یدکی یک لحظه برای غم و اندوه

دیوید رایدر / ایسنا

اگر شما تا کنون از دست کسی شما را دوست داشت, شما می دانید احساس دیدن دنیا را از طریق یک بانک گوی شیشه ای. شما مشاهده افراد دیگر خنده و لذت بردن از روز خود را, اما شما جدا از آنها از هم جدا شده توسط ضخیم ضد گلوله مانع است. شما تعجب که چگونه آنها می توانند مزه که بشقاب ماکارونی و یا بازی موسیقی که با صدای بلند با توجه به آنچه اتفاق افتاده است.

به طور معمول تجربه جداسازی اما ما coronavirus جهان, ما همه در همان سمت شیشه. هر روز ما در تماس با درد و رنج دیگران است. حتی اگر شما نمی دانید که کسی که مرده است و یا یک دوست است که شما نگران این هستید که شما را به خواندن در مورد تعداد زیادی از مرگ و میر در آمریکا است. اگر شما مانند من هستند ذهن خود را نمی تواند کمک کند اما تصور کنید که مردم در انتهای دیگر از این اعداد است. امروز یک زن شد یک زن بیوه است. یک دختر هرگز به خداحافظی به پدر او است. پسر جواب داد: خود را از درخواست برای یک پتو آخرین کلمات او را همیشه به او می گویند. برای بسیاری از هزاران نفر امروز خواهد بود یکی از لولا امتیاز از زندگی خود را; همه چیز خواهد بود به عنوان تعریف یا “قبل از” یا “،”

شعاع انفجار تنها مرگ است که بزرگتر از ما ممکن است فکر می کنم. وجود دارد این همسایه ها که سوزاندن شمع در پنجره در همبستگی با خانواده فرسایش تماس تلفنی که ممکن است در شب. وجود دارد و بازنشسته است که از دست یک پل شریک است. پرستاران و پزشکان مبارزه با این ویروس را به شانه عاطفی بار برای هر تماس به از کوره در رفته بستگان به دنبال نشانه ای از امید است. آنها همچنین باید برای ارائه اخبار بد.

مرگ و درد و رنج ما را احاطه کرده اما به طور معمول عزاداری هستند در معرض خطر زیر پا گذاشته شده توسط بحث های عمومی. این مرگ و میر در حال حاضر صفحه اول اخبار علوفه برای توییتر دعوا یا کابل صاحب نظران. و بسیاری از ما پریشان, خشم, ترس, یا فقط به انجام آنچه ما می توانیم برای مدیریت یک بشقاب پر از نگرانی فوری. اما در این دوره ما باید یدکی یک لحظه برای غم و اندوه است. این است که انسان چیزی که به انجام آن چیزی است که از طریق زیر در تعهد به این هم در واقع به معنی.

اگر ما یدکی یک لحظه, ما به همسایگان ما ساده جمعی احساس دیده شدن در از دست دادن خود را. اگر ما یدکی یک لحظه, ما به حداقل رساندن خطر ابتلا به ارسال یک سیگنال به کسانی که فقط خود را از دست داد جهان است که بقیه جهان است که بی تفاوت نسبت به درد و رنج خود را. اگر ما یدکی یک لحظه, ما اذعان دارند که ملی فشار برای پیدا کردن راه حل و بازگشت به حالت عادی در برخی از نقطه به عنوان مناسب به عنوان است که غیر ممکن است برای بسیاری از.

در حالت ایده آل یک شکل عمومی خواهد با استفاده از پلت فرم خود را به عنوان رهبران قهرمانانه باید در گذشته به مجموعه این تن. در شرایطی که شاید همه ما می تواند استفاده از سیستم عامل های ما که آیا آنها در توییتر و یا خانواده متن های زنجیره ای می گویند آنچه که من سعی کردم به اینجا می گویند: که ما احساس خود را از دست دادن و غم و اندوه حتی اگر کلمات بیش از حد دست و پا چلفتی. و هنگامی که کلمات شکست در مجموع یک لحظه سکوت می گویم شما تنها نیستیدو حتی در یک لحظه از تنهایی.

آزمون یک زمان مثل این است که آن هم همواره ما را به سوی انسانیت مشترک ما و یا از آن همواره ما را از هم جدا. اجازه دهید آن را به سابق.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>