مخفیکاری فیلم بچه ها برای دوران Coronavirus قرنطینه

Mr. Potato figure with Buster Keaton's face
تصویر توسط تامارا Shopsin

من به تازگی گفت: من پنج سال است که او می تواند دیگر سازمان دیده بان مورد علاقه خود را Adam Sandler سه گانه که او کشف شده در یک پرواز بین المللی زمانی که والدین با کمرویی کم بود زیرا که من آن را قرار داده, “ما, ‘هتل ترانسیلوانیا’ اشتراک زد.” او پذیرفته شده و این پاسخ با رواقی فضل و مطلق ایمان به من اعتماد. در حال حاضر هر چند ما در حال ورود ما هفته دوم قرنطینه با بسیاری از بیشتر به احتمال زیاد به می آیند و من شک دارم که خستگی و ناراحتی و صفحه نمایش وسوسه را پایین نوار در شیوه گفتن یک پرواز بین المللی است که طول می کشد تا شصت روز.

به منظور به حداقل رساندن شانس که پناه در محل خواهد ما را به ما تجدید اشتراک برای “PAW Patrol,” “PJ, ماسک” و هر تعداد از دیگر infernal کودکان سرگرمی من شده است با کشیدن هم یک لیست از فیلم هایی که بچه دوستانه تصادف به جای طراحی. معیارهای سست و می تواند موجب کشش و یا قرارداد با توجه به سن بچه ها و تنظیمات. اما اصول اولیه هستند که فیلم بود زندگی, سرگرم کننده و تا حدودی فکری جذاب برای grownups و عدم آنجا که ممکن است چه تیپر گور ممکن است تماس بگیرید “محتوای صریح و روشن.”

ما می توانید شروع به ترتیب با Buster Keaton. وقتی که من در توییتر برای توصیه از خفا بچه های, فیلم, Dana Stevens فیلم منتقد و Keaton, شرح حال, vouched برای “هر Keaton دو reeler واقعا” و ما شده ایم وعده شگفت انگیزی بر روی آنها تا کنون از: “پلیس” “یک هفته” “برقی خانه” و همچنین “فیلمبردار” و “شرلوک جونیور” من همیشه متوجه شده است که بچه های من پاسخ متفاوت به سکوت و یا در نزدیکی-سکوت انیمیشن—Aardman را “شان گوسفند”چهل و پنج دقیقه از پیکسار “Wall-E” امتداد Studio Ghibli را “همسایه من توتورو”و همان درست است که دختر من ساعت Keaton رفتن در مورد کسب و کار از اختراع صفحه نمایش کمدی: او جذب می شود و پر از پرسش و او در می یابد مقدار از آن را “عجیب و غریب” (ستایش) اما او هرگز لعاب بیش از. عدم گفت و گو برگ تخیلی فضایی برای ارتباط برقرار کردن با کار های زیادی را به عنوان او می کند با عکس های مورد علاقه کتاب ها. جایزه: intertitles خوب برای شروع و متوسط خوانندگان که به طور ناگهانی در بر داشت خود را از مدرسه.

دختر من وارد شده تعداد زیادی از ساعت ها روی مبل در حال تماشای ترنر کلاسیک در خانه پدر و مادر سرگرم کننده در منطقه که به او منع ورود برای آینده قابل پیش بینی. این آپارتمان کوچک که در آن او در حال حاضر به دام افتاده فاقد حیاط اساسی کابل و بسیاری دیگر از grandparental امکانات, اما آن را نشانی از دسترسی به Katharine Hepburn که plummy lockjaw و زاویه ای فضل همیشه برگزار شد درخواست تجدید نظر ویژه ای برای او. او می تواند مرتب کردن بر اساس به دنبال طرح “The Philadelphia Story” اما با شدت بهم زدن غوطه دادن است Howard Hawks را “بالا آوردن نوزاد” عمیقا goofball فیلم که همه چیز را از بچه ها دوست دارم: هپبورن به عنوان یک سفیه اری برنده زن یک موسیقی پلنگ محوری اسکلت دایناسور و کری گرانت در ترکی.

عصر طلایی فیلم تقریبا به طور پیش فرض به خانواده-دوستی با توجه به اخلاقی هیز کد که ممنوع ناسزا و آشکار نکات جنسی از تولیدات هالیوود. وجود دارد هیچ محدودیت بر قاتل ردیف از مدیران آمریکایی که به تازگی در نوزده-هفتاد و این جایی است که جوانه زدن auteurist را خود آموزش و پرورش باید تبدیل به بسیار انتخابی: “هوگو” برای مارتین اسکورسیزی; “مستقیم داستان” برای دیوید لینچ; “Paper Moon” پیتر بوگدانوویچ. (این شگفت انگیز است, همه چیز داده شده ما در حال حاضر می دانم که در مورد رایان و تاتوم اونیل رابطه که frazzled شیرینی معروف خود را تک به “ما فقط باید برای نگه داشتن در veerin’ ” صحنه کاغذی “ماه” باقی مانده است unconquerably دست نخورده است.) همچنین رابرت آلتمن را به “Popeye” یک فیلم تماشا کردم ده ها بار به عنوان یک بچه است و من در حال حاضر پیدا کردن مرزی بی کفایت و تقریبا unwatchably عجیب و غریب—و از همه جذاب تر برای آن است.

“Popeye” یک موسیقی اسمی و با شکوه آهنگ و رقص است hardiest مواد به صورت نامحدود و درنتیجه به خصوص اگر فرزند خود را مورد علاقه هنرمندان ژن کلی و “جودی باغ.” در طول سال ما standbys شامل “آواز در باران” (بدیهی است) “یک آمریکایی در پاریس” “Meet Me in St. Louis” “برای من و گال,” “در شهر” (اما سریع به جلو به گذشته وحشتناک دنباله مجموعه در موزه تاریخ طبیعی), “Anchors Aweigh” و “Ziegfeld Follies.” برای برخی از قرن بیست و یکم انرژی پرتاب در “مدرسه راک” و “Josie and the Pussycats.”

من سه سال درخواست “آواز در باران” یک ادای احترام به آخرین silents و اوایل فیلم ناطق با گفتن “من می خواهم به تماشای خاطرات.” این است دانا در راه است که هیچ یک از بچه ها می توانند درک کنند: شگفت آور, پیر فیلم که هر کس دوست دارد خود را یک ادای احترام به از دست رفته دوران. اگر بچه ها من حفظ هر خاطراتی از این وحشتناک من امیدوارم که آنها به یاد داشته باشید این فیلم بیش از حد.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>