میامی—حتی در سوپر باول آنها سوگواری Kobe Bryant.

سان فرانسیسکو ریچارد شرمن نشان داد تا برای سوپر باول در یک برایانت نیوجرسی شروع متعدد افتخارات اختصاص داده شده به افسانه بسکتبال در فوتبال بزرگترین روز است. در میان آنها: بازیکنان از کانزاس سیتی و سان فرانسیسکو 49ers صف برای یک لحظه سکوت برای بزرگداشت نه همه قربانیان از آخر هفته گذشته را با سقوط هلیکوپتر از جمله برایانت و 13-year-old daughter Gianna.

تیم ایستاد مربوطه 24-حیاط خطوط — در ادای احترام به برایانت شماره 24 نیوجرسی. برخی از طرفداران در بازی عینک لیکرز کشباف و چند حتی تا به حال برایانت مدرسه بالا پایین Merion نیوجرسی.

“خانم ها و آقایان لطفا با عضویت در یک لحظه سکوت به عنوان 49ers, ستاد و لیگ ملی فوتبال گسترش ما عمیق ترین تسلیت به دوستان و خانواده های کسانی که در طول این هفته است. … آنها هرگز فراموش نخواهد شد,” پیام این بود که blared از طریق راک ورزشگاه.

همانطور که اعلام شد در حال ساخته شده, دو ورزشگاه چهار صفحه نمایش های ویدئویی نشان داد یک تصویر از برایانت و نام دیگر هشت قربانیان سقوط. دو نفر دیگر صفحه نمایش های ویدئویی نشان داد یک تصویر از دیرین وایکینگها مینه سوتا ستاره و Pro Football Hall of Famer کریس Amy که او نیز درگذشت, هفته گذشته است.

شرمن همچنین به نظر می رسد در فاکس قبل از بازی نشان می دهد به خواندن یک شعر به نام “عزیز فوتبال” — تطبیق بیشتر از آنچه که او گفت: از برایانت “عزیز بسکتبال” شعر است که او می گذراند به عنوان یک راه از, اعلام کرد که فصل 2015-16 خواهد بود که گذشته خود را با لیکرز در NBA.

“من بازی را از طریق عرق و صدمه دیده است. نه به خاطر چالش به نام من. اما دلیل این که شما به من به نام” شرمن بخوانید کپی برایانت کلمات دقیقا در خاص که گذشت. “من همه چیز را برای شما. از آنجا که آنچه شما انجام دهد زمانی که کسی باعث می شود شما احساس می کنید که زنده به عنوان شما ساخته شده من احساس می کنم.”

در طول گرم یو پی اس در سوپر باول مقدار زیادی از بازیکنان عینک cleats با طراحی های مختلف تجلیل و قدردانی به برایانت. سان فرانسیسکو دانته Tia تا به حال بنفش-و-طلا آنهایی که با کلمات “Mamba کردن” — نهایی دو واژه برایانت بازنشستگی سخنرانی پس از 60 نقطه وداع بازی در سال 2016 — نابودسازی در دو طرف. The 49ers’ امانوئل ساندرز یک جفت عینک با کلمات “استراحت در صلح و آرامش” و شهر کانزاس Demarcus رابینسون بود, تصاویر از برایانت و شماره 24 در cleats.

San Francisco 49ers' Dante Pettis wears cleats honoring Kobe Bryant before the NFL Super Bowl 54 football game between the San Francisco 49ers and Kansas City Chiefs Sunday, Feb. 2, 2020, in Miami Gardens, Fla.

مراسم تجلیل از بیش از همه جنبه های دیگری از جهان ورزش ادامه داد: یکشنبه, دقیقا یک هفته پس از سقوط. در میامی-پیتسبورگ مردانه کالج بسکتبال بازی پیت طرفداران پرتاب بنفش و پولک طلا — لیکرز رنگ — در هوا پس از Panthers خود را به ثمر رساند اولین سبد. و قبل از اینکه یک سری مسابقه فوتبال در استادیوم المپیک در رم بین لاتزیو و Spal برایانت عکس نمایش داده شد و در ادم تنومند و بدقواره صفحه نمایش های ویدئویی.

در تور PGA را Waste Management Phoenix Open تور پیوست بازیکن با 16th, سوراخ ادای احترام به برایانت با استفاده از دو لیکرز یکنواخت اعداد به برش نهایی-دور پین موقعیت در ورزشگاه par 3.

Kansas City Chiefs' Demarcus Robinson wears cleats honoring Kobe Bryant before the NFL Super Bowl 54 football game between the San Francisco 49ers and Kansas City Chiefs Sunday, Feb. 2, 2020, in Miami Gardens, Fla.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

پین قرار داده شد 24 متری از لبه جلو و 8 متری از لبه سمت چپ روی داد و بیداد کن سوراخ است که دارای بیش از 20 ، 000 طرفداران. زرد پرچم تا به حال 24 در یک طرف و یک 8 روز دیگر و تطبیق شماره رنگ شد در چمن در مقابل سبز است.

شنبه شب مت Dumba مینه سوتا وحشی skated در 24 نیوجرسی — یکی دیگر از راه های پرداخت ادای احترام به برایانت.

NFL همچنین اعلام شد که در آن مزایده 20 امضا کلاه و توپ فوتبال به نفع Mamba ورزشی پایه و اساس است. برخی از کسانی که امضا موارد شامل NFL MVP Lamar جکسون, Peyton Manning, جنیفر لوپز, شکیرا, سییرا و راسل ویلسون Stephon گیلمور Shaquill و Shaquem گریفین جان ما مسیحی McCaffrey, همجنس باز, موری, Paul Rudd, Deion Sanders, مایکل توماس و همه اعضای 2020 Pro Football Hall of Fame کلاس.

شرمن به پایان رسید شعر خود را با “ما شما را دوست دارم کوبه. ما شما را دوست دارم Gianna. عشق همیشه ریچارد.”

NFL auction سایت: http://www.nfl.com/auction

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی