تنیس تورهای هماهنگ کننده ممکن است پس از ویروس تغییر زمان

مردان و زنان تنیس حرفه ای تورهای در حال بررسی طرح های احتمالی برای پست-coronavirus تغییر زمان از جمله امکان هل دادن به عقب پایان 2020 فصل است.

سران WTA و ATP روز دوشنبه گفت گروه های خود را در حال کار با هم در راه به جمع آوری یک تقویم جدید. تحت نظر: حرکت به تعویق افتاد مسابقات به هفته است که در حال حاضر حوادث و ساخت فصل طولانی تر از آن است که در حال حاضر با بازی در گذشته تورهای’ در اصل قرار است در ماه نوامبر پس از اتمام.

همانطور که در حال حاضر همه طرفدار تنیس معلق است حداقل تا جولای 13 به دلیل COVID-19 شیوع. که روز بعد از ویمبلدون قرار بود برای پایان دادن به; همه انگلستان باشگاه اعلام کرد در هفته گذشته آن را لغو قدیمی ترین مسابقات گراند اسلم برای اولین بار پس از آن کنار گذاشته شد از 1940-45 در طول جنگ جهانی دوم است.

WTA رئیس استیو سیمون در بیانیه ای گفت ایمیل به AP که زنان در تور “است که مجدانه با ما مسابقات به حداکثر رساندن امکانات درآمد هنگامی که تنیس حرفه ای مدار قادر به سر است و با توجه به یک فرمت به زمان 44-هفته فصل برای فعال کردن بیشتر مسابقات را به محل.”

تورهای شده اند به صورت دوره ای گفتن و مسابقات و بازیکنان و چه زمانی تعلیق خواهد داشت. یکی دیگر از به روز رسانی انتظار می رود که در اواسط ماه مه.

ATP رئیس Andrea Gaudenzi گفت: این تور در حالت ایده آل می خواهم تا پایان فصل در نوامبر اگر رقابت می توانند رزومه کاری در ماه جولای.

اما او همچنین گفت: “هیچ چیز منتفی است در این مرحله است.”

“ما در حال حاضر در حال بررسی تعدادی از تجدید نظر در تقویم های مختلف بر اساس بازگشت تاریخ برای این تور با هدف تغییر زمان به عنوان بسیاری از مسابقات به عنوان امکان پذیر است” Gaudenzi در بیانیه ای گفت ایمیل به AP.

“ما در حال ارتباط نزدیک با دیگر نهادهای حاکم با هدف مشترک تلاش برای نجات به عنوان بسیاری از این فصل به عنوان ممکن است,” او گفت: “هنگامی که آن را بی خطر است برای این تور به سر.”

بیش از 1.3 میلیون نفر در سراسر جهان تایید شده است با آلوده رمان coronavirus و بیش از 70 ، 000 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. این اعداد واقعی هستند قطعا بسیار بالاتر به دلیل محدود آزمایش راه های مختلف سازمان ملل تعداد کشته و عمدی تحت-گزارش توسط برخی از دولت ها است.

در هفته های اخیر تقریبا تمام رویدادهای ورزشی در سراسر جهان لغو شده اند دوباره داده و یا به طور نامحدود به تعویق افتاد.

تنیس می یابد خود را در یک تا حدودی موقعیت منحصر به فرد به دلیل مسافرت های بین المللی مورد نیاز ورزشکاران از هفته به هفته بازیکنان در وضعیت به عنوان پیمانکاران مستقل و عدم وجود یک فراگیر حاکم بر بدن است.

در حالی که ستاره های بزرگ مانند سرنا ویلیامز, راجر فدرر, رافائل نادال و نواک جوکوویچ به دست آورده اند میلیون ها نفر بر میلیونها نفر در طول سال بیشتر از حمایت مالی از پول جایزه — کاهش-رتبه بازیکنان بستگی دارد در بازی به طور منظم در مسابقات برای درآمد خود را.

سیمون گفت: WTA “متاسفانه نه در یک موقعیت مالی” جبران “همه به خصوص کسانی که در نیاز ترین … در سطح آنها انتظار داشتند.”

“دل ما به طرفداران بازیکنان و مسابقات از جمله مسابقات کارکنان — هیچ یک از آنها در حال گرفتن آنچه که آنها به شمارش در” سیمون گفت.

توام ATP-WTA مادرید باز که قرار بود بازی ممکن است 1 تا 10 روز دوشنبه اعلام کرد آن را به یک بازی ویدیویی نسخه از این مسابقات در مارس 27-30 با بازیکنان نوسانی کنترل به جای راکت.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

در مورد $325,000 (ایالات متحده) در پول جایزه به برندگان که پس از آن می توانید تصمیم بگیرید که چه بخشی از این اهداء خواهد شد به بازیکنان تنیس که به کمک مالی نیاز دارند. یکی دیگر از $55,000 استفاده می شود برای کاهش تاثیر اجتماعی این بیماری همه گیر.

سال گذشته رئال مادرید باز پرداخت بیش از 14 میلیون دلار.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>