Stephon Marbury می خواهد به ارسال نیویورک 10 میلیون فولاد ماسک در ماه آینده

آن بود 4 صبح در پکن که سابق نیویورک نیکز بازیکن Stephon Marbury رو بر روی گوشی با اخبار روزانه. او نمی خواست به صحبت در مورد بسکتبال. او می خواست به صحبت در مورد او چگونه می تواند کمک به بومی خود را به نیویورک نبرد coronavirus.

با تشکر از محبوبیت گسترده ای از بازی در چینی Basketball Association, Marbury تا روابط خود را با محلی شرکت های تولیدی در چین شده است و در تماس با بروکلین قصبه جمهور اریک آدامز در مورد امکان ارائه مورد نیاز تجهیزات پزشکی. Marbury گفت: این کارخانه می تواند با ارائه 10 میلیون ماسک در ماه آینده.

“از آنجا که از ارتباط من با اریک و برای مردم جزیره ادم ساده لوح که من از, من در حال حاضر در تلاش برای کمک به منبع از کارخانه های مختلف در اینجا در چین برای کمک به, به دلیل (Adams) اینجا نیست” گفت: Marbury که سفر به پکن دو هفته پیش. “بنابراین من یک نقش برای او اساسا سعی کنید برای کمک به یافتن منابع محصولات با ماسک های مختلف و دیگر محصولات است که مردم نیاز به زنده ماندن: کیت تست تمام این چیزهای مختلف است که باید نامیده می شود و آنچه در این شهر نیاز به سعی کنید در مقابل این.

“من به تماشای همه چیز, هر روز … دلخراش برای دیدن که شما می دانید ما در تلاش برای بدست آوردن در مقابل این. اما این چالش و اینها چالش هایی است که ما همه رو. و برای من دانستن است که من در آمریکا هستم, من نقل مکان کرد به سعی کنید برای کمک به در هر راه که من می توانم.”

Marbury خواست همه را به وحدت برای کمک به مبارزه با ویروس.

“شما می دانید مردم در سراسر جهان در حال تجربه این و هیچ کس معاف است که ما ببینید — پرنس چارلز, شما دیدن, بازیگران, شما ببینید بازیکنان بسکتبال,” او گفت:. “این ویروس شدید فیزیکی ، و … آن را نمی داند کسی نام. آن را نمی دانم چه کسی را اشغال است. آن را به معنای واقعی کلمه تلاش را در ما و من فکر می کنم همه ما باید تبدیل به یک منظور واقعا در مقابل این.

43 سال Marbury صرف 13 فصل در NBA, بازی, برای, مینه سوتا, New Jersey, ققنوس نیویورک و بوستون قبل از اتمام کار خود را در چین جایی که او برنده سه CBA قهرمانی با پکن اردک. او یک ستاره عظیم در چین memorialized در راه مایکل جردن است که در ایالات متحده, مجسمه و تمام.

سابق گارد نقطه توصیف راه چین است که در حال حاضر مدیر عامل شیوع بیماری به عنوان “شگفت انگیز است.”

“در همه جا شما بروید شما می توانید درجه حرارت خود را چک” او گفت:. “شما می دانید وقتی که من اولین بار به چین دو هفته پیش … به عنوان به زودی به عنوان من فرود آمد و من را به بیمارستان رفت و من تست شده است. من تست منفی است. و پس از آن زمانی که من آمد به آپارتمان من پیچیده آنها به من گفت که من تا به حال به خود قرنطینه به مدت 14 روز و حتی بعد از تست منفی به دلیل بسیاری از موارد مختلف در مورد آینده از خارج از چین است.”

Marbury تا به حال یک پیام برای نیویورکی که در حال حاضر پیدا کردن خود را در کانون شیوع در ایالات متحده آمریکا

“ما شروع کردیم به فکر کردن شما شروع به فکر کردن با هم. ما عاشق گوش دادن ما باید تمرکز. ما به ماندن متعادل و در طول این زمان. تنها راهی است که ما در حال رفتن را از طریق این این است که اگر ما متحد به عنوان یکی. اگر ما متحد به عنوان یکی و ما اصلا نگاه ما به خود و ترجیحات فردی تا آنجا که آنچه ما احساس می کنیم ما حق هستید … و فکر می کنم در مورد هر یک از دیگر ؟ من فکر می کنم ما قادر خواهید بود برای بهتر خواهد بود در دراز مدت است.”

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>