فناوری میانسالی بحران

دیوید McNew / خبرساز / گتی

آن را سخت به تماشای یک دوست قدیمی از طریق یک بحران میانسالی, آن نمی باشد? جدید دختر جوان و متحیر کردن. تمرین رژیم های مو و درمان. در حال اجرا را به Esalen و صحبت کردن در مورد تمرکز حواس انجام مراقبه شدید. که به خصوص غم انگیز ترکیبی از پهلوانان و self-loathing حلق آویز در به شکوه گذشته و به دنبال فضای جدید است. این میل سیری ناپذیر به درک.

آن را تکان دهنده چگونه بسیاری از استعارههای از میانسالی تصویب شده توسط قابل رویت ترین تکنولوژی تیتان. و در حال حاضر شرکت های آنها ساخته شده است نیز نشان دادن نشانه هایی از ورود به یک بحران وجودی: با وجود این آرمان که سوار خودشان جوانتر خود را به تعالی آنها رفته شرکت فروخته شده نقل مکان کرد و به بالای سلسله مراتب قدرت به جای پاره کردن آن است.

یک گزارش جدید از پیو در فن آوری دیجیتال را بر دموکراسی نشان می دهد که چگونه مبهم و تاریک کارشناسان انداز تبدیل شده اند. این گزارش بر اساس نظر نوشته شده از تقریبا 1000 نفر در یا نزدیک به صنعت فن آوری (از جمله دانشمندان و کارآفرینان و توسعه دهندگان و محققان) به اعلان: “در حال حاضر و تا سال 2030 چگونه خواهد شد استفاده از تکنولوژی توسط شهروندان مدنی و دولت ها را تحت تاثیر قرار هسته جنبه های دموکراسی و دموکراتیک نمایندگی?”

این topline: کامل نیمی از آنها انتظار tech را “تضعیف دموکراسی بین در حال حاضر و تا سال 2030.”

“رسانه های دیجیتال پایمال کردن مردم با حس پیچیدگی جهان و تضعیف اعتماد به نهاد دولت ها و رهبران است. بسیاری از مردم دست گرفتن ساده بیاستفاده راه حل های ارائه شده توسط واقعی و سرحال ظالم” نوشته جاناتان Grudin یک پژوهشگر اصلی در مایکروسافت. “اضافه کردن به این سهولت از پخش اطلاعات نادرست و مشکل از تدوین موثر مقررات برای یک سیستم جهانی و دشوار است که حتی به تصور یک نتیجه مثبت بسیار کمتر مراحل را برای تحقق بخشیدن به آن است.”

جینا نف یک محقق ارشد در آکسفورد اینترنتی موسسه قرار داده و آن را کمی بیشتر با صراحت. “به سادگی وجود دارد هیچ دلیلی برای این باور است که فناوری می تواند به تقویت دموکراسی” او نوشت: در پاسخ او. “دموکراسی های غربی در حال دست و پنجه نرم با قدرت از افزایش غلظت سرمایه مالی و پاسخ خود را در قالب ظهور پوپولیسم.”

مانند نف بسیاری از پاسخ دهندگان اشاره کرد که راه دموکراسی تکنولوژی و سرمایه داری تبدیل شده اند بافته شده با هم, به عنوان الگوریتم های ساخته شده بر روی ساختار داده ها بیشتر و بیشتر از زندگی مدرن است. پیو خلاصه نگرانی های خود را در یک تعداد انگشت شماری از تم های مشترک و آنها را نمی خواهد تعجب آور: تکنولوژی سبب در حال حاضر قدرتمند; فن آوری “کاهش” حکومت; فناوری اطلاعات است که به راحتی weaponized; دیجیتال بی سوادی و فروپاشی روزنامه نگاری ایجاد یک بیمار آگاه شوید.

اضافه کردن آن را به بالا و نه تنها بسیاری از تکنولوژی کارشناسان که خود را در صنعت ایجاد کرده است عظیم مشکلات اما—بر خلاف سوخت های فسیلی می گویند—وجود ندارد مجموعه ای از فن آوری های آنها می تواند به درمان مشکلات اجتماعی که همه جا کارگیری از فن آوری های شبکه ایجاد شده است. جهان فن آوری هیچ انرژی خورشیدی به نگاه به جلو به.

فن معمولا سازندگان. آنها می خواهند به مسائل است. اما مسائل آنها ساخته شده در دوران های همراه و رسانه های اجتماعی, تمام راه را به پایین به استخوان آن تا به حال اثرات منفی که بسیاری از آنها را می توانید ببینید با چشم خود. آن را تبدیل به سخت تر می گویند: ما فقط ساخت این دیگر چیزی است که می خواهید آن را تعمیر. که راه تفکر نامیده شد solutionism توسط Evgeny Morozov و این مسلما همان چیزی است که شرکت های فن آوری به این ظروف سرباز یا مسافر.

که گرفته شده و برخی از هدف خارج از صنعت فن آوری. برای برخی از, آن را به وضوح مهم نیست. ذاتی لذت برنامه نویسی یا ثروت به اندازه کافی هستند. اما برای صدها نفر از پاسخ دهندگان به این نظرسنجی پیو تغییر است و کاملا افسرده.

افرادی که مشغول به کار در سیلیکون ولی هنگامی که فکر میکنند چیزی معنی دار تر از ساختمان سود-ساخت ماشین آلات. که در آن میانسالی بحران نهفته است: آنچه که فن آوری به عنوان یک صنعت همه چیز در مورد دیگر ؟ در گذشته من توضیح داد که چگونه با تکنولوژی قدرتمند اساطیر سقوط از هم جدا و آن را بهانه قرار گرفتند اما من تا به حال در نظر گرفته چگونه گیج کننده خواهد بود که برای مردم داخل صنعت است.

این نیست که همه چیز را اشتباه رفت یا این که هر کس موافق با دور ارزیابی. اما افراد بدبین خاص انتقادات و انبوهی از شواهد. خوش کرده اند … خوش بینی.

برخی از آنها چسبیده به این ایده است که در نهایت جامعه را به سادگی بیش از مشکلاتی که در اینترنت معرفی به تمدن توابع هسته. پل عزم سففو یک دیرین نگر و در حال حاضر صندلی برای آینده نگری و پیش بینی در دانشگاه تکینگی تکیه به شدت به این ایده است که جوامع شده اند بی ثبات شده توسط فن آوری های قبل و بهبود. “وجود دارد یک سابقه طولانی از رسانه های جدید فرم های اولیه ایجاد هرج و مرج پس از مقدمه و پس از آن جذب شده و به جامعه به عنوان یک نیروی مثبت” عزم سففو نوشت: در پیو پاسخ. “این دقیقا چیزی است که اتفاق افتاده است با چاپ در اوایل 1500s و با روزنامه ها بیش از یک قرن پیش. فن آوری های جدید مانند حیوانات وحشی – در آن طول می کشد زمان برای کشت به آنها را اهلی.”

اما حتی این چشم انداز که denizens از سیلیکون ولی به تکیه بر دهه آمد خو با اعتراف به این که “بعد از پنج تا هفت سال خواهد بود سرگرم کننده” حتی اگر “هرج و مرج کنونی” در نهایت بازده به “sunnier دیجیتال آپ لند.”

مهمترین و در واقع خوشحال حالات بوجود می آیند از پنجم پیو پاسخ دهندگان که فکر می کردم که شاید شرکت های اینترنتی نمی خواهد ایجاد یک “تغییر قابل توجهی” در دموکراسی بیش از ده سال آینده. داگلاس Rushkoff که اهل فن آوری و فرهنگ اطراف آن پیشنهاد شده در این نظرسنجی که “آسیب انجام شده و یا حداقل این است که درجه که مردم اطلاعات غلط باقی می ماند نسبتا ثابت است.” بررسی راه های بسیاری از مردم را گمراه یکدیگر از طریق سنین او نتیجه گرفت: “وقتی من می گویم همه چیز خواهد ماند در مورد همین بین در حال حاضر و تا سال 2030 من را به حساب که آنها در حال حاضر در خیلی وحشتناک شکل است.”

اگر همه چیز نمی رویم به طور کامل از جنوب به نقل از کارشناسان در این بررسی تصور می کردند که دولت نمی خواهد دموکراسی را نجات دهنده است. در بسیاری از نظرات دولت شد قاب به عنوان هر دو قادر به پاسخ به سرعت به اندازه کافی به دیجیتال اختلالات و تنها منبع واقعی حفاظت از مشکلاتی که بسیاری از تحلیلگران می تواند شناسایی. “امروز ما توانایی متراکم کردن حجم انبوهی از داده ها ایجاد نوع جدیدی از داده های تسلیحاتی آن و ایجاد و حرکت بازارهای بدون ساختار دولت کافی برای محافظت از مصرف کنندگان, بیماران, ساکنان, سرمایه گذاران, مشتریان و دیگران – نه به ذکر است دولت ها – از آسیب” نوشته سوزان Etlinger, یک تحلیلگر صنعت با ارتفاع سنج ،

در داخل با تکنولوژی جدید انواع خواستار اصلاحات را آغاز کرده اند برای به دست آوردن شتاب. نیویورک تایمز به تازگی توصیف یک “شورش” توسط برخی از کارمندان گوگل که در آن آنها می جنگیدند پروژه های این شرکت گرفته شده برای سازمان ها مانند وزارت دفاع و آداب و رسوم و مرز گشت. دیگران باید تصمیم به تغییر زايمان مدل برای صنعت; Kickstarter کارکنان به عنوان مثال به تازگی با تشکیل یک اتحادیه. Kickstarter اولین زمان-عصر تکنولوژی شرکت برای انجام این کار (اگر وجود داشته اند تعداد کمی از مدرسه آن را اتحادیه های کارگری).

جودیت donath است بنیانگذار اجتماعی رسانه های گروهی در MIT Media Lab, مطرح به خصوص امیدوار سناریو: “Post-دموکراسی سرمایه داری غالب” او تصور می کرد. “عدالت و فرصت های برابر به رسمیت شناخته شده به نفع همه است. ثروت از اتوماسیون به اشتراک گذاشته شده است در میان کل جمعیت. سرمایه گذاری در آموزش و پرورش تفکر انتقادی و هنری, علمی و فن آوری و خلاقیت. جدید مدل های اقتصادی به نفع پایداری بیش از رشد است.” اما برای هر کسی که به تماشای تکامل از اینترنت همه این نتایج احساس عمیقا غیر محتمل. هیچ پل از اینجا به آنجا هیچ فرآیند است که باید به سادگی کوچک و یا کوچک و یا بهینه سازی شده برای رسیدن به یک راه حل است.

صنعت فن آوری آن را به عنوان شناخته شده بود بیش از چند دهه گذشته است جان سالم به در میانسالی با آن آرمان و یا اعتماد به نفس دست نخورده است. ثروت صنعت تولید ادامه خواهد داد به سوخت عظیم انسان دوستی پر زرق و برق نمایش ثروت و moonshots اما هیچ کس نمی تواند بگوید که آیا هر یک از آن خواهد شد به اندازه کافی برای جلوگیری از آسیب های شرکت های فن آوری انجام داده اند.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>