مطالعه: هیچ کس نمی تواند دیده می شود همه گیر آینده به جز مردم قادر به خواندن

Donald Trump.
بلومبرگ

مینیاپولیس (به Borowitz گزارش)—هیچ کس نمی تواند دیده می شود این بیماری همه گیر کوروناویروس آینده به جز برای افرادی که قادر به خواندن یک مطالعه جدید نشان می دهد.

مطالعه منتشر شده توسط دانشگاه مینه سوتا است که به شدت بحرانی فعلی اولیه-سیستم هشدار دهنده برای بیماری های همه گیر جهانی است که مستلزم آن است که یک فرد دارای سواد لازم برای درک و هضم یک یادداشت.

“برای دیدن یک بیماری همه گیر در آینده یکی را به عنوان خوانده شده و همچنین درک جملات و پاراگراف ها که نوشتن معمولی یادداشت” پروفسور دیویس لوگسدون نویسنده این مطالعه گفت. “و برخی از این یادداشت ها می توانید اجرا کنید دو سه و حتی چهار صفحه در طول.”

برای کسی که به طور معمول نمی بخوانید و به جای صرف ده یا دوازده ساعت در روز به تماشای تلویزیون “یادداشت خواهم که محکوم به سقوط از طریق ترک.”

لوگسدون معتقد است که شکست تحقیرآمیز از زمان “خواندن محور” اولیه-سیستم هشدار دهنده به ما آموزش می تواند درس های ارزشمند در مورد چگونه برای آینده مبارزه با بیماری های همه گیر.

“در حال حاضر زندگی میلیون ها نفر بر یک نفر نیست که بی سواد است,” او گفت:. “که تنظیم نوار بدجور بالا است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>