ورزشی و یا حداقل ورزش با طرفداران باقی می ماند در انتظار نگه داشته در انتاریو “برای آینده قابل پیش بینی”

هر pie-in-the-sky امید طرفداران ورزش قادر به تشویق خود به طرف محلی در فرد در این تابستان به نظر می رسد نقش برآب.

در حالی که هیچ یک از آسیب ورزشی طرفدار لیگ و یا تیم در تورنتو هر گونه بتن برنامه ای برای راه اندازی مجدد و یا باز کردن فصل خود را هر زمان به زودی استانی دولت انداخت آب سرد در مفهوم هر بازی در حال بازی در مقابل تماشاگران هر زمان به زودی.

NBA با صدور دستورالعمل های دقیق برای بازگشایی تیم تمرین امکانات دوشنبه در حالی که هل دادن تاریخ حداقل یک هفته به جمعه آینده. صحبت از هر بازی شدید و زودرس است.

و حداقل در انتاریو گنجاندن طرفداران دور است.

“بزرگ و مجامع عمومی مانند کنسرت ها و رویدادهای ورزشی خواهد بود همچنان محدود برای آینده قابل پیش بینی” استان گفت: در آن گزارش اولیه درباره احتمال بازگشایی کسب و کار و خدمات توقیف توسط COVID-19 بیماری همه گیر.

هیچ جدول زمانی برای شروع این استان سه جانبه بازگشایی طرح است. مقامات دولتی گفت: هر یک خواهد بود در محل تا یک ماه قبل از دوم خواهد بود آغاز شده که نشان می دهد زنده رویدادهای ورزشی می تواند ماه به دور است.

این امر همچنین به نظر می رسد به مهر و موم سرنوشت سنتی یکی کردن رویدادهای ورزشی در این منطقه است. PGA تور کانادا, باز, برنامه ریزی شده برای اواسط ماه ژوئن در سنت جورج گلف و باشگاه کشور در حال حاضر لغو شده و ملکه بشقاب اصیل اسب نژاد در اصل مجموعه ای برای اجرای 27 ژوئن به تعویق افتاده است.

هوندا ایندی تورنتو مسابقه آخر هفته است که هنوز هم میله میله برای جولای 10-12 اما اگر آن برگزار می شود, این یک مجازی یقین آن را نمی خواهد در مقابل زندگی می کنند. و برنامه ریزی برای راجرز کاپ مردان مسابقات تنیس در اواسط ماه اوت هنوز نامشخص است. رویداد زنان در مونترال در حال حاضر قرار داده شده است برای یک سال.

هیچ یک از رشته های ورزشی با به طور منظم فصل برنامه — NBA, NHL, لیگ اصلی بیس بال لیگ برتر فوتبال و لامپ کم مصرف — داده اند هیچ نشانه ای از زمانی که آنها ممکن است رزومه و یا شروع فصل خود را.

NBA به برخی از جهت تیم روز شنبه برای بازگشایی تمرین و امکانات در شهرستانها که در آن اجتماعی فاصله دارند آرام است. وجود دارد می تواند بیش از چهار بازیکن در یک زمان و مربیان نمی تواند شرکت در جلسات تمرین. کامل شیوه و scrimmages باقی می ماند ممنوع است. و بازیکنان هنوز هم می تواند استفاده از بهداشت عمومی باشگاه تناسب اندام و مراکز ورزشگاه.

انتظار می رفت برخی از تیم ها را با امکانات خود این جمعه اما لیگ را به تعویق انداخته تاریخ یک هفته و هشدار داد این بود نقل مکان کرد و بیشتر به آینده “اگر تحولات حکم.”

شهردار تورنتو جان حزب محافظه گفت CP24 صبح روز دوشنبه که او تا به حال بحث با رپتورز جمهور Masai Ujiri و مدیر کل بابی وبستر و با استان مورد بازگشایی رپتورز’ تمرین تسهیلات و گفت که او نمی خواهید برای دیدن یک وضعیت که در آن تیم بود “در یک نقطه ضعف.” اما او همچنین گفت که او را از تصمیم گیری نهایی به مقامات بهداشت عمومی.

“بدیهی است که برترین نگرانی همچنان آن را به عنوان همیشه بوده است در مورد همه سلامت از جمله این که از تورنتو رپتورز خود را” حزب محافظه گفت CP24.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

Doug Smith

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>