یکشنبه خواندن: در این فیلم 2020 اسکار Edition

The stage and audience at the Oscars
عکس از Alamy

در سال 2000 علامت گذاری به عنوان خواننده برفلد کارگردان افسانه ای مارتین اسکورسیزی برای نیویورکر. در “مردی که هیچ چیز را فراموش” خواننده اشاره می کند که یکی از فیلمسازان بزرگ استعدادها و توانایی های خود به تدبیر سینمایی راه حل “برای این پارادوکس این است که حقیقت و زیبایی و تباهی باید همان قاب است.” امسال اسکار, the Academy of Motion Picture Arts and Sciences است نامزد یک ترکیب جالب از فیلم—از جمله اسکورسیزی “در ایرلندی”—که حاوی بسیاری از این عناصر اغلب در همان قاب است. این آخر هفته ما در حال آوردن شما یک انتخاب قطعات در سینما و برخی از مدیران و فیلم نامزد دریافت جایزه برای نود و دومین جوایز اسکار. در “فیلم عاشق” از سال 2003 لاریسا MacFarquhar پروفایل کوئنتین تارانتینو که فیلم “Once Upon a Time . . . در هالیوود” نامزد دریافت جایزه شده است در دسته های متعدد و بازگو مدیر تجربیات سازنده به عنوان یک جوان از چرم گاومیش فیلم. آنتونی لین, بررسی, Greta Gerwig خام تعجب آور اقتباس از “زنان کوچک” و نظر قابل توجه و نگران کننده جهان بونگ جون-هو را “انگل” که برنده نخل طلا در جشنواره کن و مسیر آن نامزد اسکار. در “سام مندس کارگردان اکتشافات” جان Lahr بررسی “1917” مدیر ایفای نقش به عنوان یک غریزی فیلمساز و بررسی پس زمینه خود را به عنوان یک استاد شناخته شده در تئاتر. در “شادی” از 2013, Ian پارکر توصیف نوشتن موفق همکاری بین Gerwig و همکار او-مدیر Noah Baumbach. سرانجام در “آنچه از درخشان ‘, ازدواج, داستان,’ ” ریچارد برودی کالبدشکافی این Baumbach-کارگردانی فیلم را مراقبه در یک ریشه ارتباط است. ما امیدواریم که که این قطعه را سحر و جادو کمی به خود را قبل از اسکار بعد از ظهر یکشنبه.

—دیوید Remnick


“مردی که هیچ چیز را فراموش”
عکس توسط هلموت نیوتن

این وماکارونی مارتین اسکورسیزی ذهن است.


“فیلم عاشق”
عکس توسط Ruven Afanador

در کوئنتین تارانتینو در ذهن پروژکتور هرگز متوقف نمی شود در حال اجرا است.


“Greta Gerwig خام تکان دهنده ‘زنان کوچک’ “
تصویر توسط بیانکا Bagnarelli

چه ظهور از Gerwig اقتباس است از یک حس قوی که خشم است و نه فقط طبیعی بسیاری از زنان است اما خود محرک مناسب.


“سام مندس کارگردان اکتشافات”

برای صفحه نمایش و مرحله مندس با این نسخهها کار مانند یک مجسمه ساز—به طور مستمر در قالب و remolding فضا و بیان و ژست.


“آنچه از درخشان ‘ازدواج داستان’ “
عکس حسن نیت ارائه میدهد Netflix

Canny و پیچیده آن را Noah Baumbach را توسعه یافته ترین و اصلی فیلم است. اما مدیر نیست و خطر شکستن خود را فریم به اذعان offscreen درام, زندگی در پشت شخصیت ها و چه در فیلم خود را نشان میدهد برای آنها.


“‘انگل’ به بررسی آنچه در زیر نهفته است”

نابرابر در جهان پیش بینی توسط بونگ جون-هو می تواند به عنوان برای جنگ طبقاتی یا میانجیگری صلح—برای وحشیگری و یا سکون یا هر دو.


“شادی”

Noah Baumbach موج جدید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>