یکشنبه خواندن: قهرمانانه کار پزشکان و کارکنان بهداشت

عکس های دیوید رایدر / ایسنا

در این هفته بوده است فوق العاده دشوار است برای هر کس که ما را تماشا کرده ام رمان coronavirus ردیابی یک مسیر مرگبار در سراسر جهان است. چه الهام بخش وجود دارد به حال می آید از تلاش های قهرمانانه از پرسنل پزشکی و سلامت کارگران در هر کشور مردان و زنان که مشغول به کار خستگی ناپذیر برای کمک به کسانی که رنج می برند. این هفته ما در حال آوردن شما یک انتخاب قطعات مورد متخصصان پزشکی در سراسر جهان است. در “سایه پزشکان” بن Taub می نویسد: در مورد شجاع پرسنل پزشکی که در شکل استادانه درست شده شبکه زیرزمینی بیمارستان برای درمان قربانیان جنگ در سوریه است. در “Ophelia دال ملی خدمات بهداشت” آریل لوی بررسی کار از همکاران در سلامت یک سازمان فراهم می کند که ضروری مراقبت های پزشکی در مناطق فاقد کافی بهداشت عمومی زیرساخت ها است. در “مناقصه دست در حضور مرگ” لاریسا MacFarquhar به دنبال یک پرستار آسایشگاه به عنوان او را برای مراقبت ترمینال بیماران در بروکلین. در یک قطعه از سال 1984 جان مکفی تواریخ شجاع کار از یک گروه از پزشکان جوان تمرین پزشکی خانواده در ایالت مین است. سرانجام در “است مراقبت های بهداشتی یک درست است؟,” Atul Gawande بررسی این که آیا آمریکایی ها در حال آماده به آغوش مفهوم مراقبت های بهداشتی به عنوان یک جهانی حق است. در یک زمان قطعیت این داستان ارائه یک یادآوری از کار فوق العاده ای است که پزشکان و دیگر کارکنان بخش بهداشت و درمان انجام دهد.

—دیوید Remnick


“مناقصه دست در حضور مرگ”
عکس توسط یوجین ریچاردز برای نیویورکر

کار روزانه یک آسایشگاه که رفتار فیزیکی و روانی و معنوی نیازهای مردم در آسیب پذیر ترین نقطه از زندگی خود را.


“سایه پزشکان”
تصویر توسط برایان Stauffer

نژاد زیرزمینی به گسترش دانش پزشکی به سوریه برای پاکسازی آن است.


“Ophelia دال خدمات بهداشت ملی”

همکاران بهداشت می خواهد به بازسازی کل کشور’ سیستم های پزشکی و آوردن مراقبت های بهداشتی به برخی از فقیرترین مردم روی زمین است.


“وارثان کلی تمرین”

در سن تکنسین پزشکی با ماشین آلات و پلانشت محلی, خانواده, دکتر گرداند.


“این است که مراقبت های بهداشتی یک درست است؟”

این یک سوال است که تقسیم آمریکایی از جمله کسانی که از شهر من. اما آن را ممکن است برای پیدا کردن زمینه های مشترک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>