جرقه یک شهر کوچک کسب و کار اکوسیستم

در سطح ملی در پاسخ به کروناویروس همه گیر فرود از فاجعه ای به فاجعه است. سیاه گرانیت اسلب یادبود سربازان ویتنام در واشنگتن نمایش نام بیش از 58,000 آمریکایی که جان خود را در این جنگ. کسانی که مرگ و میر رخ داده است بیش از بیش از 15 سال از جنگ است. در نرخ های فعلی تعداد زیادی از آمریکایی ها خواهد شد مرده اند از این بیماری همه گیر در عرض کمتر از دو ماه. نرخ بیکاری در حال حاضر در حال رسیدن به سطح است که هیچ آمریکایی به دنیا آمد پس از رکود بزرگ دهه 1930 تا به حال شاهد و یا با تجربه.

پس بقیه سیستم آمریکایی است که سمت چپ انتخاب کنید تا شل. شهرداران و فرمانداران کارگران بهداشت و مواد غذایی, کارکنان, کسب و کار مردم و رهبران مذهبی معلمان و پدر و مادر. در سال های اخیر اقساط Deb Fallows و من توصیف کرده اند برخی از این پاسخ: خلاقیت و نوآوری از کتابخانه ها; برنامه ای برای محافظت از کسب و کارهای کوچک شده اند که بسیار مهم به محلی احیای اقتصادی; تغییرات در یک ایالت برنامه در کالیفرنیا; پاسخ از یک کشور غیر انتفاعی شبکه; و چگونه اخیر جانبازان نظامی در حال تبدیل به یک سرویس اخلاق به غیر نظامی حرفه.

امروز گزارش برای اولین بار از دو روز نسبتا جدید شرکت های فن آوری هر یک بر اساس در غیر ساحلی “left behind” بخشی از کشور شده اند که آوردن اقتصادی, آموزشی و زندگی-چشم انداز فرصت های خود را به مناطق و چگونه آنها در حال حاضر در تلاش برای مقابله با جریان فاجعه است. امروز نگرانی های نوآوری جمعی مستقر در کار د لین, Idaho. بعد ما دوباره اعضای اتحادیه اروپا صنایع مستقر در فرسنو, کالیفرنیا, که ما باید به دنبال در طول سال.


نوآوری جمعی: نیک اسموت که در حال حاضر در اواخر 30s رشد در کار د لین. او نقل مکان کرد و دور از مدرسه و صرف بعد از ده سال به عنوان یک تکنولوژی کارآفرین. او تاسیس ساخته شده و به فروش می رسد سه مبتنی بر اینترنت شرکت (عمدتا مربوط به آزمون-دبستان و بازاریابی—اطلاعات بیشتر در اینجا) و او یک سخنران و مفسر در جهان فن آوری.

حسن نیت ارائه میدهد از نوآوری جمعی

سپس در حدود سن 30 او به آیداهو. او به من گفت که او آمد به شهر خانه خود را برای یک دلیل که مربوط به اساسی بحث در مورد اقتصاد آمریکا در سال های اخیر است. یعنی: چگونه برای به اشتراک گذاشتن فرصت ها و مزایای یک فناوری مبتنی بر اقتصاد به طور گسترده تر در سراسر نواحی در میان نژادها برای مردم در زمینه های مختلف و گروه اقتصادی—به طوری که آنها ایجاد گسترده تر مبتنی بر فراگیر اقتصاد عادلانه تر. که بلافاصله پس از انتخابات 2016 و به عنوان یک ناهموار بازیابی در سراسر کشور در چند سال آینده با چالش “رشد فراگیر” مورد بحث قرار گرفت در تعداد بی شماری از گزارش ها و کنفرانس های سیاسی در سخنرانی ها و مقالات روزنامه. مانند بسیاری از دیگر مردم ما شده اند chronicling, اسموت بر این باور است که او می تواند کمک به این آرمان و برنامه عمل به اثر خود را در اندک (جمعیت 50,000) شهر است.

“من فکر می کنم سرمایه داری بزرگ است” او به من گفت: هنگامی که ما صحبت در گوشی در ماه گذشته. “اما هدف من این است که به reframe کلمه “سرمایه داری” از آنجا که یک سیستم است که باعث تولید بیش از حد برای مصرف بیش از حد چند رسیده است محدودیت های آن است.” او گفت که هدف او این بود برای استفاده از بازار مشوق برای ایجاد یک تکنولوژی مبتنی بر سیستم کسب و کار “است که با ثبات تر و عادلانه و به تعمیر gashes در جوامع به جای تعمیق آنها. ما می خواهیم برای باز کردن بالقوه در همه افراد و به خصوص کسانی که احساس می کنید آنها پشت سر گذاشته شده است.”

رام کردن و تعمیر سرمایهداری است برای قرار دادن آن ملایم به مدت طولانی و پیچیده است. (در اینجا دو اقیانوس اطلس داستان من انجام داده اند فقط در این موضوع از سال 2015 بر اساس یک پروژه جدید توسط ال گور و از سال 1993 در مورد مبهم اقتصاددان آلمانی به نام فردریک لیست.)

در عمل این بدان معنی است در اسموت را مورد تلاش برای پرورش مونتاژ و اتصال مواد تشکیل دهنده از یک کسب و کار-راه اندازی اکوسیستم در بخش هایی از کشور که احساس قطع از منطقه خلیج-سیاتل-نیویورک تکنولوژی بوم. چند سال پیش او یک Vimeo بیانیه جمعبندی جاه طلبی های که شما می توانید در اینجا مشاهده کنید. خود را “نوآوری جمعی” ارائه می دهد جلسات آموزشی مربی روابط عمومی و خصوصی, حوادث زنجیره تامین, روابط, مطالعات منطقه ای, اقتصادی, امکانات, آموزش در محل کار-آمادگی و دیگر “مهارت های زندگی” و دیگر اشکال “نرم” زیرساخت ها است. اقدامات مانند این می تواند به نظر می رسد روح و یا بی اهمیت—تا زمانی که شما به یاد داشته باشید که چگونه مرکزی در نقش یک چنین رسمی روابط باید در ظهور تکنولوژی-مراکز اقتصادی در سان فرانسیسکو بوستون و سیاتل و چگونه صورت عدم وجود این نرم زیرساخت مانع است بسیار کوچکتر از شهر های داخلی امریکا است.

“من به دنبال هر شهروند در شهر به عنوان یک نا امید خالق” اسموت به من گفت که در ماه گذشته. “از آنجا که آنها نه ایجاد آنها خوشحال هستند و آنهایی که شاد هستند که قادر به ایجاد. ما در ساخت جوامع در اطراف این ایده از انسان بالقوه است.” استعداد و جاه طلبی و بالقوه خلاق هستند و بسیار به طور گسترده ای پراکنده شده او گفت:. فرصت نشده است. که فاصله او امید خود را از نوآوری های جمعی می تواند کمک کند ،

در کار د لین خود را سازمان توسعه همکاری که بازسازی یک آستین خالی الک ساختمان در مرکز شهر است. آن را تبدیل به نوآوری “دن”—و در حال حاضر این سایت از بیش از 60 دفاتر آرایشگاه کافی شاپ های رباتیک و کامپیوتر-برنامه علم و مدنی سایت برای رویدادهای مانند یکی از شما در عکس بالا. نوآوری جمعی راه اندازی کرده است یک کم هزینه tech-آموزش برنامه ای به نام الهام بخش. IC های مختلف ارائه می دهد ردیف از عضویت از آزاد به حدود 800 دلار در هر سال است. آن را آغاز کرده است یک صندوق سرمایه گذاری کارگردانی در کسب و کار جدید در کار د لین و جوامع مشابه در سراسر کشور است.

اسموت توضیح داده به من برخی از عملیات خود را در Utica, New York; تمپا فلوریدا; و اسپوکن واشینگتن. در هر یک از شهرستانها تاکید شده است در اقتصادی سوله است که مطابقت و جغرافیایی و فرهنگی و کسب و کار-تاریخچه خصوصیات آن شهر. کار د لین مثلا قوی رباتیک بخش. Utica, مانند بسیاری از شهرهای دیگر در شرق (به عنوان مثال ایری) دارای یک تولید میراث فرهنگی در سال های اخیر کاهش و جمعیت متنوعی از جمله بسیاری از مهاجران و پناهندگان است. شما می توانید اطلاعات در مورد آن و دیگر پروژه های در اینجا.


در قلمرو آیداهو قبیله در آیداهو Danamarie McNicholl از KREM مصاحبه مگان اسمیت سابق ایالات متحده افسر ارشد فناوری در یک ایالت تور برای راه اندازی الهام بخش برنامه نوآوری جمعی. (حسن نیت ارائه میدهد از نوآوری جمعی)

آنچه را که در هفت سال قبل از بحران. و در حال حاضر ؟ ماه گذشته به عنوان مستندات آغاز شد اسموت تولید شش دقیقه LinkedIn تصویری خطاب به شرکت های کوچک مانند کسانی که او تا به حال مشغول به کار در جوامع کوچک در سراسر کشور است. “شما به این نیاز ما به این نیاز من نیاز به این,” او گفت: “در مورد تلاش برای اتصال شرکت های کوچک با دیگران با مشکلات مشابه. (شما این را مشاهده کنید حدود سه و نیم دقیقه به LinkedIn کلیپ.)

همه ما باید بیشتر به من بدهید …. زمانی که یک تکه از کشور ما جدا شده است در خانه های خود بیشتر جدا شده از آنها قبل از ما یک انتخاب است. ما می تواند تبدیل به بدتر و یا ما می تواند بهتر شود. ما می توانید تبدیل شدن به کمتر و یا ما می تواند تبدیل به بیشتر است.

را انتخاب کنید برای تبدیل شدن به بیشتر است. را انتخاب کنید برای تبدیل شدن به بیشتر.

دوباره در انزوا می تواند صدا درست مثل یک سخنرانی انگیزه اما آن را متصل به “چپ پشت امریکا” کار که اسموت و خود سازمان انجام شده است ،

زمانی که از من خواسته اسموت چگونه خود تاکید منتقل شده بود به او گفت: آن را در درجه اول در جسمی و روانی و عاطفی و سلامت مردم در گسترش جامعه و ایجاد محلی بر اساس خود کفا و شبکه های, به جای ارسال آنلاین “محتوا” از ستاد. به عنوان او آن را در یک ایمیل:

این بسیار مهم است به یاد داشته باشید ما در حال ایجاد “محلی دیجیتال تعاملی جوامع” نه جریان قبل از ثبت مطالب و یا ایجاد جوامع غیر محلی مردم است. بسیار مهم است.

این نوع از جوامع ساخته شده از 100 از تجارب محلی در هر ماه است که از ویژگی های محلی چهره تسهیل تجربه است که اضافه کردن مقدار به سه مناطق مهم برای ثبات و بهبود; اقتصادی و روانی و سلامت جسمی. از طریق جامعه این تمرکز بر کمک به شما در تبدیل این نوع از کسی که می تواند به آینده شما می خواهید.

او در ادامه به توضیح دهید که چگونه این رویکرد متفاوت از ساده زوم-جلسه ارتباط از جمله “بزرگ و کوچک گروه تجربه برای جلوگیری از پنهان آنلاین” و یک سری از پاسخگویی منظم و تعیین هدف مرحله است.

“پایه بلند” امروز اسموت می گوید در مقدمه خود, لینک های ویدئویی. “شانه ها را به عقب و چانه بالا … با هم به عنوان یک جامعه بزرگ ما را انتخاب کنید به ساخت یک فردا ما می خواهیم از طریق جامعه امروز است.”

به عنوان من بپرسید در پایان هر یک از این آپدیت: یک رویکرد شبیه به این “در” پاسخ به فعلی بهداشت عمومی و بحران اقتصادی ؟ البته که نه. و من مطمئن هستم که IC مدل دارای محدودیت ها و نقاط ضعف و همچنین نقاط قوت و ضعف ،

اما آن را بخشی از “یک” ، بله من اعتقاد دارم که می توان آن را به عنوان به خوبی به عنوان یک نمونه از خلاقیت است که با آمریکایی ها در سراسر کشور در پاسخ به ما اضطراری است. تاریخ این بار باید شامل افراد و سازمان هایی که در حال تلاش برای حل این لحظه مشکلات و همچنین موسسات که شکست خورده اند.

بعدی: آخرین اخبار از اعضای اتحادیه اروپا.

بیشتر از این سری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>