“چند روز احساس می کنم مثل من ذوب”: چگونه مادران مجرد در شهر نیویورک در حال مقابله با قرنطینه

A single mother family looking out the window
بار COVID-19 بحران و اقتصادی خود را خرید اینترنتی در حال صدمه زدن به همه پدر و مادر, اما آنها ممکن است سقوط به طور نامتناسبی در مادران مجرد بسیاری از آنها در حال حاضر در حال مبارزه.تصویر سازی با مایا Ish-شالوم

Shoshana Cherson شوهر درگذشت ناگهانی در اوایل سال 2019 هنگامی که دختر خود را یک سال بود. او مشغول به کار بود به عنوان یک doula اما نمی تواند نگه داشتن یک شغل با چنین نامشخص ساعت به عنوان یک مادر تنها. توسط پاییز گذشته او پیدا کرده بود یک روز تغییر به عنوان یک رستوران سرور در جینی را داخل یک Nordstrom در منهتن قرار داده و در یک روز مراقبت در نزدیکی خانه اش در تاج ارتفاعات. در تعطیلات آخر هفته او مرتب playdates با دوستان و فرزندان جوان خود را. یک سال از تبدیل شدن به یک بیوه “ما ابتدا تا کمتر احساس تنهایی” Cherson که سی و پنج گفت. “زندگی ما شد و شروع به ضربه خوب شیار.”

در حال حاضر به عنوان یک نتیجه از COVID-19 همه گیر رستوران و مراقبت از آنها بسته شده است. Playdates هستند. وظایف اساسی که همیشه پیچیده تر زمانی که به تنهایی با یک کودک نو پا—برای خرید مواد غذایی, رها کردن لباس های شسته شده—به طور ناگهانی nerve-racking. آن را می توانید یک هفته یا بیشتر به nab مواد غذایی-تحویل اسلات در نیویورک پس Cherson است که همیشه در حال اجرا از مواد غذایی; برخی از دوستان به تازگی به او کاغذ توالت. او با استفاده از شوهرش زندگی بیمه برای پوشش اجاره بها و هزینه های, اما او را هم که به زودی. از همه بدتر او احساس جدا unmoored. “پدر و مادر تنها است که واقعا تنهایی, حتی زمانی که شما نمی اجتماعی-فاصله,” Cherson گفت. “کل پشتیبانی سیستم من تا به حال در محل قرار داده برای نگه داشتن من در حال حاضر به طور کامل از هم جدا افتاده.”

تقریبا یک چهارم از تمام کودکان در ایالات متحده زندگی می کنند با پدر و مادر تنها یک سهم بالاتر از هر جای دیگری در جهان است. در نیویورک آمریکا شهر شده است که سخت ترین ضربه گیر بیش از چهار صد و بیست و پنج هزار کودک زندگی با پدر و مادر تنها که اکثر آنها مادران مجرد. این COVID-19 بحران و اقتصادی خود را خرید اینترنتی در حال صدمه زدن به همه پدر و مادر وجود دارد اما دلیل خوبی برای این باور است که این بار در حال سقوط به طور نامتناسبی در مادران مجرد بسیاری از آنها در حال حاضر در حال مبارزه. (اداره آمار از سال 2018 نشان می دهد که در میان سیاه و Latinx مادران مجرد در شهرستان کودک نرخ فقر بود و چهل و شش در صد و پنجاه و شش درصد بود.)

در گذشته رکود زیان کار اریب نر. در رکود بزرگ مردان از دست داده و نزدیک به هشتاد درصد از مشاغل. مارینا Adshade یک عضو هیات علمی در ونکوور دانشکده اقتصاد در دانشگاه بریتیش کلمبیا است که به مطالعه نقش زنان در جامعه اشاره کرد که حتی در دوران رکود بزرگ زنان اغلب نگه داشته و بسیاری از دیگران پیوست و نیروی کار عمدتا به عنوان معلمان و پرستاران و مذهبی کارگران داخلی و کارگران. شغل پرداخت می شود ممکن است کمتر اما آنها با ثبات تر. “در گذشته اگر شما یک کار به عنوان یک پیشخدمت زن می تواند خوب” Adshade گفت. “راهنمایی شما ممکن است پایین تر اما شما می خواهم به نگه داشتن شغل خود را.”

