تیلور سویفت صمیمی "Indie" آلبوم "فرهنگ عامه"

سریع تبدیل شده و به درون آینده با یک رکورد است که احساس می کند مناسب برای لحظه ای.عکس توسط بث Garrabrant / حسن

توسط NEWS-SINGLE در 3 مرداد 1399
سریع تبدیل شده و به درون آینده با یک رکورد است که احساس می کند مناسب برای لحظه ای.عکس توسط بث Garrabrant / حسن نیت ارائه میدهد جمهوری

روز پنج شنبه صبح تیلور سویفت اعلام کرد که در هفده ساعت او خواهد بود با انتشار "فرهنگ عامه" یک رکورد جدید نوشته شده و ثبت شده در حالی که او بود پناه در خانه, تلاش, مانند, بسیاری از ما به شیرین کاری گسترش COVID-19. اجتناب سنتی انتشار آلبوم در حمایت از محاسبه کمین است نسبتا شایع برای megastars این روزها اما این حرکت با این وجود احساس غیر معمول برای سریع که همواره مشاهده شده و مفتخر عجیب و غریب شرکت dictums رکورد میباشد. در ماه ژانویه در عالی مستند "دست Americana," سریع, ابراز نا امیدی در خود نیکوکار خراسان و به خصوص صریح و روشن در مورد اجبار به سمت نزاکت و "خوبی" که او عمدتا به عنوان تعریف شده تحقق بسیاری از تعهدات. در شروع سویفت حرفه ای خود را جدی underdog تلاش تحسین بود; در طول زمان outsized به نظر می رسد شوک و شادی است که او پس از برنده شدن و در عین حال یکی دیگر از جایزه شروع به نظر می رسد مانند یک نوع سورئال Fluxus-سبک عملکرد. یک حس که سریع شده بود hobbled توسط خود او موفقیت, که, در حالی که خیلی کامل و بی دریغ که آن را مجاز بسیار کمی برای بشریت است.

پس سریع شروع به از دست دادن—فقط یک کمی. او دو تازه ترین آلبوم "شهرت" از سال 2017 و "عاشق" از 2019, آیا برنده شدن در هر Grammys—سیب زمینی کوچک به صورت یک ستاره جهانی و در عین حال برای سریع حتی ریزترین ذره درک شکست و تبدیل به wildly gorgeously رهایی بخش. Disburdened در سی او آزاد شده بود دوباره به ایجاد هر نوع از هنر او می خواست. که سریع تبدیل به درون آینده با یک رکورد است که احساس می کند هر دو عنصری و منحصر به فرد نیست دقیقا تعجب آور است. بهترین آهنگ ها کوچک هستند و تقریبا اکثریت آشنا لنگر در حسرت عمیق. "فرهنگ عامه" ندارد عامیانه رکورد آن را احساس می کند بیشتر نوع کمتر هر چند آن را منحرف و به سمت gauzy جوی پاپ—و نه آن است که به ویژه مربوط بشرح حال خود. به جای Swift علاقه مند است در این ایده از داستان سرایی—از فرهنگ عامه حکم بزرگ—به عنوان یک نوع حس گیری روند واقعی و مفید فرصتی برای نظم جهان است. چگونه ما در یافتن معنا در پوچ و پیش پا افتاده چیزهایی که اتفاق می افتد به ما ؟ که روایت شناور ما, که داد و بیداد ما که ما کاملا رایگان به بازسازی?

سریع می داند که عشق خود عمیقی از نوع فانتزی یک چیزی که ما وظیفه برای اختراع دوباره به طور مداوم هر دو در خود ما و در پشت سر هم با یک شریک. او خود دانش همواره او قابل توجه ترین دارایی به عنوان یک ترانه سرا; هر کسی که تا کنون در عشق بوده است و یا در عشق بوده است و بیش پیدا خواهد کرد چیزی gaspingly درست در شعر. او دارای یک غریزی گاهی اوقات غیر طبیعی درک چه عاشقانه می کند به یک فرد, و او می نویسد اغلب در مورد خود را تلاش برای دور زدن میل در خدمت سلامت عقل کمی. "شما می دانید لعنتی خوب / برای شما من را خراب خودم / یک میلیون کمی بار" او آواز می خواند در "غیرقانونی امور."

سریع کار کرده است با "indie" نوازندگان و ترانه سرایان قبل از (Annie Clark, که انجام می دهد به عنوان سنت وینسنت یک نویسنده در "عاشق") و یازده تن از شانزده آهنگ ها در "فرهنگ عامه" بودند یا شرکت نوشته شده و یا شرکت های تولید شده از راه دور توسط هارون Dessner که نقش گیتار در سطح ملی و شناخته شده است, تاریک, بافتنی, برای تلفن های موبایل. Dessner و سریع هستند و نه قابل پیش بینی کوپلینگ—Dessner کار ظریف است و اغلب تجربی در حالی که سریع به طور کلی ترجیح می بزرگ مسلم کر—اما حضور او نرم "فرهنگ عامه" تاشو مبهم و مه آلود در, رشته ها, برخی از اسرار آمیز, سازهای کوبه ای و چند بی سر و صدا مضطرب می سازد.

این آلبوم باز می شود با تاکید: "من انجام من در گه" سویفت آواز می خواند در "1" یک اندازه گیری خاطره ای از یک شکست خورد اما رابطه معناداری سونگ به طور کامل و بدون تلخی. "شما می دانید که بزرگترین عشق از همه زمان ها در حال حاضر بیش" او ارائه می دهد. "ما چیزی نمی شما فکر می کنم؟" آن دلگرم کننده در یک راه خنده دار برای دیدن سریع بود بازتاب بلکه بی سر و صدا. در مقایسه با یک آهنگ مانند "خیلی خوب" از سال 2012 را "قرمز"—که در آن Swift ferociously به یاد می آورد آهسته خیانت, با, درست, صدای غم و اندوه—"1" نشان می دهد که تجزیه گذشته ندارد به مشقت بار. صدای او آسان است, فرآوری نشده و شیرین است. در تک "ژاکت" او اصرار دارد prescience و حکمت جوانان ("اما من می دانستم که شما dancin' در Levis, مست, زیر خیابان" او آواز می خواند بیش از یک مودی, پیانو, خط) و باعث می شود یک مورد خوب برای یک قلب خالص است. "من می دانستم که همه چیز را هنگامی که جوان بودم" او اصرار دارد. احساسات بیشتر احساس نوستالژیک نسبت به توهین; ما فراموش می کنیم بعضی چیزها—how to be hungry, مشتاق, feckless—همانطور که سن و رشد بیشتر مراقب باشید.

سویفت را در آغوش مختلف زیبایی شناسی در طول سال, اما من به این معنا است که حقیقی ترین پرنیان یک نوع بی شرم بیش از حد زنانه تلون مزاج—"Grimms' Fairy Tales" به عنوان پردازش توسط یک پنجره کمد در Anthropologie. این آلبوم استارک سیاه-و-سفید پوشش هنر—Swift ایستاده در یک قد بلند جنگل—بلافاصله برانگیخته, برای من, متروک, بیگانه روح Bon Iver را اولین آلبوم "برای اما برای همیشه پیش" که جاستین ورنون ثبت شده به تنهایی در زمستان در شکار کابین در روستایی ویسکانسین. ورنون است دیگر تعجب آور همکار در "فرهنگ عامه" co-نوشتن و آواز در "تبعید" دونفری که ارائه می دهد—چه چیز دیگری ؟ —دوئل دیدگاه درباره پایان یک رابطه. هر چند ورنون اغلب آواز می خواند در یک شبح مانند, چیز ساییده شده falsetto, اینجا صدای او قوی است و briny و هارمونی احساس تقریبا ازلی.

"فرهنگ عامه" شامل تعداد زیادی از انتهای—تاملات در آنچه در آن به معنی برای چیزی که باید بیش از و یا ریشه یا رهبری که در راه است. سریع می خواهد به این باور در سرنوشت—که او آواز می خواند در "نامرئی رشته" ما همه قفل شده است به برخی از اجتناب ناپذیر مسیر و این عمل کشیدن ما به سوی خوشبختی—اما او نیز نمی تواند جلوگیری از تلاش برای گرفتن چرخ. این یک سنگین تنش مایل به اجازه رفتن در حالی که مایل به اقامت در کنترل و متحرک سریع نوشتن برای سال. تمام شخصیت او را اختراع, وام گرفته و به طور خلاصه ساکن اینجا ("misfit بیوه" از "آخرین های بزرگ آمریکایی سلسله" سه جوان در یک مثلث عشق یک ترس بچه در پنسیلوانیا همه فن حریف دشمنان و رفقا و دوستداران) گیر کرده بین acquiescing به حرکت در زندگی خود را و کشتی کنترل از داستان های خود را. سریع ممکن است به صورت هدفمند ساکن دیدگاه های مختلف—و هیچ کس نمی تواند او را سرزنش و به دنبال یک بیت از مهلت از اعتراف—اما "فرهنگ عامه" تصریح میکند که ما همه اشتباه و تلاش در راه همان. تجربه انسانی با این حال شکسته و شکسته است که هنوز هم بسیار به اشتراک گذاشته.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن