تایلند وزارت بهداشت می گوید: بسیاری از coronavirus موارد نر طرفداران بوکس, شب زنده داری, صحنه

بسیاری از تایلند را تایید coronavirus موارد بوجود آمده اند در میان مردان کشیده شده به بوکس تایلندی حوادث و بانکوک تفریحات شبانه.

حدود دو سوم از 272 مورد تایید از طریق پنج شنبه در حال مردان بیشتر در بانکوک با توجه به وزارت بهداشت آمار و ارقام. تعداد آلوده شروع به پریدن کرد به 322 روز جمعه با بیش از 100 از تعداد کلی مرتبط به خوشه در ورزشگاه بوکس حوادث و میله های زندان است.

این ارقام ممکن است صعود به عنوان بیش از 500 نفر می تواند آلوده شده اند در حوادث بوکس با توجه به Taweesilp Witsanuyotin یک سخنگوی وزارت بهداشت. تعدادی از موارد در حال کار-سن مردان در 30s خود را Taweesilp اضافه شده است.

وزارت گفت: آن را قادر به ردیابی منابع عفونت در ورزشگاه بوکس حوادث و میله های زندان است.

موارد در تایلند شروع به پریدن کرد در ماه مارس باعث شد دولت به طور موقت تعطیل, مدارس و دانشگاه ها و همچنین به عنوان بسیاری از سرگرمی و تفریحی, مکانهای.

مردم نیز در توصیه به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است در حالی که مسافران خارجی ملزم به نشان دادن گواهی سلامت قبل از سوار شدن به پرواز به تایلند.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>