استفان میلر مهاجرت افراطی در کاخ سفید

تصویر سازی های طلایی هستی


دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را آغاز کرد پیشنهاد ریاست جمهوری در سال 2015 با بدنام سخنرانی در برج ترامپ که در آن او گفت: از مهاجران مکزیکی, “آنها, آوردن مواد مخدر. آنها در حال آوردن جرم و جنایت است. آنها تجاوزگران.” اما آن را تا زمانی که یکی از دستیاران سابق جف جلسات پیوست تهمت انتخاباتی که شعارهای coalesced به سیاست. چگونه یک مشاور آمدن به چنین نامتناسب نفوذ در دولت پلت فرم ؟ جاناتان بلیتزر گزارش ظهور استفان میلر. به علاوه سیمون Parkin می پیوندد یک گروه خارجی-کارشناسان سیاست که بازی جنگ برای کمک به آنها را پیش بینی و شامل جغرافیای سیاسی در تضاد است. و مایکل Schulman نشسته با Pam Grier, اولین اقدام قهرمان blaxploitation سینما به بحث در مورد خود را منحصر به فرد حرفه ای در هالیوود است.


استفان میلر معمار تهمت برنامه مهاجرت

جاناتان بلیتزر بررسی چگونه یک مشاور تبدیل مغلوب ساختن پیشی جستن بیگانه و بلاغت به مجموعه ای از سخت-خط سیاست.


نورد تاس در نبرد با روسیه

جنگ-بازی های قدیمی و کم-tech tool اما افسران و دیپلمات ها هنوز هم به نوبه خود آن را به مدل های امروز پیچیده ترین موقعیت ژئوپولیتیک.


Pam Grier از Blaxploitation به تعالی

ظالمانه آلوده با انزال و قدرت ستاره “Foxy Brown” کمک تغییر راه سیاه و سفید زندگی ارائه شد روی صفحه.


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>