2020 دموکرات ها همه همین مشکل

M. Scott Brauer / Redux

روچستر N. H. مانند هفته گذشته مبهم آیووا جلسه فردا نیوهمپشایر اولیه ممکن است نشان دهد به همان اندازه در مورد محدودیت های پیشرو در انتخابات مقدماتی دموکرات آن را به عنوان نقاط قوت خود را.

نتایج حاصل از آیووا, نظر سنجی در نیوهمپشایر و نظرسنجی از دموکرات ها فراتر از این کشورها تمام نقطه نسبت به همان نتيجه گيری: تا کنون هیچ یک از نامزدها ساخته شده است یک ائتلاف است که می رسد به طور گسترده در سراسر این حزب است. به جای هر یک محدود به یک طاقچه متمایز از حمایت است که بیش از حد باریک برای ایجاد یک فرمانده مزیت در رقابت است. که می تواند تضمین یک جنگ طولانی فرسایشی برای نامزدی—و احتمالا حتی یک میانجیگری کنوانسیون—به عنوان پیشرو تقسیم دموکراتیک رای دهندگان پایه در امتداد خطوط از نژاد نسل و ایدئولوژی.

“هیچ یک از آنها را نشان داده اند توانایی شکستن از خود خط باریک می گوید:” دموکراتیک ناظر انتخابات کرنل Belcher یک مشاور باراک اوباما در مبارزات انتخاباتی سال 2008 که کارش این سال است. “هیچ کدام از این نامزدها در حال حاضر به نظر می رسد به اندازه کافی بزرگ برای شکستن از بسته. ما یک اصلی فصل جلوتر از ما.”

برای بسیاری از هفته گذشته رای دهندگان نیوهمپشایر نگاه آماده به سادگی مجددا بالا و دو ردیف از نامزدها که پدید آمده از نتایج آیووا. سراسیمگی از عمده رسانه های نظرسنجی ها یکنواخت نشان می دهد سناتور برنی ساندرز ورمونت و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg در بالا و دو موقعیت trailed توسط سناتور الیزابت وارن از ماساچوست سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و سناتور ctq از مینه سوتا—که به پایان رسید که به ترتیب در آیووا. اما نهایی پیگیری رسانه ها, نظر سنجی منتشر شده بیش از آخر هفته نشان می دهد Klobuchar به طور بالقوه در حال حرکت گذشته وارن و بایدن آشکار قوی واکنش به عملکرد خود در جمعه شب بحث است.

حتی فراتر از Klobuchar ظهور بزرگترین جنبش در نیوهمپشایر در هفته گذشته بوده است بایدن را کاهش داد ، او به نظر می رسد در مسیر برای ضعیف پایان است که به طور معمول عذاب نامزد بود که جبهه ملی-دونده. اما بایدن به احتمال زیاد خواهد شد یک فرصت نهایی برای احیای مبارزات انتخاباتی خود در کارولینای جنوبی به دلیل آن معلوم نیست که هر یک از رقبای خود را می تواند به طور قابل توجهی بیرون راندن حمایت خود را در میان رای دهندگان آمریکایی آفریقایی وجود دارد.

“من فکر نمی کنم سفید رای دهندگان از نیوهمپشایر در حال رفتن به تغییر قلب و ذهن آفریقایی جنوبی رای دهندگان آمریکایی می گوید:” Antjuan Seawright دموکراتیک خلق مشاور در کارولینای جنوبی است که کارش در مسابقه است و آفریقایی خود را. رای دهندگان در هر ایالت مانند “ودکا و تاج سلطنتی—یک تفاوت وجود دارد.”

برای همه فشارها مقابله با ردیف دوم نامزدها حتی رهبران جدید عامل با محدودیت های قابل توجهی به خود پشتیبانی است که می تواند در نهایت تقلا مسابقه. آیا Buttigieg بهترینها ساندرز در فینال تخصیص آیووا نمایندگان و یا بالعکس به عنوان چالش به نتایج ادامه ویکتور ضبط خواهد شد یک سهم کوچک از نمایندگان از هر برنده پس از این جلسه آغاز شد و در سال 1972. همچنین نظرسنجی ها نشان می دهد این امکان وجود دارد که هر کدام نامزد طول می کشد نیوهمپشایر ممکن است بیش از برنده شدن در حدود 30 درصد از آرا. (جیمی کارتر تنها دموکراتیک برنده نیوهمپشایر اولیه از سال 1960 به جذب کمتر از 30 درصد آرا وجود دارد.)

این جزء علائم خروج از تیز بالابر که رخ داده است پس از اولین دو کشور در دهه های اخیر. از سال 2000 نامزد که نه اولین پیروزی آیووا یا نیوهمپشایر دستگیر کرده اند تنها پنج متحده است. و از سال 1992 باید دموکرات ها دیده می شود یک مسابقه با بیش از دو نامزد برنده متحده نیز به این روند. اضافه کردن به فضای عدم قطعیت حضور سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار است که هزینه های بی سابقه مبالغ از پول در کشورهای بزرگ برگزاری اولیه خود را در ماه مارس است. هر چند او نشان داده است برخی از جنبش در نظر سنجی بلومبرگ می تواند چهره خود را سخت سقف داده می شود که چگونه بسیاری از دموکرات ها می گویند که آنها در حال شک و تردید سابق جمهوری خواه.

تئوری های مختلفی وجود دارد که چرا دموکرات ها نیست تحکیم بیشتر به سرعت در اطراف چند نامزد. رایج ترین توضیح رای دهندگان را برای خود تصمیمی است که آنها اولویت بندی ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بالاتر از همه چیز و آنها در حال تلاش برای تعیین نامزد واقعا ارائه می دهد بهترین فرصت برای انجام این کار است. یکی دیگر از عوامل است که توانایی به جمع آوری پول از اهدا کنندگان آنلاین باعث می شود کمتر احتمال دارد که نامزدها را اجرا خواهد کرد از پول است که به طور سنتی شده است مدیر عامل وادار کردن رقیب به ترک. افزایش پوشش رسانه ای در مقایسه با قبل از آن مسابقات تا به حال همان اثر.

اما مهم ترین عامل این است که هر یک از نامزدها در حال صحبت کردن در درجه اول برای فقط چند بخش از حزب دموکرات ائتلاف—و مقابله با یک دیوار از مقاومت از دیگران است. “وجود دارد و نه یک اختلال نامزد و یا یک تحول نامزد در این مسابقه” Seawright می گوید.

بایدن محدوده شده اند بیشتر در معرض کاملا از دیگران تا کنون در این مسابقه است. در رای گیری از طریق 2019 بایدن نشان داد پتانسیل دوباره سوار کردن “آبجو آهنگ” ائتلاف—یقه آبی و سفیده همراه با آمریکایی های آفریقایی تبار—که مجهز به پیروزی دموکراتیک ترین نامزد در اواخر قرن 20.

اما در آیووا و در رای گیری از دیگر اوایل متحده بایدن ائتلاف شبیه یک جزیره رو به افزایش آب در همه طرف او را مجبور به عقب نشینی به سمت همیشه باریک تکه از زمین. او مشکل اصلی این است که چگونه او را cratering با رای دهندگان حتی کسانی که بخشی از گروه های جمعیتی کسی که با او قرار است به قوی ترین. آیووا ورودی نظرسنجی انجام شده در هفته گذشته توسط ادیسون تحقیق و پژوهش برای یک کنسرسیوم متشکل از سازمان های خبری در بر داشت بایدن نقشه کشی فقط 3 درصد از حزبی را برانگیخت سنین 17 تا 29 و تنها 5 درصد از کسانی که در سنین 30 تا 44.

حتی بیشتر قابل توجه: غیر کالج تحصیل سفید رای دهندگان فرض بنیادی حوزه برای “middle-class جو” در عین حال به ورودی های نظرسنجی ها او را در بر داشت برنده فقط 1 درصد از کسانی که کمتر از 45 با توجه به نتایج محاسبه شده توسط سی ان ان رای گیری واحد است. ساندرز برنده مطلق 51 درصد اکثریت کسانی که جوان تر طبقه کارگر سفید رای دهندگان. بایدن مشکلات با رای دهندگان هستند و نه محدود به Iowa. در نیوهمشایر, بررسی های اخیر نشان داده اند او نقشه کشی کمتر از 10 درصد از رای دهندگان زیر سن 50.

شاید حتی بیشتر شوم برای بایدن نتایج یک نظرسنجی منتشر شده در هفته گذشته از کارولینای جنوبی بایدن قرار فایروال در مسابقه. در حالی که این نظر سنجی توسط دانشگاه کارولینای شرق از خود نشان داد او نقشه کشی بیش از سه پنجم از آمریکایی های آفریقایی تبار بيش از 55 آن را یافت او برنده شدن در کمتر از نیمی از جوان آمریکایی های آفریقایی تبار.

در مصاحبه در کمپین حوادث در آیووا و نیوهمشایر این اعتقاد است که بایدن خیلی قدیمی بود تقریبا جهانی در میان طرفداران نامزدهای دیگر. “من نگران [بایدن را] کمی خالی رفتار” گفت: مریم Scamlon یک طراح گرافیک که تا به حال سفر از سیاتل به دیدن ساندرز در روچستر. “او رک و پوست کنده نمی کند باید انرژی زیادی باقی مانده است.”

حتی با مسن مجموعه, بایدن پایه در آیووا فروکش: ورودی های نظرسنجی ها نشان داد او را حمل اکثر رای دهندگان سنین 65 ساله و مسن تر اما سقوط به خوبی پشت Buttigieg در میان بزرگسالان سنین 45 تا 64. های اخیر نظرسنجی سی ان ان در نیوهمپشایر تولید نتایج مشابه. بایدن نمی تواند زنده ماندن بدون بازپس بیشتر از افراد مسن در سن کار بزرگسالان به خصوص از Buttigieg. خود را بالا مشاوران در نظر آن را بیشتر احتمال دارد که او می تواند پنجه برخی از آنها نسبت به بهبود قابل توجهی در خود دلتنگ عملکرد در میان افراد جوان است.

وارن و Klobuchar در ضمن در صورت تغییرات در یک مشکل شایع: نه برش عمیق به اندازه کافی به هر حوزه برای رسیدن به جرم بحرانی در مسابقه.

پس از کار به صورت ماه به ایجاد او واجد fides به عنوان یک برش لبه مترقی وارن منتقل شده به ارائه خودش را به عنوان یک کاندید وحدت. اما او را پیدا کردن دیگران پیش از او در میان تمام گروه هایی که ممکن است در سرودن او طبیعی ترین پایگاه پشتیبانی می کند. در آیووا به عنوان مثال او نه تنها به پایان رسید چهارم در میان مردان بلکه ازمایش کرده Buttigieg و ساندرز در میان زنان است. نیز, CNN, نیوهمشایر, نظرسنجی در بر داشت او را به رسم کمتر از یک سوم به عنوان بسیاری از لیبرال ها به عنوان ساندرز و انتهایی هر چهار نفر از دیگر پیشرو در میان تعدیل می شود.

پس از جامع مبارزه در آیووا Klobuchar بود که رقابتی وجود دارد در میان میانه رو رای دهندگان مسن تر از 45 و کسانی که با مدرک دانشگاهی. این جمعیت بزرگ او جلب کرد در طول تعطیلات آخر هفته در نیوهمپشایر—و نتایج مثبت از ردیابی نهایی نظرسنجی شب گذشته منتشر شد—نشان داد که او می تواند خودش را مجبور به گفتگو میان میانه اولیه رای دهندگان در ایالت های آینده. اما که ممکن است بیشتر به بیشتر splinter که بلوک نسبت به تحکیم آن است.

حتی داوطلبانی که پدید آمده در بالا در ایالات متحده برای اولین بار به زودی می تواند ضربه دیوار. در آیووا Buttigieg بدون سوال انباشته وسیعترین ائتلاف از نظر سن و جنسیت و آموزش و پرورش و ایدئولوژی. خود را در نیوهمپشایر نظرسنجی به نظر می رسد به طور مشابه متعادل (هر چند پیگیری نظرسنجی ها نشان می دهد که ضربات سختی به او جذب می شود در این بحث باید آهسته حرکت خود را در اینجا).

اما Buttigieg است نشان دادن این “گوناگون” درخواست تجدید نظر در متحده تعریف شده توسط عدم تنوع نژادی. شهردار سابق نوشته شده است فوق العاده اعداد کوچک در میان آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین رای دهندگان در یک آرایه گسترده ای از دولت ملی و نظرسنجی است. در دانشگاه کارولینای شرق نظرسنجی منتشر شده در هفته گذشته Buttigieg جلب حمایت از تنها یکی از 271 به احتمال زیاد رای دهندگان آمریکایی آفریقایی مورد بررسی. که کمتر از نیمی از 1 درصد است.

