برخی از Coronavirus دستورالعمل

panic
تصویر توسط Luci Gutiérrez

وحشت نکنید.

این دو تا از مهم ترین کلمات به یاد داشته باشید. وجود دارد هیچ دلیلی برای زنگ. شانس شما یا کسی که شما می دانید پیمانکاری ویروس باقی می ماند بسیار کوچک است. هر چند شما احتمالا قرارداد این ویروس در برخی از نقطه.

شستن دست های خود را. این سه مهم ترین کلمات به یاد داشته باشید. ما می دانیم که ما فقط گفت که نمی وحشت بودند دو تا از مهم ترین کلمات است. اما اگر وجود پنج کلمه به یاد داشته باشید آن خواهد بود که پنج.

در حالی که شما هنوز وحشت را به شستن دست های خود را دوباره. این یک چیز ساده همه ما هر روز انجام دهید. که ندارد به تغییر. به جز برای تعداد دفعاتی که شما آن را انجام دهد. اگر شما دستهای خود را می گویند به طور متوسط پنج بار در روز انجام این کار نگه دارید. اما اضافه کردن اضافی سی تا چهل بار در روز. این که ساده است. هیچ شماره سحر و جادو. اما نزدیک به پنجاه و یک جای خوب می شود. و نگران نباشید اگر شما این کار را کمتر از آن. هر چند شانس خوب است که اگر شما این کار را کمتر از آن شما خواهد قرارداد جدی ترین سویه ویروس است که می تواند منجر به مرگ شود.

دوباره. چه دو تا پنج کلمه ما باید به یاد داشته باشید ؟ Don’t panic شستن دست های خود را. که واقعا همه چیز شما نیاز به دانستن.

زیادی است. اجازه دهید اضافه کردن کلمات “زیادی است.” شستن دست های خود را بیش از شما تا به حال به فکر یک فرد می تواند خود را بشویید و یا دست او را. حتی اگر دست های خود را شروع به خونریزی. که آنها خواهد شد. آن است که کاملا طبیعی است و دلیلی برای نگرانی اگر پشت دست شما شروع به خشک یا کرک یا خونریزی فراوان. که خوب است. وجود دارد هیچ قانون است که می گوید شما نمی توانید راه رفتن در اطراف با دست های خونین.

این پیچیده نیست. برخی آن را صدا ساخته شده اما آن را نمی. به جز عوارض از ما داشتن هیچ ایده که در آن بعد از برک آوت منطقه خواهد بود. اما شما لازم نیست که نگران باشید. این کشور بزرگ. هر چند آن را مانند نگاه کنید بعد از عمده شیوع خواهد شد بسیار نزدیک به جایی که شما هستند در حال حاضر.

اگر شما به دنبال این هفت عبارت ساده—don’t panic شستن دست های خود را خیلی هرگز خانه را ترک کنید (اجازه دهید اضافه کردن این چهار)—شما به احتمال قوی خوب حتی اگر شما به احتمال زیاد قرارداد این ویروس اما باید کمی حافظه از قرارداد آن با توجه به تب و از دست دادن هوشیاری کامل و عدم توانایی در استفاده از هر بخشی از بدن خود را.

چقدر باید به شما احساس نیاز به هراس ؟ تا این حد: شما نمی نیاز به یک ماسک صورت. فکر می کنم در مورد آن. فکر می کنم در مورد چگونه امن شما اگر شما می توانید راه رفتن در اطراف بدون ماسک صورت. و دلیل آن این است که یک ماسک صورت مطلقا هیچ چیز نیست اما شما را نگاه احمقانه. و “راه رفتن در اطراف” منظور ما از راه رفتن در اطراف خانه خود را در خارج از منزل که بدون ماسک خواهد بود شبیه به خودکشی است.

اما بدون نیاز به وحشت. در عین حال. سطح استرس و اضطراب کاملا طبیعی در طول یک بحران جهانی است که این طور نیست. استرس است بنابراین طبیعی است که بسیاری از آمریکایی ها احساس آن را در حال حاضر. که کاملا سالم پاسخ مکانیزم. و “سالم” منظور ما فوق العاده خطرناک از آنجا که استرس یکی از علل اصلی بیماری های قلبی است. خبر خوب این است که اگر شما همچنان نگران کننده شما می تواند به جلوگیری از ابتلا به ویروس به طور کامل توسط مرگ زودرس حمله قلبی است.

این چند اندک تغییرات در زندگی روزمره خود دست شستن با پوشیدن دستکش و نه بیرون رفتن از درب هرگز از دست یکی دیگر از زنده بودن—لازم نیست که دردناک است. همچنین در صورت امکان, اجتناب از سطوح از هر نوع معامله گر جو محصولات و جو زمین پس از همه آن چیزهایی که ممکن است در معرض ویروس.

صورت خود را لمس نمی است که در حال حاضر خطرناک ترین محل در جهان است. اگر چهار کلمه برای استفاده به عنوان یک راهنمای به باقی مانده های زنده در طول این همه گیر این: صورت خود را لمس نمی. اضافه کردن آنها را به لیست ما را از دیگر کلمات. Don’t panic شستن دست های خود را خیلی هرگز ترک خانه خود صورت خود را لمس نمی. ساده است. اگر شما انجام این کار, شما باید در بهترین حالت پنجاه درصد شانس زندگی را از طریق شب. و این خبر خوبی است.

سوال: من بخشی از صورت من می توانم قلم مو دندان های من اگر من را شسته دست من donned دستکش جراحی بدون پوشش جدید مسواک و موفق به شستشو بدون دست زدن به لب های من?

پاسخ این است که بله. اگر شما یک آرزوی مرگ.

اگر کسی می لرزد دست من در برابر من خواهد شد ؟

نگران نباشید. که اتفاق می افتد. این مهم است برای رفتن در مورد زندگی روزانه خود را و انجام چیزهایی که شما به طور معمول انجام دهد. به عنوان طولانی به عنوان کسانی که همه چیز شامل نه ترک خانه خود را. تا کنون. کسی را تکان داد دست خود را, شما می گویند ؟ شما خوب هستید. شستن دست های خود را. اما ابتدا فرد اول است. سخت است. در گردن است. سپس فریاد. شما می توانید می گویند چیزی شبیه “شما خراش!” یا “چه اهمیتی اشتباه است با شما؟!” چیزی شبیه به آن. در واقع این ممکن است خوب برای اضافه کردن این کلمات به مهم ترین کلمات شما نیاز به یاد داشته باشید در طول این بحران است. سپس اجرا و شستن دست های خود را و سپس آنها را بشویید و پس از آن دعا به کدام خدا شما دعا کنید به. اما وحشت نکنید. این چیزها اتفاق می افتد.

وقتی ما گفت: بحران تنها پس از آن ما قطعا به این معنی نیست یک اورژانس جهانی. ما صرفا بدان معنی است که جهان به عنوان شما آن را می دانستند ، اما باز هم بدون نیاز به وحشت. اگر وجود دارد تقریبا نه کلمات شما باید به یاد داشته باشید این است: این همه بیش به زودی. یا احتمالا هرگز. ♦

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>