این رویداد بزرگ است که در اینجا!

 

“بهار را به اقدام” سه روز چند رشته ای بین المللی کنوانسیون برای زبانشناسان در حال حاضر برای ثبت نام.

 

انجمن مترجمان و مفسران از فلوریدا (عاطف) همراه با زبان اسپانیایی بدست آورد (SPD) از American Translators Association (ATA) و

دانشگاه بین المللی فلوریدا (FIU)* مفتخر به ارائه یک

 

کنفرانس بین المللی

مارس 16th – 18th, 2018

 

در جنوب فلوریدا. سی و پنج سخنرانی ها و یا کارگاه های آموزشی که ارائه خواهد شد توسط یک صورت فلکی بسیار تخصصی و سخنرانان مشهور از آمریکا و اروپا و آمریکای لاتین است.

 

این رویداد یک فرصت استثنایی است برای حرفه ای ها در زمینه ترجمه و تفسیر خود را به منظور ارتقاء و توسعه حرفه ای و به دست آوردن تعداد قابل توجهی از اعتبارات آموزشی در یک قیمت است که بخشی از آنچه در کنوانسیون از این کالیبر به طور معمول هزینه.

 

این رویداد وعده داده می شود یکی-از-یک-نوع فرصت را به مخلوط و ممزوج با ما سخنرانان کلیدی PALABRAS MAYORES (دیدن www.palabrasmayores.org) و به دست آوردن گسترده و مهم مقدار اطلاعات از برجسته کارشناسان در زمینه های خود را.

 

لطفا بلافاصله www.springintoaction.info برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این رویداد و ثبت نام با ما “در اوایل پرنده” نرخ. اعضای ATIF دریافت حتی عمیق تر قیمت با تخفیف (اما به یاد داشته باشید شما باید تمدید عضویت خود را در ATIF برای 2018 و یا فراتر از آن).

 

ثبت نام در حال حاضر و به اشتراک گذاری این اطلاعات را با دوستان و همکاران خود را. این فرصت خود را به ‘بهار به عمل’ و نمی شود را از این کنفرانس بزرگ در میامی در مارس سال 2018 است.

 

که در آن: دانشگاه بین المللی فلوریدا (FIU)

             مودستو (Modesto) A. Maidique پردیس (MMC)

11200 S. W 8th Street, میامی, فلوریدا 33199

 

وقتی که: مارس 16-18, 2018

 

هزینه: $175 (به صورت کامل رویداد سه روزه در “پرنده زود هنگام” رای)

 

اطلاعات و ثبت نام در: www.springintoaction.info

ترجمه مقاله

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htplinku.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی