ورزش لغو ترک وازکتومی بیماران بدون برنامه ریزی مارس جنون شراب خواری گزینه های

زمانی که برندن Margolis فرزند دوم متولد 15 ماه پیش او و همسرش می دانست که تقریبا بلافاصله خانواده خود را کامل بود. آنها می شده است از طریق دقیق IVF (لقاح آزمایشگاهی) به دو دختر دارم و می خواستم برای جلوگیری از بارداری غیر منتظره. مارگولیس تلویزیون نویسنده در لس آنجلس آغاز شده به دنبال وازکتومی.

ایستاده در مقابله در مطب در ماه ژانویه به برنامه روش او خود را برداشت تلفن و جستجو برای خرما از هفته اول مسابقات NCAA. زمانی که زمانبندی یک قرار ملاقات برای باز کردن 20 مارس یک روز که قرار بود به دیوار-به-دیوار کالج بسکتبال در تلویزیون Margolis, 39, پاسخ داد: “که من در روز است.”

عملیات خود است که هنوز هم به عنوان برنامه ریزی شده اما وجود خواهد داشت نه هر بسکتبال — یا تقریبا هر ورزشی زندگی می کنند — به تماشای در حالی که recuperating. تقریبا هر عمده آمریکای شمالی سازمان های ورزشی در این هفته لغو و یا تعویق آن برنامه ریزی مسابقات به دلیل شیوع رمان coronavirus.

شده است که, um, deflating مرجع برای طرفداران ورزش که برنامه ریزی شده وازکتومی همزمان با جنون مارس. ادراری به مدت طولانی دیده می شود سنبله در قرار ملاقات برای عمل جراحی به پایان رسیده و این مسابقات را نکته ، پزشکان به طور کلی تجویز 48 ساعت استراحت در بستر بیماران پس از دریافت snipped یک دوره تعداد زیادی از مردان را انتخاب کنید به صرف بر روی نیمکت و یا در تخت خواب, مشاهده hoops در حالی که امید خود را از براکت نمی افتید.

“بعضی از مردان وجود دارد که به طور خاص در آمده و منجر به جنون مارس زیرا در ذهن خود آنها می گویند,” من قصد دارم به صرف تعطیلات آخر هفته در حال تماشای بسکتبال به هر حال. این بزرگ خواهد شد’ گفت:” براد لرنر رئیس جمهور Chesapeake اورولوژی و مدیر ارولوژی در اتحادیه یادبود بیمارستان در بالتیمور. “ما احتمالا بیشتر درخواست ها برای انجام آن را در اطراف مارس جنون تعطیلات آخر هفته از اطراف هر رویداد ورزشی دیگر.”

لرنر گفت: وازکتومی قرار ملاقات نزدیک به دو برابر در ماه مارس هر سال نسبت به میانگین ماه. برخی از بیماران به جای را انتخاب کنید تا برنامه روش در اطراف کارشناسی ارشد در مارس گلف, اولین تورنمنت بزرگ از تقویم و یا برای مطابقت با فوتبال بزرگ تعطیلات آخر هفته در پاییز.

یکی از لرنر بیماران گلن کلارک شروع بحث در مورد وازکتومی با همسرش از یک سال پیش پس از تولد پسر دوم خود را. آنها رفت و به عقب و جلو در حالی که فکر کردن در مورد داشتن یک فرزند و امید برای یک دختر که همسر او ساخته شده ذهن خود را: او نمی خواست دوباره باردار.

“من به او گفتم پس از آن” این است که رفتن به صدا شاخی اما بسیاری از بچه ها (وازکتومی) انجام می شود در اطراف مسابقات NCAA و من آن را انجام دهد و سپس گفت:” کلارک 36 ساله در بالتیمور رادیو ورزش هاست.

او همچنین برداشت مارس 20 با این مسابقات داشته باشید. او مادر در قانون موافقت کردند که پسران خود را برای آخر هفته, او گفت:, و او با استفاده از آینده عمل جراحی به عنوان یک در حال اجرا کمی در برنامه های رادیو.

و سپس coronavirus رسید. او گفت که او خوش شانس او است و فیلم های ذخیره شده بر روی DVR خود را آماده رفتن و او را با توجه به شراب خواری-مشاهده تمام 10 فصل از “محدود کردن شور و شوق خود را” به جای ورزش او برنامه ریزی شده برای لذت بردن از

لرنر گفت که او تا پنج عملیات برنامه ریزی شده برای روز جمعه — هر روش طول می کشد حدود 15 دقیقه — و هیچ یک از بیماران هنوز لغو و یا موکول مارس آینده.

“است که می تواند به سختی فروش به همسر خود می گویند, ‘عسل, شما نیاز به استفاده از کنترل تولد برای یک سال دیگر. من به تعویق انداختن من وازکتومی برای یک سال دیگر برای آینده NCAA tournament,'” لرنر گفت.

کودی بخواهد ابتدایی ویژه آموزش و پرورش معلم و مربی بسکتبال در کمپبلسویل, Ky., او وازکتومی تنظیم برای 18 مارس. او و همسرش تصمیم گرفتند که با سه دختر در سنین پنج و سه و هشت ماه آنها را نمی خواهید هر گونه بیشتر از کودکان است.

دیگر معلمان و مربیگری رفقا به شوخی به او گفت که اگر او تا به حال عمل جراحی در روز چهارشنبه قبل از مسابقات او می تواند از مدرسه به مدت دو روز و می تواند با استفاده از چهار روز مستقیم از بسکتبال. او برنامه ریزی قرار ملاقات در ماه فوریه.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

اما از آنجایی گفت بخواهد 28 او و همسرش نشده است بنابراین مطمئن شوید که آنها نمی خواهند یک کودک در یک یا دو سال. زمانی که NCAA رئیس جمهور علامت Emmert لغو این مسابقات در روز پنج شنبه گفت بخواهد آن را احساس مانند یک نشانه آن است که آنها نیاز به زمان بیشتری برای فکر کردن در مورد آن است.

او لغو عمل جراحی خود را که بعد از ظهر.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>