خوب بازی ترسناک بازی.

حدس می زنم که در مورد مبالغ آن را با کایل لوری گرفتن شلاق زدن و پاسکال Siakam گرفتن جلو چشم گرفتن حداقل یک کمی درخشش خاموش برنده شماره 13 در یک ردیف.

ما نمی خواهد هر کلمه ای رسمی بر روی هر کسی تا خیلی بعد از این بعد از ظهر اما نیک نگه نمی کردن خیلی امیدوارم که لوری را بازی امشب و چه کسی می داند در مورد Siakam که حداقل در بازی دوم نیمه شب گذشته است.

اما آن را هنوز هم یکی دیگر از قابل توجه جاده پیروزی – حق رای دادن رکورد 10th در یک ردیف – و کاملا یک بازی سرگرم کننده به تماشای. به نیک گفت: در پست خود بازی چت آن کامل 48 دقیقه تلاش هر دو روش ساخته شده است که آن را سرگرم کننده تر است.

در حال حاضر من به طور کامل اعتراف کنم که من هیچ سرنخ آنچه “چکه” به معنی ارجاع به سبک و یا مد یا نگاه و چرا هک افراد نیست فقط می گویند “سبک” یا “مد” و یا “نگاه” دچار سردرگمی زیادی به من.

اما این قطعه از Ibaka بعد از بازی های کلاسیک.

و در حال حاضر سریع مسائل در بازی:

سه اشاره گر

اب زیر کاه و قوی

قبل از او رفت لوری او ساخته شده بود معمول انگشت شماری چشمگیری تحت-اظهار داشت: نقش هیچ کدام موثر تر از یک و یک او با شش دقیقه مانده در سه ماهه سوم.

Siakam حال سرقت کردم و توپ را به سرعت به لوری که در زمان استراحت در حال تعقیب توسط مالکوم Brogdon.

لوری می دانستم که او به اندازه کافی سریع به جلو برای آسان لیآپ بنابراین او نوع آهسته نقل مکان کرد و کمی به سمت راست زمانی که رو در رنگ برای آغاز تماس با سخت شارژ Brodgon.

در آخرین لحظه درست زمانی که Brogdon بود در مورد گرفتن او در اطراف کمر و قفل او را تا او می تواند ضربه لوری ساخته شده یک تغییر نامحسوس که در سمت چپ Brogdon گرفتن در چیزی.

این یک سبد رایگان, پرتاب سه نقطه بازی و یکی از کسانی که مسخره هوشمند لوری نقش ما هر شب.

درگیر شدن

ما باید بیشتر در OG در بازی امروز – من به نوشتن اوایل داستان لورا انجام بازی کهکشانی ها – اما اجازه دهید فقط می گویند جوان آقای Anunoby نگاه راحت تر حمله شب گذشته از او در چند هفته.

او ساخته شده یک زن و شوهر از عکس های مخفیانه همراه پایه برای غوطه دادن به پایان رسید و این تاکید افطار با سلام.

بیشتر بسکتبال بینش در صندوق پستی خود را

دریافت داگ اسمیت هفتگی عضویت در خبرنامه ایمیل بر روی همه چیز رپتورز و فراتر از آن و برآوردن ولع مصرف خود را.

ثبت نام در حال حاضر

این است که تنها راه او به تناسب جرم با درگیر شدن و حرکت به ثمر رساند و در حال گذار.

بیش از حد اغلب او را یک ناظر منفعل و که قصد ندارم به آن را کاهش دهد. او خیلی سریع و بیش از حد قوی به نشستن در گوشه ای و منتظر عکس.

احمق قانون

وجود دارد حدود یک میلیارد دلایل که چرا مربی چالش پخش اندازی شده است مسخره به من و من به طور کامل انتظار می رود آن را به دور بعد از این فصل است.

آن کار نمی کند. هیچ کس نمی تواند کشف کردن که بهترین استفاده از آن از دست دادن فاصله در آن طول می کشد به تماس آن را می سازد هیچ حس به من و فقط به من اعتصاب به عنوان ناقص به خصوص از آنجا که هیچ کس به نظر می رسد کاملا روشن در این فرآیند برای شروع آن است. و من به صحبت یک زن و شوهر از مربیان در مورد آن را به بخش خصوصی و آنهایی که صحبت کردم به شدت خواهد بود نفع از آن دور.

و آن را رپتورز.

نیک تا به حال به خود یک چالش در آشکار نادرست و خارج از محدوده تماس های اولیه در سه ماهه چهارم و بعد از آن در بازی یک مطلب بسیار مهم نقطه هنگامی که وجود دارد به همان اندازه آشکار دمیده تماس در یک بلوک/اتهام مربوط به محدود منطقه او را به استفاده از.
احمق قانون است.

همه حق بسیار برای همه ما به انجام امروز.

من انجام یک TEB به روز رسانی چیزی – و ما در حال گرفتن پایین به کل بحران زمان بر است و من قصد دارم به ناپدید می شوند عجیب و غریب صبح به دلیل آن است.

شما باید برای ارسال سوالات خود را برای فردا کیسه مراسلات پستی که ممکن است تا بعد از آن در صبح آنجا که من یک مقدار زیادی به امروز.

و همه ما باید برای پیدا کردن یک راه برای تماشای CBC Sports live stream از زنان المپیک صلاحیت بازی از بلژیک در 2:30 بعد از ظهر یک پیروزی و آن را در توکیو ،

بنابراین ما همه مشغول بیایید در آن است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی