آمریکای جنوبی بازیکنان فوتبال به دنبال پرداخت کامل میان coronavirus

سائو پائولو—به عنوان بازیکنان فوتبال در سراسر اروپا پذیرش کاهش دستمزد در میان coronavirus همه گیر برخی از آنها کمتر-به خوبی جبران جنوبی همتایان آمریکایی در حال مبارزه برای هر پنی.

در برزیل و آرژانتین, بازیکنان نیست budging در طول لیگ shutdown با وجود مجبور به کاهش نیروی انسانی و حقوق و دستمزد در لیگ های دیگر در سراسر این قاره است.

مذاکرات در برزیل بین یک انجمن از باشگاه ها و اتحادیه بازیکنان شکست خورده اند برای رسیدن به یک معامله پرداخت و در اوایل تعطیلات. کاپیتان تیم و مدیران در حال حاضر در تلاش برای رسیدن به تصمیم گیری های فردی, اما آن می تواند در نهایت در دادگاه.

برزیل باشگاه های برتر از ترس از دست دادن حامیان مالی و افزایش بدهی می خواستم به قطع حقوق بازیکن 25 درصد تا زمانی که این بیماری همه گیر به پایان می رسد. اما برخی از بازیکنان از جمله کسانی که پرداخت اواخر در گذشته خواسته اند برای کنفدراسیون فوتبال برزیل به مرحله. تا کنون آن را ندارد اما این اتحادیه را به برخی از زمین در موضوع تعطیلات.

سابق بازیکنان و مدیران و مربیان گفت: آنها با الهام از نمونه های تعیین شده توسط لیونل مسی که در زمان 70 درصد کاهش در پرداخت به کمک بارسلونا نگه داشتن آن کارکنان در طول بیماری همه گیر. اما صدای در برزیل به صدا بیشتر شبیه است که از Atlético Mineiro مدافع Guilherme آرانا.

“من فکر نمی کنم یک دلیل وجود دارد (برای برش). ما در حال توقف از آنجا که ما نیاز به” 22 ساله آرانا گفت: Fox Sports. “این جهان است که توقف است.”

اتلتیکو با این حال گفت: آن را قطع حقوق 25 درصد به جز کارکنان در دستمزد پایین تر.

در آرژانتین که حدود 4000 مرد و زن حرفه ای بازیکنان فوتبال, باشگاه نیست قطع حقوق و ملی این کشور فدراسیون ساخته شده است هر گونه پیشنهادات در مورد این مسئله.

اتحادیه بازیکنان رهبر Sérgio Marchi شد جای تعجب نیست در برابر هر گونه کاهش است. او اصرار داشت در یک مصاحبه رادیویی که “اساسی است” احترام به حقوق از بازیکنان فوتبال به دلیل آن اجازه می دهد که لیگ به سر “بدون هر گونه درگیری پس از این احتمالی است.”

“برخی از (مقامات) به دنبال بهانه یا کاهش عوامل بد خود را مدیریت و یا خود را ناقص رفتار در آن زمان آنها در حال راه اندازی یک بودجه,” او گفت:.

بازیکنان در کلمبیا خواسته پرداخت کامل اما باشگاه ها سرعت عمل خود شروع به صرفه جویی در پول.

Jaguares به حالت تعلیق قرارداد از 13 عضو آن تیم ملی Millionarios کاهش دستمزد بدون بحث و Santa Fé تن به تن هواداران علیه بازیکنان در توییتر درخواست آنها را اگر حقوق باید قطع شود. پرس و جو به پایان رسید با 62 درصد از طرفداران رای دادن بله.

کلمبیا سازمان لیگ نیز درخواست دولت برای گسترش برخی از سیاست های اقتصادی برای کمک به باشگاه از جمله کسانی که به حالت تعلیق بازیکنان قرارداد به طوری که آنها نمی ورشکسته.

“ما نمی خواهیم پول مالیات دهندگان برای مقابله با مشکلات مالی در طول این اجباری توقف” Jorge Enrique ولز رئیس سازمان لیگ گفت: در مصاحبه با رادیو Caracol. “ما در حال درخواست برای سیاست هایی که دولت در حال حاضر مجموعه ای برای گردشگری و صنایع حمل و نقل هوایی. ما نیز تا به حال برای جلوگیری از 100 درصد و ما هیچ درآمد در طول این زمان.”

در اروگوئه با برخی از بازیکنان در حال حاضر ادعا مزایای بیکاری پس از چند باشگاه از جمله مونته ویدئو نیروگاه Peñarol به حالت تعلیق قرارداد خود را. این کشور در اتحادیه فوتبال نیز قطع پرداخت برای کارکنان از جمله 73 سال مربی تیم ملی اسکار Tabárez.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

بزرگترین استثنا در پرو است که در آن Alianza لیما بازیکن آشکارا پیشنهاد آنها باید پرداخت شود کمتر به این باشگاه می توانیم به نگه داشتن همه کارگران آن است. دروازه بان Leao Butrón گفت: این تصمیم را “آسان به را است.”

“بله این پیشنهاد در واقع آمد از ما. ما می خواستیم به باشگاه شکستن” Butrón گفت: در یک مصاحبه رادیویی. “آنها به ما گفت که لازم نیست در حال حاضر. اما ما نمی دانیم که این به پایان خواهد رسید. ما هنوز هم حاضر. فراتر از بودن یک مشکل اقتصادی آن است که نقدینگی مسئله است. یک مسئله مالی است. ما می توانیم یک دست اگر اقدامات شدید مورد نیاز است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>