این زمان در اطراف, اگر چه بسیاری از صنایع که استخدام تعداد زیادی از زنان مانند مراقبت از کودک, خانه داری, مهمان نوازی, خرده فروشی, مسافرت و بخش خدمات در حال imploding. بسیاری از مشاغل مردانه—رانندگی کامیون انبار و درجات بالایی از مدیریت در بسیاری از صنایع هنوز هم عمدتا دست نخورده است. آمار از چند متحده نشان می دهد که اکثریت مدعیان بیکاری هستند که از زنان در ایالت نیویورک بیش از نیمی از ادعاهای جدید ثبت شده در دو هفته گذشته از ماه مارس بودند از زنان در مقایسه با میانگین تاریخی از سی و هفت درصد است. بیشتر چه, آن اعداد را نمی مترجمان آزاد و فرفره اقتصاد به حساب—بیش از یک ماه به مستند مراحل برای استفاده از مزایای به عنوان یک 1099 کارگر است که هنوز هم inchoate. (مترجمان آزاد با استفاده از 1099 مالیاتی فدرال فرم گزارش درآمد.) “کم درآمد که نگهداری زنان شاغل در حال رفتن به دور و آنها به ندرت حفاظت مانند قطع پرداخت یا بیمه بیکاری” Adshade گفت. “من نمی دانم که چگونه بسیاری از مادران مجرد در واقع شغل آنها می توانید در خانه انجام دهید.”

Teana Mendoza, بیست و یک ساله و مادر تنها از سه فرزند در سنین دو تا شش بود که با تراشیدن با یک کار در یک فروشگاه کوچک در هارلم. او فرزند ارشد بود و در مدرسه او دو جوان بودند در شروع روز-برنامه مراقبت و هر سه واجد شرایط برای صبحانه و ناهار. مندوزا به دست آورده به اندازه کافی برای اجاره یک اتاق برای چهار نفر از آنها در برانکس و مناسب و معقول شام هر شب. اما هنگامی که او از کار خود را نزدیک به یک ماه پیش او نیز خود را از دست داده ، “در حال حاضر من فقط رفتن از خانه به خانه از دوستان من است. . . . im می ترسم به بچه ها به پناهگاه و آنها بیمار با این ویروس در رفتن” مندوزا به من نوشت با استفاده از توییتر D. M. چرا که او نمی پرداخت او را قبض تلفن. او تلاش می کند برای به دست آوردن غذا از محلی pantries اما آنها معمولا سر زمان او می رسد. چرا که او کار کردن کتاب او نمی تواند فایل برای بیکاری. زمانی که من در تماس با او بود او را به دو پوشک. او قدیمی ترین کودک خواست نگه می دارد زمانی که او می تواند خواب در رختخواب خود را دوباره.

برای مادران مجرد به اندازه کافی خوش شانس را به نگه داشته اند شغل خود را—با توجه به تجزیه و تحلیل این باریکی در سه شغل برگزار می شود توسط زنان طبقه بندی شده به عنوان ضروری در طول همه گیر—زندگی که در حال حاضر سخت در حال حاضر احساس غیر قابل مدیریت است. سیمون میشل سی-دو-سال-شهر کارمند در تلاش است به کار از خانه در کنار او دو پسر که پنج و ده. چرا که او زندگی سراسر از بروکدل بیمارستان در شرق Flatbush او عصبی است در مورد اجازه دادن به فرزندان خود را به خارج از وجود خود بی قراری. محلی, پیاده رو, این روزها اغلب پر از کارکنان بیمارستان و بیماران آمدن و رفتن از اتاق اورژانس و پسر به آسم است. “وجود دارد یک کامیون نیمه پشت بروکدل چون سردخانه در ظرفیت. این واقعا ترسناک است,” او گفت:. او ناراحت بود, پسر جوان در حال حاضر صرف مقدار زیادی از زمان در حال اجرا در اطراف و در اطراف آپارتمان خود را. یک روز در هفته گذشته او خواهش کرد که او را به توقف کردن—داشتن مشکل شنوایی یک وبینار و او نگران است که همسایگان خود خواهد شکایت در مورد سر و صدا—و او شروع به گریه کرد. در حال حاضر او بیشتر زیاده. “آنها بچه های” میشل گفت: با آه. “امیدوارم همسایگان من درک می کنم.”

دستکاری به همه چیز انجام شده است شروع به احساس قریب به اتفاق, او گفت:. “این مشکل برای من کار می شود و سرآشپز و معلم و پیدا کردن زمان برای مراقبت از خود است. بعضی از روزها احساس می کنم مثل من ذوب” میشل به من گفت از طریق تلفن. در پس زمینه صدای کوچک می تواند شنیده پرسیدن “چگونه شما طلسم ‘مارس’?”

