فضا زور می گوید, یک شوخی وحشتناک در مورد امریکا

Netflix

اگر یک راه وجود دارد برای تماشای Netflix بکشد سری جدید فضای زور و بدون هر یک از این گفت و گو شما ممکن است اشتباه آن را به صورت یک درام از بار شادتر. نشان می دهد نمره که بالا میآید به طور متناوب در wafts فوق از آرام محرک رشته ها و ترومپت به نظر می رسد در عمد موجب The West Wing; در یک قسمت آن را داشته یقین در حالی که یک گروه از فضانوردان راهپیمایی از یک آشیانه هواپیما به سمت درخشان طلا در افق. مدیران شامل نام مهم از جهان فیلم: Dee Rees (Mudbound) و پل شاه (Paddington). فضا نیروی‘s مجموعه به تنهایی که تکرار یک کاربی از یک پایگاه نظامی آمریکا در کلرادو بسیار وسیع و دقیق و براق است که آن را احساس می کند مانند آن را باید متعلق به جیمز کامرون فیلم نه یک Greg Daniels محل کار کمدی. در زمانی که سرگرمی تنظیم شده است به lo-fi عینک زوم طرح-نمایش کمدی the Infinite طنز هنر نمایشی bookshelving—واضح هزینه فضا نیروی تقریبا احساس نا زیبا حتی بدون گزارش 10 میلیون دلار Steve Carell پرداخت شد به ستاره در آن است.

اما پس از آن وجود دارد خود را نشان می دهد که خیلی عجیب و غریب و بد درک و بد به پایان رسیده است که حتی Carell را avuncular bonhomie می توانید آن را ذخیره کنید. برای همه آن سینمایی مظاهر فضای نیروی یک سری با یک شوخی در حال اجرا را از طریق آن و این که شوخی است آمریکا حماقت است. نشان می دهد ظاهرا خواب تا چند سال پیش وقتی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام تاسیس یک ششم فرازمینی شاخه ای از نیروهای مسلح یک پروژه پوچ که اکثر مردم فقط به انجام در زندگی خود را بدون واقعا پردازش است که آن را واقعی—محرومیت یادآوری گاه به گاه در شکل از ستاره بازحمت حرکت کردن مدالها و ساینتولوژی-مبهم جذب تبلیغات است. یک پر اب و تاب کاملا غیر ضروری obscenely گران نظامی بنای تاریخی به یک مرد چینی خوش طعم نفس! چه چیزی می تواند شوخ? درست است ؟

علامت Naird (Steve Carell) موظف به سر تا فضای جدید توسط یک نیروی نامنظم unnamed POTUS با خارش و توییتر ، (Netflix)

دو سال بعد هر چند در میان خرابه های یک bungled پاسخ همه گیر است که در سه ماه هزینه امریکا 100,000 زندگی و 40 میلیون شغل آن را سخت تر به خنده در چه فضایی نیروی ارائه شده است: baffling مربوطه به اهنگ صدا ناهماهنگی شل و ول حرف و حل نشده subplot که در پایان 10 قسمت بود که تنها چیزی که من هنوز هم تا به حال نیمی از علاقه. دانیلز مشهور است برای ایجاد تلویزیون نشان می دهد با مشکوک اولین فصل است که بهتر است به طور قابل توجهی در طول زمان صبح در دفتر و یا در پارک ها و تفریح و سرگرمی در Netflix بکشد برای دیدن سری آگاهانه خود را نیشگون گرفتن و کشیدن و شخصیت های اصلی خود را به آنها را جذاب تر. اما با فضا و نیرویبسیار وجود دارد قابل تصور است که می تواند نشان می دهد لذت بخش به تماشای (به جز شاید یک انتخابات). شوخی نیست در ما; آن است که ما. بی معنی جنگ شرکت grift این sassiness از مواد غذایی سریع برندها در توییتر—افتضاح و فاسد جنبه های زندگی مدرن در حال خدمت در اینجا به عنوان خیس خطوط پانچ نه سوزاننده به اندازه کافی به واقعا سوختگی را به عنوان طنز سیاه و مسرت و خوشی به اندازه کافی به سادگی لذت بردن از.

در قسمت اول علامت Naird (کارل) نشاسته ای به طور کلی دریافت چهارم خود را ستاره و امید به ترویج به رئیس نیروی هوایی, زمانی که او وظیفه به جای آن منجر به فضای جدید توسط یک نیروی نامنظم unnamed POTUS با خارش و توییتر ، (“چکمه بر روی ماه تا سال 2024” تاسیس ماموریت اگر چه رئیس جمهور به طور تصادفی mistypes آن به عنوان “،”) Naird که بازسازی تخت خود را در شب هنگامی که او می شود به استفاده از حمام و پیاده روی به جای پیاده روی تاسف است جدید فرفره اما نه تا آنجا که خانواده اش است. یک سال بعد او کشمکش راه اندازی 6 میلیارد دلار موشک جدید خود را محرمانه پایه در حالی که همسرش مگی (Lisa Kudrow, کشید غفلت) است و خدمت به 40 سال حکم زندان برای یک جرم و جنایت می رود که نامشخص و نوجوان ارین (دیانا Silvers از Booksmart) است جدا شده و رنجش.

فضا نیروی‘s مصر اما نیمه کشیده تمرکز بر Naird خانواده فرد است چرا که به نظر می رسد به این معنا چشمگیر جاه طلبی و یا حتی یک نوع از احساسات است که در غیر این صورت از راه دور متوجه شدم. وجود دارد هیچ جایی برای این نوع از شخصیت کار و تعهد عاطفی در یک فیلم کمدی پس در غیر این صورت اختصاصی به inanity از قدرت آمریکا. جوک آمده ضخیم و سریع و ضعیف: بمباران چیزهایی است که به طور پیش فرض پاسخ دیپلماتیک snafus ؛ “ایالات متحده چکمه” در ماه ساخته شده در مکزیک; کشتی مجهز هستند و صرفا تزئینی تفنگ به طوری که تولید کنندگان ادعا می کنند می تواند به عنوان یکی از شخصیت ها قرار می دهد آن را “رسمی فضای زور تفنگ برای ارتکاب جرم تیراندازی در ماه.” منظور از کاخ سفید یک موشک به مدار فرستاده شده با یک سگ و یک شمپانزه در هیئت مدیره به منظور ایجاد cutesy ویروسی ویدئوها. رئیس جمهور در جیب روس ها. کمیته تخصیص ارتباط با بودجه تحقیقات پزشکی بر روی موش برای ایجاد جدید آنتی بیوتیک ها اما doles نقدی هر زمان که هر کسی که اشاره به دو عبارت ساده: “آمریکا دفاع است.”

John Malkovich (چپ) در فضا نیروی موهن سر دانشمند است بهترین دلیل برای تماشای فضا نیروی. (Netflix)

وضعیت فعلی دنیای واقعی فرهنگ جنگ است و خلاصه در جریان درگیری بین دو شخصیت: Carell را Naird و جان مالکوویچ را دکتر آدریان مالوری فضا زور سر دانشمند و شاد گره کراوات پوشیدن به استادی نوع که فکری یین به Naird را ضربه واکنشی یانگ. (“بنابراین ما در حال رفتن به نبرد و شما در حال لباس پوشیدن مانند آنی هال” Naird sneers به عنوان او و مالوری آماده شدن برای لود بسیار رقابتی بازی از فضایی که پرچم را تست مناسب طراحی شده توسط رقابت پیمانکاران دفاعی.) Malkovich که تابش تحقیر سراسر, بهترین دلیل برای تماشای فضای زورو شخصیت او را در حال تحول رابطه با Naird نزدیک ترین چیزی که نشان می دهد به یک قوس. در غیر این صورت هر جسورانه نام در لیست حمایت از اعضای بازیگران احساس تلف: Noah Emmerich به عنوان قلدری, خروس سر از نیروی هوایی, Fred Willard (آخرین به نقش) به عنوان Naird وخامت پدر جین لینچ به عنوان هوشمند-mouthed, سر, نیروی دریایی, Kaitlin Olson به عنوان یک tech titan که امپراتوری ساخته شده است در کلاهبرداری و سوخت راکت رنگ گل رز.

شاید در لحظه های مختلف نشان می دهد طنز ممکن است فرود آمد بهتر یا حداقل کمتر jarringly. آن را نمی خواهد را ساخته اند و فضای نیروی کاملا درک یا روشنگری اما Carell را buffoonish likability ممکن است برنده بیش از برخی از طرفداران. آن را به عنوان یک سری بنابراین تعریف شده توسط poking سرگرم کننده در یک منحصر به فرد فشار آمریکا از حماقت سخت است برای نشستن در این لحظه خاص است. نبرد مداوم بین علم و مبالغه بیش از حد لود; هزینه از قرار دادن بی تجربه unvetted incompetents در موقعیت های که در آن زندگی می کند در معرض خطر هستند بسیار حاد است. من نمی توانستم خنده زمانی که یک wide-eyed جوان جذب می گوید ارین او شده است خواندن برای تحت تاثیر قرار دادن او تنها به قرقره کردن یک لیست از تئوری های توطئه در مورد جفری اپستاین و ملکه انگلستان که او جمع آوری شده از اینترنت. و نه می تواند من را از راه دور با قدردانی از مجموعه ای است که به طور مداوم شکلک در مگی خودنمایی سفیدی در زندان است. در دنیای واقعی حماقت است بدون شک برنده در حال حاضر. هیچ آرامش را به توان در یک کمدی در مورد دقیقا همان است که.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>