود و شما می توانید انتخاب کنید که چه نرم افزار شما می خواهید آن را به ادغام با. برای مثال آیا شما می خواهید فقط ابزار مستقل (که در آن شما می توانید همه چیز را برای آن به خواندن یک ورد toolbar یک افزونه مرورگر و غیره. من نصب نسخه مستقل از MS Word نوار ابزار و پلاگین فایرفاکس. با من افتخاری, نسخه, من برای انتخاب چهار صداها و من انتخاب دو زبان انگلیسی و فرانسه. من به تماشای یک زن و شوهر از این فیلم های آموزش برای یک نمای کلی از چگونه به استفاده از تمام طعم های ابزار. در کل من آن را در زمان کمتر از 30 دقیقه به دانلود و نصب نرم افزار و تماشای فیلم.

TextAloud را از ویژگی های اساسی در MS Word بسیار مشابه به عنوان خوانده شده با صدای بلند اما با بسیاری از گزینه های سفارشی سازی بیشتر. شما می توانید به نرم افزار بگویید که چگونه به توقف پس از یک جمله یک کاما بين کلمات در یک جمله ، شما می توانید آن را بخوانید انواع خاصی از متن (یعنی متن در نقل قول و یا متن در پرانتز) در صدای مختلف. شما می توانید آن را برجسته زمان کلمه جمله یا پاراگراف ، تن از راه هایی برای سفارشی کردن چگونه این نرم افزار کار می کند.

و…موزیک…TextAloud نمی کند این چیزی که آزار دهنده از توقف هنگامی که شما با کلیک در جای دیگر در یک سند. آن را فقط نگه می دارد در خواندن همان چیزی است که من می خواستم آن را به انجام!

با استفاده از TextAloud خارج از MS Word

یکی دیگر از تفاوت بزرگ بین TextAloud و خواندن با صدای بلند است که توانایی خواندن انواع دیگر اسناد از قبیل Pdf و صفحات وب است. شما می توانید یک PDF به مستقل TextAloud پنجره و آن را به عنوان خوانده شده به شما و یا شما می توانید با نصب یک افزونه مرورگر به طوری که TextAloud را به خواندن صفحات وب به شما. من این بسیار سرد: گاهی اوقات من فقط می خواهم به یک استراحت از خیره در روی صفحه نمایش من و یا من می خواهم به یک استراحت اما همچنین مصرف برخی از اطلاعات است. به عنوان مثال من تا به حال آن را بخوانید من یک مقاله نیویورک تایمز در حالی که من از خوردن ناهار. من هم تست شده آن را با یک کتاب در فرمت PDF و آن را خوب انجام شده در آن نیز هست.

یکی از ویژگی های من سعی نمی کند–اما به نظر می رسد که واقعا مفید برای اهداف خاص–صادرات خود صحبت فایل برای استفاده های بعدی. برای مثال, شما می توانید اجرا TextAloud در یک مقاله اما فایل را ذخیره کنید به گوشی خود را و گوش دادن به آن در حالی که شما در حال رانندگی. به عنوان شانس آن را من تا به حال یک کار پاره وقت در کالج ضبط نسخه های صوتی از کتاب های درسی برای دانش آموزان نارساخوان که تلاش برای نگه دارید تا با کلاس های خود را اگر آنها تا به حال به عنوان خوانده شده چاپ نسخه. در 1990s این دشوار بود برای آن دسته از دانش آموزان است. TextAloud به نظر می رسد فوق العاده مفید راه حل برای این نوع از چیزی.

یکی دیگر از استفاده از TextAloud: داشتن آن را به عنوان خوانده شده وبلاگ خود را پست قبل از شما آنها منتشر می شود. من به ندرت انجام این کار به دلیل آن استفاده می شود شامل کپی کردن پست ها به MS Word و سپس ساخت هر گونه تغییرات در رابط وردپرس. اما پس از نصب TextAloud من با استفاده از آن چندین بار به اثبات خود من پست های وبلاگ و خبرنامه الکترونیکی راست در مرورگر, که من پیدا کردم واقعا مفید و کار خود ادامه خواهد داد.

صدای انتخاب

TextAloud تن از صداها را انتخاب کنید; برخی از آنها همراه با پایه نرم افزار و برخی از آنها حق بیمه. من باید نسبتا بالا برای تحمل کامپیوتری صدای زیرا MS Word صدای واقعا زحمت من. من که کمی رباتیک تن است که در واقع مفید, چرا که آن را فقط به اندازه کافی آزار دهنده است که شما نمی آرام به خواب در حالی که شما در حال گوش دادن به آن است. با این حال من آیا پیدا کردن TextAloud صدای لذت بخش برای گوش دادن به آنها یک مزیت بزرگ اگر شما در واقع گوش دادن به لذت و نه فقط به گرفتن خطا است.

من ترجیح TextAloud صدای Ava22 (من با استفاده از او برای اثبات این پست وبلاگ). و به عادلانه باشد او را بسیار رسا تر از مایکروسافت دیوید!

در مجموع

اگر شما به متن-به-گفتار در هر سطح جدی (یا برای غلط گیری و یا در واقع خواندن), TextAloud به نظر می رسد به خوبی به ارزش سرمایه گذاری از $35. که من پیدا کردم که زمانی که من در صدا-غلط گیری (prooflistening?) برای مدت طولانی از زمان, توانایی برای تغییر صدای واقعا مفید بود و من دوست داشتم توانایی سفارشی کردن نرم افزار را توقف و تلفظ الگوهای. آن را نیز بزرگ به مقالات وب و یا فایلهای Pdf به عنوان خوانده شده به شما هنگامی که شما احساس نمی مانند خواندن نسخه قابل چاپ. من این نرم افزار را به عنوان واقعا مفید برای مترجمان و دیگر کلمه مردم–و واقعا مفید اگر شما مبارزه با نارساخوانی یا هر موضوع دیگر که تداخل با سرعت خواندن خود را و یا دقت و صحت. پاداش: شما همچنین می تواند استفاده از آن برای تمرین همزمان تفسیر و در سرعت های مختلف, از آنجا که شما می توانید سرعت و یا آهسته کردن خواننده به راحتی.

من قصد دارم برای ادامه با استفاده از TextAloud به اثبات ترجمه های من, پست های وبلاگ و خبرنامه الکترونیکی و با تشکر از این شرکت برای ارائه رایگان بررسی کپی!

پست نرم افزار نقد و بررسی: TextAloud متن به گفتار ابزار به نظر می رسد برای اولین بار در افکار در ترجمه.

ترجمه مقاله

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی