تامار آدلر کمک خواهد کرد که شما را طبخ با تکه های غذا, خوشمزه

“اگر به نحوی ما قادر به نگه داشتن به این معنا حفظ و صرفه جویی و صنایع دستی بعد از این همه من فکر می کنم که می تواند بزرگ” تامار آدلر می گوید.عکس توسط امیلی Johnston

آن را به مواد غذایی نویسنده تامار آدلر که یک قفسه از من یخچال و فریزر در حال حاضر اندود شده با عدم تطابق کوزه برچسب و تاریخ: “کرفس تفتآبپزی مایع 4-17”; “ترتیلا española نفت 4-20”; “cabbagey schmaltz, 4-22.” “دوست داشتنی چرب مایع چپ یک بار سبزیجات پخته شده است کامل است تمرکز از همه چیز که رفت به آن پخت و پز” آدلر می نویسد: در کتاب “ابدی غذا: پخت و پز با اقتصاد و فضل است.” “باید آن را درمان به عنوان یک دارو یا زهر ابکی است که به جمع آوری این اثر خوب کره و روغن زیتون, حبه, سیر, لیمو, لایه برداری sprigs از آویشن پاشیده از شراب ترک فلفل و سبزی که در آن ایجاد شده است.”

“ابدی غذا” است که مدل پس از M. F. K. فیشر را “چگونه به طبخ یک گرگ” که منتشر شد در وسط جنگ جهانی دوم به تشویق آشپز خانه برای پیدا کردن لذت در مواد غذایی حتی در زمان کمبود و نزاع. “ابدی غذا” منتشر شده در سال 2011; در سال 2020 به نظر می رسد prescient. با تشکر فوق العاده شانس coronavirus همه گیر نشده است و در تهدید خود من درآمد خانواده و یا دسترسی به مواد غذایی است. اما واقعیت این است که حتی minorly مختل زشت و ناپسند ظاهرا متزلزل راحتی از زندگی من—و که به نظر می رسد در بسیاری از راه های پیش گویی بیشتر و به طور بالقوه بیشتر حوادث در آینده—الهام بخش من برای تبدیل شدن به thriftier و بیشتر مدبر.

آدلر کتاب ارائه می دهد بسیاری از استراتژی برای چگونگی انجام این کار از ساخت oeufs en restes (تخم مرغ باقی مانده) برای پخت و پز از شربت خانه. (یک دستور غذا های کنسرو شده خیزران و قلب کنگر فرنگی است که لقب “سالاد برای یک فاجعه طبیعی است.”) مورد علاقه من فصل است “چگونه به گرفتن دم خود را” که در آن او توضیح می دهد که چگونه به استفاده از پخت و پز تکه و مایعات است که شما به طور معمول ممکن است پرتاب دور. من مدت طولانی است که متعهد بازیافت; از آنجا که دوران کودکی من شسته و مورد استفاده مجدد قرار شیشه ای و ظروف پلاستیکی و کیسه ziplock. قبل از این دوره از خود به انزوا و من در به در-حداقل-گاهی اوقات عادت انجماد هویج پوست و پیاز پوست به سهام; sautéeing kale ساقه همراه برگ و ریختن چربی بیکن را در یک شیشه زمانی که من به یاد, به تقلا تخم مرغ یا سرخ کهنه برنج. در حال حاضر هر زمان که من در حرکت به پرتاب هر چیزی دور خودم پرسیدن: آیا این واقعا زباله?

آن را لذت بخش تر از آن برای تلفن های موبایل در بخشی چون من آدلر صدای در سر من ساخت این تمرین به نظر می رسد نه تنها عملی اما همچنین توانمند سازی و حتی زیبا. “استخوان و پوسته و لایه برداری از چیزهایی هستند که در آن بسیاری از خود خوبی ساکن” او می نویسد. “این بیشتر یا کمتر بره برای اینکه گوشت یا استخوان; آن را بیشتر یا کمتر از نخود برای اینکه نخود یا غلاف.” روز دیگر من سیب زمینی پوست کنده را به یک نان ذرت مکزیکی española و به جای خود غلت بزنید تیکه از پوست به زباله من پرتاب آنها را در یک کاسه روغن زیتون و نمک و سپس قرار دادن آنها بر روی یک ورق تابه بو داده و آنها را در فر داغ: یک ترد مرزه کوکتل اسنک برتری همتراز. من با استفاده از مایع است که در آن من می خواهم فر-پخت و پز سر کرفس که رفته بود لنگی در crisper متشکل بیشتر از روغن زیتون با یک چلپ چلوپ از شراب را سرخ کرده برخی تره تاپ یک ورقه کدو سبز و یک تعداد انگشت شماری از نخود فرنگی منجمد.

من یاد گرفتم از آدلر را Instagram account, که در آن او شده است های برخی از آخرین تحقیقات که او در حال حاضر در کار بر روی یک کتاب آشپزی است که به شیرجه رفتن عمیق تر به این موضوع است. در اخیر بعد از ظهر من با او صحبت کرد از طریق FaceTime. در آشپزخانه خود را در دره هادسون در اوایل بهار نور او روشن تاریک-ورزش باب. ذهن من شده بود منفجر اخیر Instagram پست که در آن او توضیح می دهد که پخت و پز با پوست موز توسط خیساندن و spicing آنها و استفاده از آنها به عنوان پایه ای برای یک نوع ترشی با ادویه و برای Thoran یک کرالا-سبک خشک کاری. در حال حاضر او به من نشان داد او “میوه-ضایعات سرکه” رستگاری از غم انگیزترین نمونه: در لایه برداری و هسته های سیب که گوشت بیش از حد احساساتی برای هر چیزی اما سس پژمرده انگور; desiccated مرکبات به کار بیش از حد, او گفت:. تمام رفت و به شیشه با آب و شکر که در آن آنها خواهد تخمیر برای هفته ها تا زمانی که آنها طعم مانند سرکه و آماده بودند به تیره و تار می شود. (اگر شما یافت یک “مادر”—یک ماده شبیه به یک SCOBYیا همزیستی فرهنگ باکتری ها و مخمر مورد استفاده برای ایجاد کمبوچا—در یک بطری خریداری سرکه, شما می توانید اضافه کردن یک قطعه است که به سرعت روند همراه است.) آنها می تواند در vinaigrettes آدلر توضیح داد بلکه دلپذیر و شیرین به اندازه کافی برای نوشیدن برش با آب معدنی.

از یک overstuffed جعبه در آشپزخانه خود را ضد او کنده کارت شاخص که در آن او می خواهم ناخوانا یک دستور او به خصوص افتخار: “برگر بولونی!” او جمع. او می خواهم کبابی یک دسته از بتس گوشت گاو که سه و نیم سال که می خواهم قبلا آنها را دوست داشت و سپس به طور ناگهانی تصمیم گرفت او نبود. به سس پاستا آنها رفت. “این شگفت انگیز بود,” او گفت: “از آنجا که از smokiness. آن طعم مانند آن را تا به حال pancetta در آن نمی شد فقط شصت و نه.” او برگزار شد تا وان سس مایونز; به جای شستشو آن را از زمانی که تنها قابل دسترسی باقی مانده باقی مانده است, او تا به حال اضافه شده, سیر, ماست, بخارا و آب و نمک را به یک حلال سبک سس سفید. او می خواهم انجام همین کار را با نزدیک به خالی شیشه عسل و تبدیل آن به یک mustardy سرکه بریزید.

نسخه خطی آدلر کتاب جدید قرار است در ماه اوت است. (تا آن زمان او درخواست دستور درخواست در [email protected]) من از او پرسیدم که آیا این بیماری همه گیر در حال تغییر راه او فکر می کرد در مورد این پروژه است. “درمانگران در حال ارسال بر روی توییتر که تنها بیماران از ایشان که در برخورد با همه چیز خوب است آنهایی که گریبانگیر شده توسط اضطراب و افسردگی برای همیشه” او گفت:. “برای من این راه از پخت و پز شده است بسیار مهم است. اگر به نحوی ما قادر به نگه داشتن به این معنا حفظ و صرفه جویی و صنایع دستی بعد از این همه من فکر می کنم که شما بزرگ می شود. من امیدوارم که من به اندازه کافی سریع برای دریافت کتاب به مردم قبل از آنها را فراموش کرده ام آنچه این بود.”

موز-پوست Thoran

مواد تشکیل دهنده

پوسته 3-4 موز (اگر شما آنها را پوست کنده در صبح و در حال پخت و پز بعد از خیس کردن آنها را در acidulate آب با لیمو و سرکه و یا یک قطعه از زردچوبه)
2 حبه سیر ،
2 اینچ (یا بیشتر) قطعه از زنجبیل را پوست کنده و julienned
1 قاشق چایخوری. زیره زمین
1 قاشق چایخوری. گشنیز زمین
1 قاشق چایخوری. زمین انقوزه (اگر شما آن را دارند! آیا عرق آن)
1 قاشق چایخوری. نمک
¼ قاشق چایخوری. زردچوبه زمین یا کمی زردچوبه تازه رنده شده یا خرد شده
1 قاشق غذاخوری. چربی (روغن بادام زمینی روغن کانولا و روغن نارگیل یا روغن حیوانی)
1 قاشق چایخوری. سياه و/یا سیاه دانه خردل یا زیره یا یک دسته کوچک موسیقی جاز
1 پیاز کوچک تکه
10 برگ کاری
1 فلفل قرمز یا habanero یا دیگر فلفل قرمز خرد شده و یا یک دسته از قطعه قطعه ترشی فلفل
¼ فنجان خشک خرد شده و نارگیل یا آرد فندق یا بادام آرد
2 قاشق غذاخوری.–¼ فنجان آب
گشنیز و آب لیمو برای طعم (اختیاری)

دستورالعمل

شستشو و خشک کردن پوست موز به پایان می رسد و از بین بردن هر لکه های قهوه ای و تکه های ریز. خمیر سیر و زنجبیل و زیره سبز, گشنیز, زردچوبه و نمک. گرما در یک تابه بزرگ. اضافه کردن دانه. هنگامی که آنها شروع به پاپ, اضافه کردن پیاز و سیر و ادویه و رب و برگ کاری. در روغن سرخ کرده برای چند دقیقه. اضافه کردن پوست موز, فلفل قرمز, نارگیل و آب. بجوش و خروش آمدن به مدت پانزده یا تا دقیقه تا زمانی که پوست در حال مناقصه و خوشمزه است. چاشنی زدن با گشنیز و فشار با آهک و اگر شما آنها را داشته باشد و خوردن بیش از برنج.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>