Adshade پژوهش آگاه است تجارب خود را به عنوان یک مادر تنها در کانادا که در آن مراقبت های بهداشتی رایگان است, مجرد, ارتباط جنسی, لذت بردن از بسیاری از مزایای همان آنهایی که ازدواج کرده و هر کسی که از دست داده است یک کار دریافت دو هزار دلار در ماه با مزایای اضافی برای هر یک از فرزندان. در امریکا که در آن هزینه های مراقبت های بهداشتی اغلب گران بوده و در حال حاضر متزلزل و یا مدتی اشتغال و که در آن کسانی که شغل خود را از دست داده و به ندرت پس انداز Adshade مظنون بسیاری ظهور خواهد کرد از این بیماری همه گیر, تفکر, تنها راه برای مطمئن شویم که خودم را در برابر خطر یک خانواده سنتی. خانواده سنتی است مراتب بسیار بهتر از سایر انواع خانواده در حال حاضر.

اما متعارف خانواده هسته ای می تواند احساس از رسیدن به حتی برای کسانی که در حال حاضر خریداری شده به وعده ازدواج. نادیا یک سی و دو ساله و مادر دو فرزند که در حال هشت و ده در جنگل تپه و ملکه و ازدواج در بیست و خارج از دانشگاه کاهش یافته هنگامی که او باردار شد و دو سال بعد. او برنامه ریزی شده برای بازگشت به مدرسه پس از چند سال در خانه, اما پول بیش از حد تنگ به پرداخت برای مراقبت از کودک او نیاز به شرکت در کلاس. زمانی که کودکان چهار و پنج ازدواج او ریشه و او شروع به گرفتن هر شغل او می تواند پیدا کنید: دستیار به یک چشم مدیر در مطب دکتر, منشی, در خانه-مراقبت آژانس. زمانی که آژانس خورده چند سال پس از طلاق او را صرف بیشتر از پس انداز. او یک temp کار در یک سازمان غیر انتفاعی و سپس از دست داد که در ماه فوریه. او در حال حاضر تنها چند صد دلار در بانک. کودک-پرداخت حمایت از شوهر سابق او را پژمرده و همه گیر را نگه می دارد او را از گرفتن او را به دادگاه. زمانی که او موفق به دریافت محرک بررسی آن رفت و مستقیما به صاحبخانه او که او تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است پرداخت این ماه است.

“من نشسته فرزندان من و گفت:” لطفا فراموش نکنید ازدواج کنید تا زمانی که شما مورخ فرد برای دو سال زندگی با آنها را برای دو سال دیگر و می دانم که شما می توانید تحمل هر اینچ از آنها’ ” نادیا به من گفت. او اجازه کوچک تیره خنده. “‘آیا آنچه من.’ “

در پوشش چگونه این بیماری همه گیر است و تحت تاثیر خانواده ها با کودکان در میان مشاهدات از مجادله و هم بزنید-crazy kids وجود داشته است, داستان در مورد چگونه پناه در جای آوردن خانواده ها با هم: آنها ظاهرا کشف شادی از خانواده شام در حالی که پدران خانه نشین در حال تبادل بیشتر با کارهای خانه و مراقبت از کودک. در حال حاضر که کارفرمایان در حال کشف چقدر کار انجام می شود از راه دور وجود دارد که کسانی که به اندازه کافی خوش شانس را به نگه داشتن شغل خود را ممکن است در یک موقعیت برای درخواست بیشتر انعطاف پذیر مقدمات کار و تعادل کار و زندگی بهتر در هنگام اقامت در خانه سفارشات برداشته می شوند.

اما شده است وجود دارد بحث کمی از هر لنت نقره ای برای پدر و مادر تنها. در بین مراقبت از خود و تلاش برای کشف کردن که چگونه به فایل برای بیکاری Shoshana Cherson است که در تلاش برای ساخت یک جامعه مجازی با دیگر پدر و مادر تنها در Instagram برای همه پدر و مادر گروه در رسانه های اجتماعی او متوجه شده است که وجود دارد چند که تهیه کردن به کسانی که در حال انجام آن را در خود را دارند. “وجود دارد عدم پشتیبانی از افرادی که در حال رفتن را از طریق این فرایند” او گفت:. “من می خواهم برای کمک به دیگران کمتر احساس تنهایی.”


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه coronavirus رفتار در داخل یک بیمار است.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • موفقیت هنگ کنگ و سنگاپور در جلوگیری از گسترش دارای درس برای, چگونه برای مهار آن در ایالات متحده است.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • با هر ویروس جدید ما درهم برای یک درمان جدید. می تواند ما را در تهیه داروهای ضدویروس برای مبارزه با بعد جهانی بحران ؟
  • چگونه بیماری های همه گیر را رو عمومی-بهداشت نوآوری prefigured انقلاب و دوباره ترسیم نقشه های.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت coronavirus قرنطینه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.rucutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>