سوال در مورد روابط خود را با ساکنان جنوب خم همواره حاضر Buttigieg در طول مبارزات انتخاباتی و Seawright مشکوک است که او می تواند به غلبه بر آنها را برای ایجاد هر گونه معنی دار beachhead با آمریکایی های آفریقایی تبار در ایالت کارولینای جنوبی و یا فراتر از آن. او نیز شک و تردید است که هر یک از دیگران می تواند به کاهش بیش از حد عمیق به بایدن سرب با رای دهندگان. “یک چیز در مورد سیاه و سفید در کل مردم ما بسیار وفادار مردم” Seawright می گوید. “من فکر می کنم بایدن در جریان است به نفع … از وفاداری آفریقایی رای دهندگان مسن به خصوص آمریکایی های آفریقایی تبار رای دهندگان.”

بلچر که آفریقایی آمریکایی نیست که متقاعد شده است که رای دهندگان سیاه خواهد ماند با بایدن دور گذشته این هفته است. در حالی که هیچ یک از نامزدهای دیگر است به خصوص به خوبی به عنوان یک جایگزین او می گوید: “اگر بایدن در حال آمدن است در سوم یا چهارم در نیوهمشایر آفریقایی آمریکایی جامعه در حال رفتن به نگاه بایدن درست مانند هر دیگر رای دهندگان … و می گویند,” من مطمئن نیستم که این یک سرمایه گذاری خوب است.'”

اگر ساندرز برنده, نیوهمشایر, بسیاری از تحلیلگران احتمال اعلام او جبهه دموکراتیک-دونده کمک های خود را شگرف آنلاین-جمع آوری کمک مالی ماشین که به در خیره کننده 25 میلیون دلار در ماه ژانویه به تنهایی. در عین حال شواهد و مدارک است که او را به رو به رو خیره محدودیت های خود را در حمایت بالقوه نیز هست.

هر چند ساندرز معتقد در حوادث است که او را منحصر به فرد قرار به تولید یک تاریخی بسیج رای دهندگان کل مشارکت مردم در آیووا انجمن تنها همسان 2016 سطح و افتاد و زیر رکورد ارتفاع 2008 مسابقه بین اوباما و هیلاری کلینتون. تنها در حدود یک سوم از رای دهندگان در ورودی نظرسنجی قبلا با حضور در جلسه به مراتب کمتر از در سال 2008. این اعداد به سوال تماس ساندرز ادعا می کنند که او می تواند اساسا تبدیل رای دهندگان را ترکیب.

به همان اندازه در مورد برای ساندرز او برنده فقط 7 درصد از رای دهندگان که حمایت کلینتون در سال 2016 ورودی های نظرسنجی ها یافت می شود. او در سال 2020 حمایت شد در درجه اول در میان رای دهندگان که در حال حاضر می خواهم حمایت او یک بار. در بسیاری از موارد خود را آیووا ائتلاف بود توانمند: ساندرز رهبری در میان حزبی را برانگیخت که جوان فاقد مدرک دانشگاهی و یا شناسایی به عنوان بسیار لیبرال. اما این ائتلاف نیست به اندازه کافی بزرگ را به نفع خود در سال 2016 در آیوا نتایج حداقل را تولید نمی کند شواهدی وجود دارد که ساندرز در حال گسترش است و فراتر از آن.

رای گیری در نیوهمپشایر نیز نشان می دهد ساندرز با تکیه بر کج پشتیبانی در میان جوان تر و بیشتر رای دهندگان لیبرال و عقب مانده با مسن تر و معتدل تر هستند. حتی در مواجهه با یک زمینه بسیار بزرگتر از 30 درصد از رای او ممکن است در اینجا برنده خواهد بود تنها نیمی از 60 درصد جذب او در سال 2016. “او است نه آوردن افرادی که در حال حاضر در رای دهندگان به او و نه تغییر رای دهندگان” گفت: یک استراتژیست ارشد برای یکی از ساندرز رقبا که نخواست نامش فاش شود به صحبت رک و راست. “بنابراین او hemmed در هر دو طرف است.”

در عین حال دیگر پیشرو هستند حداقل به عنوان محدود. سوال بزرگ این است که آیا هر یک از آنها می تواند رسیدن به فراتر از حوزه آنها در حال حاضر جذب و کشش به دور از نامزدهای دیگر در مسابقه. مگر اینکه کسی ظهور از پنج خودرو pileup از اوایل متحده دموکرات ها به دنبال نامزدی مسابقه است که بلاتکلیف باقی می ماند از طریق اوایل تابستان—و احتمالا به حزب اول چند رای گیری رقابت کنوانسیون از سال 1952.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>