قلم مو رنگ کردن در اسپانیایی-انگلیسی کفش از نظر شروع با کفش های مردانه.

از کفش برای عروسی کفش برای دفتر و یا فقط به طور جدی نگاه جالب و رسمی مردانه کفش یا “کفش” بخش مهمی از لباس های مردانه. اگر شما به دنبال برای افزایش درک خود را از زبان اسپانیایی به انگلیسی کفش از نظر خواندن برای اصطلاحات شما نیاز به دانستن.

کفش مردان در حال بخش مهمی از یک نگاه رسمی. شما می توانید انتخاب بهترین کت و شلوار, پیراهن و شلوار اما کفش اشتباه است و تمام ساز و برگ غرق شده است. به عنوان شما را ببینید در مقاله من در مورد رسمی مردانه “اسپانیایی-فارسی مد ترجمه: شخصی خیاطی” وجود دارد بسیاری از اصطلاحات خاص درگیر در این منطقه است.

مردان کفش دارای سطوح متفاوت از تشریفات. این مقدمه ای است برای رفتن به تمرکز بر روی رسمی کفش. رسمی ترین کفش برای مردان ساخته شده از چرم و زخم شدگی (cordones) و پروس درز (costuras prusianas). وجود دارد دو نوع رسمی مردانه کفش laces: دربی کفش و آکسفورد کفش. آکسفورد کفش, همچنین شناخته شده به عنوان Balmorals.

هر دو نوع کفش باید یک سرهم بندی کردن (empeine). این است که قسمت جلوی بالاتنه (پلا). آن را متصل به چهارم (contrafuerte) است که بخشی از کفش پوشش پاشنه و پیوستن به سرهم بندی کردن.

وجود دارد دو نوع رسمی مردانه کفش laces: دربی کفش و آکسفورد کفش.

در آکسفورد کفش, بند کفش چشمان (ojales) متصل هستند تحت سرهم بندی کردن. این است که به نام بسته کابل (solapas cerradas). وجود یک زبان جداگانه قطعه (lengüeta) زیر. با topstitching (pespunte) در سراسر پا (puntera) آنها استاندارد رنگ و لعاب کفش.

آنها را می توان به صورت رسمی دفتر پوشیدن و یا به مناسبت پوشیدن با صبح کت (chaqué). آکسفورد کفش غیر لاستیک (suela) و کم پشت پا.

آکسفورد کفش

کفش های دربی باز و زخم شدگی (solapas abiertas) که در آن چشمان متصل به بالای سرهم بندی کردن. آنها گاهی اوقات به نام bluchers. چه تفاوتی بین دربی و bluchers? خوب یک blucher باز کابل و سرهم بندی کردن ساخته شده است از یک قطعه واحد از چرم است. دربی کفش از سوی دیگر زیادی چهارم به جای یک تک قطعه سرهم بندی کردن. انگلیسی آمریکایی با استفاده از blucher برای دربی کفش و برای چه استرالیایی ها خواهد تماس آکسفورد کفش.

دربی کفش

ترجمه در مد ؟ به عنوان خوانده شده تا در اسپانیایی-انگلیسی اصطلاحات برای مردان لباس کفش کلیک کنید برای پرینت

شما ممکن است شنیده ام از brogues. به این معنی کفش تزئین شده با سوراخ (troquelado) دوخت و یا دندانه دار جزئیات. آکسفورد دربی ghillie و راهب کفش همه می توانند brogues اگر آنها این نوع از دکوراسیون سراسر فوقانی.

Brogues فکر به سرچشمه از ایرلند و اسکاتلند. اعتقاد بر این است که آنها فرسوده توسط کارگران کشاورزی و سوراخ کمک به تخلیه آب دور.

Brogues می توانید مقادیر مختلفی از ارایش. از سه ماهه brogues با جزئیات تنها در درز در سراسر پا به نیمی از brogues با brogue ترنج در پا و گاهی در دیگر درز بیش از حد.

Wingtips (گاهی اوقات به نام کامل brogues) یک نوع brogue با جزئیات تزئینی در تمدید toecap. این broguing ایجاد یک “W” شکل با پا-کلاه بخش است. کمتر جزئیات بیشتر رسمی کفش, بنابراین brogues هستند کمتر مردان کفش سبک کفش از plainer مدل.

Brogues

انگلیسی آمریکایی با استفاده از blucher برای دربی کفش و برای چه استرالیایی ها خواهد تماس آکسفورد کفش.

رسمی تر از دربی اما کمتر رسمی آکسفورد کفش راهب بند. این کفش ها نام خود را از نوعی سبک buckled کفش فرسوده توسط راهبان در قرن گذشت.

راهب تسمه بسته با سگک (hebillas) به جای زخم شدگی (cordones). آنها ممکن است دو یا سه نخ. یک راهب بند می دهد بیشتر بی انتها نگاه انجام نگرفته است.

رسمی تر و سبک کمتر جزئیات اگرچه نوک بالها راهب-بند کفش و حتی راهب-چکمه های بند.

راهب بند

نوع دیگری از لباس کفش بدون بند است loafer. این یک نوع slip-on کفش با یک مار زهردار-سبک بالا. چه تفاوتی بین کفش راحتی و راحتی ، کفش من می شنوم از شما بپرسم ؟

چه مجموعه کفش راحتی جدا از کفش است که کفش راحتی هیچ جزئیات در بالا و کمی پاشنه. سبک های کلاسیک شامل پنی loafer و منگوله loafer. دوباره هنگامی که شما اضافه کردن جزئیات مانند كه (borlas) و سپس کفش کمتر می شود رسمی است. به یاد داشته باشید ساده آکسفورد در چرم براق باقی می ماند رسمی تر ،

کفش راحتی

رسمی مردانه کفش ساخته شده از چرم (piel) یا جیر (ante). به من گفت: پیش از این درخشانتر چرم بیشتر رسمی کفش, بنابراین جیر کمی کمتر رسمی تر از چرم براق. شما همچنین می خواهید پیدا کردن بیشتر مواد عجیب و غریب مانند مار (piel de serpiente). پوشش (forro) باید از چرم طبیعی یا کف (piel de becerro).

برای یک واژه نامه از کفش واژگان اتمام این سایت. آن را فقط به زبان انگلیسی است اما طیف وسیعی از شرایط با توضیحات.

Certificate web secure

لوسی ویلیامز

Member Proz.com

لوسی ویلیامز

Certificate web secure

Gwenydd جونز

Member Proz.com

Gwenydd جونز

Lucy Williams' ISO Logo

لوسی ویلیامز

Gwen and Lucy's copywriter charter mark

گوئن و لوسی

I work with SDL Trados logo

گوئن و لوسی

Member Proz.com

گوئن و لوسی

Member Proz.com

Gwenydd جونز

کپی رایت ©2019 مترجم, استودیو, تمامی حقوق محفوظ است.

ترجمه مقاله

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی