اسپانیایی فوتبال برنامه ریزی دوباره به بازی به عنوان به زودی به عنوان ماه ژوئن تحت دستورالعمل های بسیار سخت

لندن— روزانه آزمون coronavirus. تنها دو نفر در ورزشگاه در یک زمان. بازیکنان پانسمان برای تمرین در خانه.اینها ف

توسط NEWS-SINGLE در 5 اردیبهشت 1399

لندن— روزانه آزمون coronavirus. تنها دو نفر در ورزشگاه در یک زمان. بازیکنان پانسمان برای تمرین در خانه.

اینها فقط برخی از پروتکل های لالیگا, سازمان اسپانیا برترین لیگ فوتبال بداند لازم است اجازه می دهد تا حتی تمرین را قبل از بازی رزومه با یک هدف جدید در تاریخ از مدتی در ماه ژوئن. در اسپانیا تقریبا مانند هر کشور دیگری در جهان بازی متوقف شده است به صورت هفته در میان تلاش ها برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

دستورالعمل های محرمانه 23-صفحه سند نوشته شده توسط نیویورک تایمز. آنها ارائه بینش به جزئیات آنچه مورد نیاز است برای دریافت مهم ورزشی رقابت دوباره بدون به خطر انداختن سلامت ورزشکاران و یا مردم گسترده تر است.

این اقدامات که حاوی نظر می رسد بیشتر شبیه به کسانی که مورد نیاز برای یک مرکز پزشکی از برای یک تیم فوتبال را در زمین آموزش. اما این لیگ به نظر می رسد به ترک هیچ چیز را به شانس. و همچنین همه جا بوی مواد ضد عفونی کننده و نزد افراد در تجهیزات حفاظت شخصی نیز وجود داشته باشد سخت لیست افراد مجاز در هر زمان و دقیق پروتکل های.

دستیابی به عقب بر گردیم در این زمینه رانده است تجاری دلایل آنجا که شایستگی ورزشی. La Liga رئیس جمهور گفت: تماس و رطوبت را به مقدار یک فاجعه مالی که او برآورد هزینه تیم در اسپانیا را بدست آورد تا آنجا که 1 میلیارد یورو (بیش از 1 میلیارد دلار).

اسپانیا شده است یکی از سخت ترین ضربه از کشورها در طول بحران. از روز شنبه خود را بیش از 213,000 موارد تایید شده بودند دومین کشور در سطح جهان پس از ایالات متحده, با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. تعداد مرگ و میر در اسپانیا — بیش از 22,000 — بیش از هر کشوری به جز آمریکا و ایتالیا.

با که در ذهن لیگ است که با هدف شروع به بازی بازی های بدون تماشاگر در ماه ژوئن. برای دریافت وجود دارد آن است مشورت با کارشناسان به تدبیر monthlong آموزش پروتکل به چهار مرحله تقسیم شده. دو روز قبل از رژیم آغاز می شود, همه بازیکنان و مربیان و کارکنان هر تلقی لازم به تماس با آنها را تست خواهد شد برای هر دو COVID-19 علائم و ایمنی نسبت به ویروس.

آزمون ادامه خواهد داد و در طول هفته با بازیکنان تست شده در اتومبیل های خود را قبل از اینکه اجازه ورود به تمرین و امکانات. یک تست مثبت در هر نقطه خواهد در نتیجه این بازیکن فرستاده, صفحه اصلی برای منزوی کردن تا زمانی که آنها تلقی دیگر مسری است. هم تیمی های خود را نیز به خانه فرستاد و آزمایش دوباره قبل از اینکه مجاز به بازگشت.

گرفته شده به عنوان یک کل این دستورالعمل نشان می دهد tightrope مسابقات ورزشی treading آنها به عنوان طرح بازگشت در سن اجتماعی فاصله. همه چیز طراحی شده است به منظور محدود کردن تماس با چیزی که شیشه بسیاری از ورزشکاران به استفاده روزانه مراسم که جمعی.

"روش کشیده شده توسط La Liga است که بر اساس این باشگاه قادر به اعمال آن را در یک شیوه ای محدود در یک محیط است که بسته است و از جهان خارج مانند یک زمین تمرین و یا تیم در هتل به منظور تطابق با اقدامات مندرج در این حکم اعلام وضعیت هشدار" در این سند می گوید: با اشاره به سخت و محدودیت های اعمال شده در این کشور توسط دولت اسپانیا 14 مارس ،

بازیکنان استفاده می شود به داشتن یک ارتش از اعضای هیات غذا به هر نیاز خود را در حال حاضر باید برای رسیدن به یک stripped-down محیط زیست است.

در فاز اول این برنامه آموزشی آنها ممکن است روبرو می شوند تعداد بسیار کمی از مردم است. بازیکنان خواهد شد انتظار می رود برای رسیدن به زمین تمرین در فواصل زمانی مختلف. آنها انتظار می رود به پوشیدن دستکش و ماسک تا لحظه ای که شروع به آموزش. در طول این مرحله اولیه تنها شش بازیکن اجازه داده می شود در عمل درست در هر زمان.

باشگاه توصیه به آموزش طراحی دریل که نیاز به حداقل مقدار از تجهیزات ممکن است در حالی که حداکثر از دو بازیکن می تواند اجازه داده می شود در ورزشگاه در همان زمان و تجهیزات باید ضد عفونی پس از هر بار استفاده.

گروه آموزشی تنها مجاز در صورت محدود در ابتدا با حداکثر هشت بازیکنان مجاز به قطار با هم. کسانی که هشت قادر خواهد بود به ترکیب با هر یک از بازیکنان دیگر که آیا در این زمینه و یا در مناطق ناهار خوری. برای نهایی دوره آموزش بازیکنان انتظار می رود به تسلیم در این تیم تمرین تسهیلات خواهد شد که توسط یک اسکلت کارکنان. برای مثال تنها یک آشپز تجهیزات دستیار و لباس های شسته شده همراه خواهد بود و مجاز در سایت. مربی تیم خواهد بود و مجاز به داشتن حداکثر سه دستیاران و سه فیزیوتراپیست ها.

تند و تلخ, بالینی, طبیعت لالیگا را ایجاد می کند به بازگشت نیز گسترش به خرابی است. زمانی که آموزش بازیکنان باید بازگشت به اتاق خود و نه مخلوط با هر تیمی. کسانی که انتخاب می کنید به ماندن در خانه توصیه به بیرون رفتن در هر زمان مگر اینکه آنها در حال رانندگی به عمل درست است که همیشه باید انجام شود در همان ماشین.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

مقامات پزشکی از تعدادی از لالیگا تیم تا به حال ورودی در ایجاد پروتکل. آن آماده شد به طور مشترک توسط اعضای هیات از لیگ و مقامات از رئال سوسیداد ، گرانادا و اوساسونا و بررسی توسط متخصصان پزشکی از چهار تیم دیگر از جمله اتلتیکو مادرید و سویا.

جداگانه پروتکل برای بازی در پشت درهای بسته در حال حاضر در حال مطالعه. رئیس اجرایی از آلمان بوندسلیگا که به نظر می رسد در دوره برای اولین بار در اروپا و لیگهای معتبر به راه اندازی مجدد پیش بینی شده 240 نفر مورد نیاز خواهد بود در هر بازی از جمله بازیکنان و کادر مربیگری و پخش حرفه ای.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب