اگر چه هنر وجود دارد به زیرنویس که در هر زمینه خلاق داشتن کیفیت ابزار کار تنها می تواند افزایش خلقت خود را بر روی صفحه نمایش. اگر شما تصمیم به کار برای یک پست-تولید شرکت و یا سازمان مانند Technicolor, Netflix بکشد و یا شبکه رادیو و تلویزیون آن است که بیش از احتمال زیاد است که شما استفاده خواهد بود با استفاده از برخی از مواد درجه یک از نرم افزار ارائه شده توسط این شرکت است. اما به عنوان یک مستقل subtitler شما باید به سرمایه گذاری در داشتن شما خود نرم افزار بر روی کامپیوتر شخصی شما. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و وجود انواع نرم افزار گزینه های در دسترس برای آزاد subtitlers که به مدت طولانی از نظر مزایای بیشتر و هزینه ها و منافع کوتاه مدت در کاهش هزینه ها.

اجاره در مقابل خرید یک مجوز

بسیاری از زیرنویس نرم افزار به گزینه ای برای اجاره نرم افزار در یک ماه به اساس ماه و یا خرید مجوز برای مدت طولانی. فکر می کنم از آن به عنوان اجاره یک آپارتمان در مقابل پرداخت وام مسکن در یک خانه و یا محل سکونت. اجاره نرم افزار نیاز به مشتری به پرداخت هزینه برای نرم افزار در یک ماهانه نرخ ثابت. در آن زمان به عنوان یک مشتری است که با استفاده از این نرم افزار شما داده خواهد شد و دسترسی به این نرم افزار همراه با پشتیبانی فنی در طول زمانی که این نرم افزار استفاده می شود. اکثر شرکت های نرم افزاری اجازه می دهد تا شما را به اجاره نرم افزار و لغو در هر زمان داده شده است که شما تصمیم به توقف استفاده از نرم افزار. این یک گزینه عالی برای مترجمان آزاد است که تنها با شروع کردن و تلاش برای ایجاد رابطه دوستانه با مشتریان در بازار است که به اندازه کافی نیست به معنی خرید نرم افزار. آن را نیز یک گزینه خوب برای subtitlers است که تنها با شروع به دریافت پای خود را مرطوب و مطمئن باشید اگر آن را به یک صنعت آنها می توانید خود را در درازمدت است.

گزینه دیگر این است که خرید یک مجوز به در اختیار داشتن زیرنویس نرم افزار برای بلند مدت. برخی از زیرنویس های شرکت به مشتری گزینه ای برای خرید نرم افزار و در پرداخت اقساط یا یکجا. زمانی که نرم افزار پرداخت می شود در تمامیت آن مشتری است که این نرم افزار برای یک عمر. اگر مشتری بخواهد در پرداخت اقساط امکان وجود دارد که مورد علاقه و اتهامات عنوان شده علیه بانک خواهد بود تعلق گرفت و متهم به حساب مشتری. پشتیبانی فنی است که به طور معمول ارائه شده به عنوان یک جدا نرخ سالانه حتی پس از نرم افزار پرداخت می شود در تمامیت آن.

نیز وجود دارد که نرم افزار های موجود برای subtitlers که رایگان هستند و نیازی به مشتری به پرداخت. اما این مهم است که به نگه داشتن در ذهن که این نرم افزار همیشه شامل ویژگی های مشابه به عنوان نرم افزار است که باید اجاره یا خریداری خواهد شد و باید محدودیت. رایگان نرم افزار تمایل به گرفتن کار انجام می شود برای پروژه های ساده و شامل اساسی ترین ویژگی های زیرنویس نرم افزار.

مک در مقابل ویندوز

نه همه نرم افزار های سازگار با برخی از سیستم های. مطمئن شوید برای بررسی آنچه که نرم افزار های سازگار با اپل اگر شما یک کاربر مک و PC اگر شما از کاربران ویندوز. من در زیر ذکر شده اند تنها چند نرم افزار که سازگار با برخی از سیستم های am:

اپل

-Ooona زیرنویس نرم افزار (اجاره تنها گزینه)

-MacCaptions (سرمایه گذاری)

ویندوز

-EZ عنوان (سرمایه گذاری و اجاره گزینه)

زیرنویس ویرایش (رایگان)

-Subtitle Workshop (رایگان)

-Jubler زیرنویس

-Aura Video Editor

اگر زیرنویس حرفه ای است که شما می توانید خود را در دراز مدت خرید مجوز به طول عمر دسترسی به این نرم افزار دارای بهترین هزینه بهره مند شوند. خوشبختانه مستقل subtitler تا به بسیاری از گزینه ها و فن آوری ساخته شده است آن را آسان تر برای ما به حرکت این صنعت است.

ثبت نام و دریافت هفتگی راهنمایی برای شروع در ترجمه

بدون دادن ما وعده داده است.

ترجمه مقاله

tinyurlrebrandlybitly

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر